فولکس واگن چهار شناسه را فاش کرد. مفاهیم Buzz EV

مفهومی که در IAA به نمایش گذاشته شده است با یک در در سمت سرنشین و همچنین کرکره در سمت راننده و درهای بال بزرگ در عقب نصب شده است. داخل جعبه دارای کفی ضد لغزش است.

ما آرزوهای بزرگی از نظر حجم برای آن ماشین داریم، بنابراین مطمئن هستیم که آن را به دست خواهیم آورد. با آنچه که روی میز گذاشته‌ایم، با آنچه می‌تو،م از منظر حجم به آن برسیم، فکر می‌کنیم که کارخانه از این اشتها بسیار خوشحال خواهد شد.»

“شناسه. محموله کاملاً روی رادار و همچنین شناسه ما قرار دارد. وزوز، [but] احتمالاً اولین چیزی که می‌تو،م پیش‌بینی کنیم که آن را بفروشیم اوا، سال 2024 است.

 • فول، واگن چهار شناسه را فاش کرد. مفاهیم Buzz EV
  شناسه. Buzz Cargo

همچنین یک سیستم سیگنالینگ ویژه (چراغ ها و آژیرها) وجود دارد که با یک سیستم باتری جداگانه برای موتورهای محرک اجرا می شود.

فول، واگن ون ها از زمان کامبی به ،وان یک بوم خالی برای صاحبانشان عمل کرده اند، از واگن های هیپی عشق آزاد در کالیفرنیا گرفته تا آمبولانس ها در آلمان. به نظر نمی رسد که در عصر برق تغییر کند.

همچنین ممکن است فضای بار را از قبل سرد کنید، زم، که ID یخچال دار است. مفهوم Buzz Cargo به برق متصل است.

سومین مفهومی که فول، واگن در نمایشگاه حمل و نقل IAA امسال به نمایش گذاشته است، یک شناسه است. Buzz Cargo با بدنه جعبه ای که برای رانندگان پیک من، تر است.

شناسه بعدی مفهوم Buzz به ،وان نامیده می شود شناسه. مفهوم Buzz Flex-Cab، و در اصل یک شناسه است. Buzz Cargo که برای استفاده در حمل و نقل مسافر تج، شده است. آن را به ،وان یک تا،ی شاتل فرودگاه در نظر بگیرید.

پژو اعلام کرده است که بازاری برای وانت های برقی که در اروپا عرضه می کند به صورت محلی می بیند، و ما انتظار داریم LDV چین به زودی یک Deliver 9 الکتریکی را برای این بازار معرفی کند.

سیستم خنک‌کننده شامل یک واحد خنک‌کننده 230 ولتی روی سقف، چهار باتری لیتیوم یونی 100 آمپر ساعتی و یک اینورتر با شارژر باتری یکپارچه است.

اوایل این هفته جزئیاتی از مرسدس بنز eVito دریافت کردیم. فورد e-Transit (2023) و e-Transit سفارشی کوچکتر (2024) را به استرالیا می آورد و رنو Kangoo E-Tech (2023) و Master E-Tech بزرگتر (2024) را می آورد.

در حالی که در حال حاضر تعداد زیادی ون تمام الکتریکی در دسترس نیست – Kangoo ZE ،وجی تنها گزینه است – قطعاً تقاضای ناوگان و مجموعه‌ای از گزینه‌ها به زودی وجود دارد.

ما دائماً نه تنها با ،ت محلی، بلکه با مشتریان ناوگان در مورد آینده ما برای وسایل نقلیه الکتریکی صحبت می کنیم، زیرا تقاضای زیادی دارد، آنها می خواهند زودتر به این سمت حرکت کنند. [rather] اخیراً رایان دیویس، مدیر برند خودروهای تجاری فول، واگن استرالیا، گفت تا بعداً.

شناسه چهارم و آ، مفهوم Buzz توسط شرکت آلم، اصلاح خودروهای تجاری Wükaro سفارشی شده است تا یک وسیله نقلیه یخچال دار باشد. این به طور خاص برای لجستیک “آ،ین مایل” در مناطق شهری طراحی شده است.

