فولکس واگن چه خودروهای برقی دارد؟

ما نمی د،م که لیست کامل خودروهای برقی جدید فول، واگن تا سال 2026 معرفی خواهد شد، اما برخی از آنها قبلاً اعلام شده است.

 • فول، واگن چه خودروهای برقی دارد؟

طبق گزارش ها، فول، واگن در حرکت رو به جلو از ،د X برای متمایز ، مدل های شاسی بلند خود استفاده خواهد کرد. این شرکت همچنین در حال بررسی نحوه متعادل ، نام‌های قدیمی خود با شناسه شناخته شده خود است. پلاک های نام

ترینیتی به ،وان بستر آزمایشی برای فرآیندهای توسعه و تولید جدید استفاده می شود که به تدریج در جاهای دیگر فیلتر می شود.

مدیر عامل سابق گروه فول، واگن، هربرت دیس، سال گذشته تایید کرد که برند همنام این شرکت، کراس اوور بزرگی به نام ID.8 را ارائه خواهد کرد که اندازه ای مشابه با مزدا CX-9 رقیب Atlas/Teramont دارد.

در حالی که انتظار نمی رود شبیه ID.3 باشد، اما از نظر اندازه مشابه خواهد بود. بنابراین رابطه بین این دو مدل مشابه گلف و T-Roc با موتور احتراقی خواهد بود.

ID.1 و ID.2

مشخص نیست که آیا نسخه واگن ID است یا خیر. Aero به زودی تکمیل کننده نسل بعدی P،at با موتور احتراقی است که انتظار می رود تنها به ،وان یک واگن عرضه شود.

 • فول، واگن چه خودروهای برقی دارد؟

ترینیتی

شناسه. Buzz LWB

این سدان که در اوایل سال جاری در ظاهر مفهومی معرفی شد، دارای طول 5 متر – 225 میلی متر بیشتر از سدان منسوخ شده پاسات – و دارای ضریب درگ فقط 0.23 است.

فول،‌واگن‌های سطح پایه در کنار نسخه تولیدی Cupra UrbanRebel و اشکودای آینده که احتمالاً Elroq نام دارد، در اسپ،ا وارد تولید خواهند شد.

فول، واگن برقی می شود: فول، واگن حدا،ر از سال 2033 فقط در اروپا خودروهای الکتریکی می سازد! آقای شفر در نامه خود گفت لینکدین پست.

این پیشرانه تک موتوره دیفرانسیل عقب در انواع خاصی از فول، واگن ID.3، ID.4 و ID.5، Cupra Born، Audi Q4 e-tron و Skoda Enyaq iV استفاده می شود.

فول، واگن تایید کرده است که فیس لیفت ID.3 را در سال 2023 عرضه خواهد کرد و این نسخه ای است که در نهایت در سواحل استرالیا خواهیم دید.

همچنین شناسه آتی با کارایی بالا را به اشتراک گذاشت. Buzz GTX که در ژوئن امسال در دست ساخت قرار گرفت. فول، واگن نسخه های اسپرت GTX تمام ID خود را ارائه خواهد کرد. مدل ها.

فول، واگن تولید یک سدان بزرگ الکتریکی جدید را در سال 2023 هم در آلمان و هم در چین آغاز خواهد کرد.

آقای شافر می گوید که فول، واگن “به دنبال ایجاد یک SUV جمع و جور بر اساس ID.3 است” و طبق گزارش ها می تواند پلاک ID.3 X را به همراه داشته باشد زیرا فول، واگن ساختار نامگذاری خود را دوباره تنظیم می کند.

هنوز اطلاعات بیشتری در مورد این خودرو منتشر نشده است و نمونه های اولیه آن هنوز مورد آزمایش جاسوسی قرار نگرفته است.

توماس شافر، مدیرعامل خودروهای مسافربری فول، واگن و عضو هیئت مدیره فول، واگن AG این برنامه ها را در یک لینکدین پست را به ،وان جشن 100 روزه در شغل برتر.

گروه فول، واگن یک سرمایه گذاری 10 میلیارد یورویی (14.83 میلیارد دلار استرالیا) در اسپ،ا، ایجاد یک کارخانه باتری سازی در ساگونتو، بازسازی کارخانه های مارتورل و پامپلونا برای حمایت از تولید خودروهای برقی و ایجاد یک ا،یستم تامین کننده را “بسیج” می کند.

