فولکس واگن کولر گازی را دوباره اختراع کرد | CarExpert

بیشتر: فول، واگن فرمان دکمه‌ای را باز می‌گرداند
بیشتر: مدیرعامل فول،‌واگن می‌گوید مشکلات مربوط به سرگرمی‌های اطلاعاتی و کنترل لمسی را رفع کرده است
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/volkswagen-reinvents-the-air-conditioner

عملکرد کنترل تهویه مطبوع در نوار ابزار روی صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی 15 اینچی قرار دارد، بنابراین همیشه قابل مشاهده است و لغزنده های قرمز و آبی با تغییر دما اکنون نور پس زمینه دارند – انتقادات عمده ای از گلف جدید را مورد توجه قرار می دهد.

این سیستم در سدان الکتریکی فول، واگن ID.7 که در اوایل ماه جاری در نمایشگاه CES معرفی شد و قرار است امسال در چین و اروپا و در سال 2024 در ایالات متحده عرضه شود، معرفی خواهد شد.

ID.7 می تواند تهویه مطبوع را قبل از سوار شدن مسافران به وسیله نقلیه، با حس ، کلید در جیب شما فعال کند. سپس وقتی در باز می‌شود، دریچه‌های خودرو به شدت شروع به دمیدن هوای سرد یا گرم در سرتاسر داخل می‌کنند تا با دمای محیط بیرون که خودرو ردیابی می‌کند مق، کند.

  • فول، واگن کو، گازی را دوباره اختراع کرد

فول، واگن یک سیستم کنترل آب و هوای جدید ایجاد کرده است که قبل از ورود به خودرو، خود به خود شروع به کار می کند، دستورات صوتی را اجرا می کند و موقعیت خورشید را کنترل می کند تا در ،مت های خاصی از کابین حرکت کند.

حالت خودکار کنترل آب و هوا – که در آن سیستم دمای تنظیم شده را حفظ می کند – با استفاده از یک سنسور خارجی برای ردیابی زاویه تابش نور خورشید، دقیق تر از سیستم های دیگر طراحی شده است، در نتیجه نقاط داغ داخلی را شناسایی کرده و هوای خنک بیشتری را به آن جیب ها ارسال می کند.

این تکامل سیستم‌هایی است که از برنامه‌های تلفن هوشمند برای خنک ، یا گرم ، کابین از راه دور کار می‌کنند.

سیستم تهویه مطبوع دیجیتالی فول، واگن را می توان با کنترل صوتی نیز فعال کرد، بنابراین عبارتی مانند “سلام فول، واگن، دستان من سرد هستند” باعث می شود هوای گرم به مدت پنج دقیقه در دستان شما منفجر شود.

  • فول، واگن کو، گازی را دوباره اختراع کرد