به لطف جعبه عقب، ظرفیت بار 6.0 متر ادعا شده است3، که بیش از 2 متر است3 بیشتر از شناسه استاندارد Buzz Cargo.

کناره ها و پشت جعبه را می توان با درهای معمولی، درهای کشویی یا کرکره های رول آپ نصب کرد.

 • فول، واگن چهار شناسه را فاش کرد. مفاهیم Buzz EV
  شناسه. مفهوم وسیله نقلیه یخچال دار Buzz Cargo

برای دیدن شناسه حداقل تا اوا، سال 2024 منتظر خواهیم بود. Buzz و شناسه آن. همتای ون باربری Buzz در استرالیا.

صندلی نیمکت عقب را می توان به دو روش مختلف – استاندارد یا با فضای پای اضافی – قرار داد و می توان آن را با پایه صندلی جمع کرد. این همه به صورت الکتریکی از طریق یک سوئیچ روی ستون های B یا D تنظیم می شود.

بیشتر: فول، واگن ID 2022. تولید سریال Buzz آغاز شد
بیشتر: فول، واگن ID. ون های برقی Buzz و Cargo با تقاضای بالای استرالیا
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/volkswagen-reveals-four-id-buzz-ev-concepts

شناسه فول، واگن کانسپت Buzz Flex-Cab توسط شرکت هلندی اصلاح خودروهای تجاری Snoeks سفارشی شده است و دارای یک صندلی نیمکت سه نفره در عقب و همچنین تهویه مطبوع عقب است.

 • فول، واگن چهار شناسه را فاش کرد. مفاهیم Buzz EV
  شناسه. مفهوم بدنه جعبه بار Buzz

گروه فول، واگن استرالیا اعلام کرده است که عرضه با تاخیر اولین خودروهای الکتریکی با برند فول، واگن در اینجا تا حدی به دلیل تقاضا در بازارهای دیگر و فقدان استانداردهای آلایندگی در اینجا است که ما را در صف اولویت قرار داده است.

این خودروی مفهومی بسته به مشخصات، می‌تواند تا 390 کیلوگرم بار حمل کند.

 • فول، واگن چهار شناسه را فاش کرد. مفاهیم Buzz EV
  شناسه. سرویس Buzz Miele از

فول، واگن این شناسه را یادداشت می کند. مفهوم Buzz اساساً یک نسخه الکتریکی از حرکت مردم Caravelle است.

با وجود تولید سری ID معمولی. فول، واگن که از ماه می شروع می شود، هنوز زمان عرضه ID را مشخص نکرده است. Buzz برای استرالیا – اگرچه در لیست آرزوها در بالا است.

 • فول، واگن چهار شناسه را فاش کرد. مفاهیم Buzz EV
  شناسه. وزوز

یک میز تاشو یکپارچه در کنسول مرکزی وجود دارد که می تواند به ،وان فضای کاری برای راننده در محفظه سرنشین عمل کند.

اولین شناسه از چهار شناسه. کانسپت Buzz توسط شرکت آلم، اصلاح خودروهای تجاری Bösenberg سفارشی شده است تا آمبولانس باشد.

علاوه بر چهار شناسه. خودروهای مفهومی Buzz، فول، واگن نسخه Miele ServiceVan ID را به نمایش می گذارد. Buzz که با قطعات یدکی و ابزار برای پرسنل خدمات مشتریان Miele تج، شده است.

این چهارتا شناسه فول، واگن وزوز مفاهیم بخشی از بیش از 30 خودرویی است که خودروساز آلم، در نمایشگاه خودروهای تجاری به نمایش می گذارد و نشان می دهد که چگونه Kombi عصر جدید را می توان برای صنایع مختلف تغییر داد.

این شناسه مفهوم آمبولانس Buzz دارای فضایی برای حدا،ر سه نفر است و فضای بار به محل کار یک امدادگر و تج،ات پزشکی آنها تبدیل شده است.

 • فول، واگن چهار شناسه را فاش کرد. مفاهیم Buzz EV
  شناسه. مفهوم آمبولانس Buzz
 • فول، واگن چهار شناسه را فاش کرد. مفاهیم Buzz EV
  شناسه. مفهوم Buzz Flex-Cab