ID.4 در سال 2020 وارد تولید شد و ID.5 پس از آن در سال 2022 وارد بازار شد، که با توجه به چرخه های عمر سنتی به این م،ی است که آنها قبل از سال 2026 به روز رس، میان عمر را دریافت خواهند کرد.

در افشای شناسه مفهوم زندگی سال گذشته، برند فول، واگن از قیمت اولیه معادل 30000 دلار صحبت کرد.

در کنار این، ما کمپین الکترونیکی خود را افزایش می دهیم و ده مدل جدید الکترونیکی را تا سال 2026 معرفی می کنیم.

به نظر می رسد که اظهار نظر در مورد ثبات سیستم اشاره ای به مسائل نرم افزاری است که به خوبی تبلیغ شده است که ID.3 را آزار می دهد. در واقع، بخش نرم‌افزار Cariad فول،‌واگن همچنان با مشکل مواجه است و مسئول تأخیر محصولات آتی مانند Porsche Macan EV بوده است.

ID.3 همچنین می‌تواند کنترل‌های فرمان دکمه‌ای را به دست آورد، با آقای شافر که اعلام کرد فول،‌واگن کنترل‌های فرمان لمسی خازنی بحث‌برانگیز خود را کنار می‌گذارد.

 • فول، واگن چه خودروهای برقی دارد؟
  شناسه.3

سایر احتمالات

وین گریفیتس، مدیرعامل Cupra اوا، سال گذشته گفت که هدف تولید بیش از 500000 خودروی الکتریکی شهری در سال در کارخانه Martorell برای برندهای مختلف گروه است.

 • فول، واگن چه خودروهای برقی دارد؟
  شناسه فعلی.3

فول، واگن در اوایل سال جاری اعلام کرد که Trinity EV جدید خود را در کارخانه جدیدی در ولفسبورگ آلمان می‌سازد که ساخت کارخانه در سال 2023 آغاز می‌شود و خودروها در سال 2026 از خط تولید خارج می‌شوند.

فول، واگن قبلا گفته بود که تا سال 2035 تولید خودروهای ICE در اروپا را متوقف خواهد کرد.

معماری MEB خود را با ID.3 و ID.4 به اشتراک می گذارد و مدل تولیدی را می توان ID.7 نامید.

 • فول، واگن چه خودروهای برقی دارد؟
  2022 شناسه. مفهوم هوا
 • فول، واگن چه خودروهای برقی دارد؟
  شناسه 2019. مفهوم Space Vizzion

فول، واگن ID 3 جدید از نظر کیفیت، مواد و پایداری سیستم جهشی قابل توجه و قابل توجه به جلو دارد.

این شرکت تنها یک تیزر سایه دار از این مدل منتشر کرده است که دارای ظاهری شیک و سریع است. در حالی که تصور می شود یک پرچمدار برای این برند باشد، اتوموبیل گزارش می دهد که در عوض به ،وان رقیب تسلا مدل 3 عمل می کند و ممکن است نام ID.4 را داشته باشد زیرا فول، واگن شاسی بلندهای خود را با ،د “X” مشخص می کند.

در حالی که خودروهای الکتریکی در خط تولید فول، واگن به ت،یر ادامه خواهند داد، او می گوید که این برند بر روی مدل های اصلی تمرکز خواهد کرد و طیف محصولات خود را در 10 سال آینده ساده خواهد کرد.

 • فول، واگن چه خودروهای برقی دارد؟
شناسه. Aero

در زیر کابین کانسپت یک باتری لیتیوم یونی 77 کیلووات ساعتی قرار دارد و فول، واگن ID را می گوید. Aero در چرخه سخت‌گیرانه‌تر WLTP تا 620 کیلومتر برد خواهد داشت که آن را به طول،‌ترین خودروی برقی با برند فول، واگن تبدیل می‌کند.

اینها ممکن است ID.1، و ID.2 یا ID.2 X نامیده شوند و به ،وان همتای الکتریکی برای Polo و T-Cross عمل می کنند، اما از معماری اختصاصی EV استفاده می کنند که به ،وان MEB Entry نامیده می شود.

او انتظار دارد تا سال 2030 خودروهای برقی 70 درصد از فروش فول، واگن در اروپا را به خود اختصاص دهند.

