فولکس واگن گلف در حال تازه شدن بصری است

فول،‌واگن همچنین در سیستم نسل بعدی PHEV خود به دلیل پیشرفت‌های بهره‌وری و باتری بزرگ‌تر، با مسافت 100 کیلومتری که در مواد مختلف گروه در مورد محصول آینده ذکر شده است، در محدوده حرکتی بدون آلایندگی‌ها افزایش یافته است. بنابراین، از گلف eHybrid و GTE به روز شده انتظار 80 تا 100 کیلومتر برد EV داشته باشید.

فول، واگن در حال آماده شدن برای رونمایی از به روز رس، میانسالی برای خود است گلف Mk8و ع، های جاسوسی برخی از تغییرات را آشکار کرده است.

به نظر می رسد که هنوز مقداری مبدل نور در این نمونه اولیه GTE وجود دارد که برخی جزئیات مانند چراغ های عقب را پنهان می کند. با این حال می‌تو،م ببینیم که چراغ‌های جلو باریک‌تری وجود دارد.

  • فول، واگن گلف در حال تازه شدن بصری است

GTE قرار است بالا،ه به اینجا بیاید، با فول، واگن استرالیا که دسامبر گذشته تایید کرد گلف هیب، پلاگین برای بازار ما در نظر گرفته شده است… اما نه برای 18 ماه دیگر.

برای مرجع، GTE هیب، پلاگین شباهت زیادی به GTI بنزینی فروخته شده در اینجا دارد، اما به راحتی با یک نوار آبی که بین چراغ های جلو قرار دارد قابل شناسایی است.

  • فول، واگن گلف در حال تازه شدن بصری است

مشخص نیست که آیا فول، واگن مانند تیگوان جدید، شیفتر گیرب، نصب شده روی کنسول گلف فعلی را نیز جایگزین دنده ستونی می کند یا خیر.

بنابراین، انتظار بازگشت به فرمان در سراسر محدوده گلف با دکمه های واقعی را داشته باشید و لغزنده های کنترل تهویه مطبوع مذکور دارای نور پس زمینه باشند.

  • فول، واگن گلف در حال تازه شدن بصری است
    فضای داخلی تیگوان 2024

برند فول، واگن، تحت مدیریت توماس شافر، مدیر عاملی که اخیراً منصوب شده، تلاش کرده است تا تغییرات بحث برانگیزی مانند تابلو فرمان لمسی خازنی و لغزنده های کنترل آب و هوا که روشن نیستند را برگرداند.

از پنجره‌ها نگاه کنید و می‌تو،د یک صفحه نمایش لمسی سرگرمی بزرگ‌تر و مستقل را تشخیص دهید. ما هنوز نمی د،م که گلف چه اندازه صفحه نمایش ارائه می دهد، اما Tiguan و ID.7 جدید صفحه نمایش 15 اینچی را ارائه می دهند.

با استفاده از 1.5 TSI evo2 به ،وان پایه، سیستم PHEV باید تا 200 کیلووات را در قوی ترین شکل خود ارائه دهد – که نشان دهنده افزایش قدرت 20 کیلوواتی برای GTE است.

به روز رس، های مورد انتظار، حداقل برای بازار اروپا، شامل موتور بنزینی جدید و کارآمدتر 1.5 TSI evo2 است که PPF و مبدل کاتالیزوری سه طرفه را در یک ماژول ،یب می کند و استفاده از ف،ات گرانبها را کاهش می دهد، و همچنین مدیریت سیلندر فعال بهبود یافته است. سیستمی که دو سیلندر را تحت بار کم موتور خاموش می کند.

این نیروگاه جدید همچنین پایه یک سیستم پلاگین هیب، (PHEV) نسل جدید را تشکیل خواهد داد که در آینده نزدیک در بین مدل های مبتنی بر MQB Evo ت،یر خواهد شد.

  • فول، واگن گلف در حال تازه شدن بصری است

با این حال، درج در وسط تغییر شکل داده شده است تا یک واحد حسگر بزرگتر را در خود جای دهد. ،اصر براق در اطراف کناره‌ها می‌پیچند و به سمت بالا به سمت پلاک می‌چرخند.

انتظار می رود گلف به روز شده در سال 2024 معرفی شود.

بیشتر: همه چیز فول، واگن گلف
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/volkswagen-golf-getting-a-visual-freshen-up

چراغ‌های LED عجیب و غریب در روز یا حذف شده‌اند یا روشن نشده‌اند، اما ورودی هوای پایین‌تر به سبک لانه زنبوری GTE همچنان وجود دارد.