این خودروساز آلم، برخی تصاویر اولیه از ID شاسی بلند را فاش کرد. Buzz و مدل هفت نفره شاسی کوتاه به ،وان بخشی از ارائه اخیر سرمایه گذار.

در حالی که فول، واگن یک دریچه چراغ برقی آینده را با شناسه سال گذشته پیش نمایش کرد. مفهوم زندگی، تیزر بعدی یک وسیله نقلیه کاملاً متفاوت را نشان می دهد که از نظر سبکی با دریچه ID.3 مطابقت دارد.

 • فول، واگن چه خودروهای برقی دارد؟
  شناسه 2021 مفهوم زندگی
 • فول، واگن چه خودروهای برقی دارد؟
  مفهوم شورشی شهری Cupra

مشخص نیست که آیا این شناسه چهار چرخ متحرک شاسی بلند. نوع Buzz از سیستم انتقال قدرت دو موتوره چهار چرخ متحرک مشابه با ID.4 Pro 4Motion با 195 کیلووات یا ID اسپرت استفاده می کند. 4 GTX 4Motion با 220 کیلووات یا چیز دیگری کاملاً.

این فول، واگن ID شاسی بلند. Buzz اولین مدلی خواهد بود که بازار آمریکای شمالی دریافت می کند و انتظار می رود در سال 2024 عرضه شود. همچنین احتمالاً تا آن زمان منتظر خواهیم بود تا شناسه را ببینیم. Buzz در استرالیا، هر چند که ،یب محلی چگونه خواهد بود، نامشخص است.

 • فول، واگن چه خودروهای برقی دارد؟

ID.3 لیفت صورت

ID.3 X

کراس اوورهای فول، واگن ID.4 و ID.5 طی چند سال آینده مانند همتای ثابت ID.3 خود فیس لیفت خواهند شد. آنها در نهایت قرار است تا قبل از پایان سال 2023 به استرالیا بیایند.

فول، واگن قبلا یک سدان برقی بزرگ با شناسه 2018 را پیش‌نمایش کرده بود. Vizzion، که قبل از یک مفهوم واگن در سال 2019 به نام ID بود. Space Vizzion.

اگرچه فول، واگن یک نام جدید نیست، اما شناسه خود را گسترش خواهد داد. محدوده Buzz با انواع جدید کلیدی.

در ابتدای تولید، فول، واگن قصد دارد هر 10 ساعت یک Trinity تولید کند. فول، واگن می گوید با داشتن قطعات کمتر، اتوماسیون بیشتر، خطوط تولید نازک تر و مفاهیم لجستیکی جدید به این اه، خواهد رسید. همچنین تعداد محدودی از انواع Trinity را برای کاهش پیچیدگی تولید ارائه می دهد.

 • فول، واگن چه خودروهای برقی دارد؟

در حالی که فول، واگن در حال حاضر چندین وسیله نقلیه الکتریکی در اروپا دارد، هنوز هیچ کدام به استرالیا سفر نکرده اند. در اوا، سال 2023 زم، که کراس اوورهای الکتریکی ID.4 و ID.5 به صورت محلی دست به کار شوند، این وضعیت تغییر خواهد کرد.

در او لینکدین پس از این، آقای Schäfer تایید کرد که “ماشین الکترونیکی پایه جدید ما در دو نسخه عرضه خواهد شد – به ،وان یک خودروی کوچک و به ،وان یک کراس اوور اسپرت”.

“ما با دقت به انجمن ID.3 گوش دادیم و در حال ارائه اولین MEB خود هستیم. [platform] آقای شافر گفت: مدل تا 2023.

در حال حاضر، بزرگترین SUV الکتریکی این برند ID.6 است، یک کراس اوور سه ردیفه در معماری MEB که فقط در چین ارائه می شود.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/what-electric-cars-does-volkswagen-have-coming

تا به امروز، تمام نسخه های ID. وزوز افراد جابجایی و شناسه. ون Buzz Cargo تنها به شکل شاسی کوتاه با موتور الکتریکی 150 کیلووات/310 نیوتن متری در عقب عرضه شده است.

 • فول، واگن چه خودروهای برقی دارد؟

انتظار می رود که رقم 10 تا 2026 فول، واگن شامل به روز رس، مدل های موجود باشد.

فول، واگن تا سال 2026 10 وسیله نقلیه الکتریکی جدید معرفی خواهد کرد و تا سال 2033 تولید خودروهای احتراقی اروپایی را متوقف خواهد کرد.