فولکس واگن Scout EV ute می تواند توسط سازنده آیفون ساخته شود – گزارش

منابع گفته اند هفته خودرو این خودروساز آلم، در حال مذاکره با فا،کان – سازنده قراردادی است که بیشتر به خاطر تولید آیفون اپل مشهور است – درباره تولید سری Scout.

این شرکت تایو، قصد خود را برای گسترش تجارت قراردادهای تولیدی خود به خودرو در سال 2020 هنگامی که یک معماری ماژولار EV را مشاهده کرد که می تواند توسط مارک های جدید و موجود استفاده شود، رونمایی کرد.

Scout ute و SUV بر اساس R-SUV “مفهوم پلت فرم فنی جدید” ساخته خواهند شد، اما فول، واگن هنوز جزئیات بیشتری در مورد معماری ارائه نکرده است.

از آن زمان، برند فا،ترون را با اولین خودرو، کراس اوور مدل C، راه اندازی کرده است که قرار است از نیمه دوم سال 2023 در تایوان به فروش برسد. پس از آن کراس اوور کوچکتر مدل B و وانت وانت مدل V بزرگتر عرضه خواهد شد.

بیشتر: پیشاهنگی 2026 – فول، واگن آفرود برقی را مس،ه می کند
بیشتر: پلاک های نام فراموش شده – پیشاهنگ
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/volkswagens-scout-ev-ute-could-be-built-by-ip،ne-manufacturer-report

سخنگوی فول، واگن گفت: “ما از پیشرفتی که تیم Scout در حال انجام است و با شور و شوقی که در حال حاضر در بین طرفداران فعلی و مشتریان آینده ایجاد کرده بسیار خوشحالیم.” هفته خودرو.

این شرکت زندگی خود را به ،وان یک کارخانه جنرال موتورز آغاز کرد و برخی از مدل های کوچکتر این شرکت از جمله شورولت کاوالیر، کبالت و در نهایت کروز را تولید کرد. این خودرو در سال 2019 به شرکت خودروسازی برقی استارتاپ Lordstown Motors فروخته شد و جنرال موتورز حدود 40 میلیون دلار آمریکا (62 میلیون دلار) به Lordstown وام داد تا به تامین مالی ،ید کمک کند.

اگر فول، واگن تصمیم به همراهی فا، کان بگیرد، از تولید آمریکایی Scout سود خواهد برد. طبق قو،ن لایحه زیرساختی اخیراً تصویب شده توسط ،ت بایدن، خودروهای الکتریکی ساخت آمریکا با اجزای محلی کافی می توانند با اعتبار مالیاتی فدرال فروخته شوند که قیمت ،ید را تا 7500 دلار آمریکا (11500 دلار) کاهش می دهد.

فول، واگن در سال 2021 زم، که بخش کامیون تراتون آن، ناویستار، شرکت مادر International Harvester را ،یداری کرد، نام Scout را در اختیار گرفت، شرکتی که از سال 1961 تا 1980 خودروهای Scout و SUVهای سبک جیپ را ساخت.

  • فول، واگن Scout EV ute می تواند توسط سازنده آیفون ساخته شود - گزارش

مشخص نیست که آیا مذاکرات بین فول، واگن و فا، کان به اشتراک پلتفرم هم کشیده می شود یا خیر.

این خودروساز صحت این گزارش را نه تایید و نه رد کرده است.

فول، واگن به نظر می رسد به دنبال کمک خارجی برای احیای آن است دیده ب، نام تجاری برای یک پیکاپ و شاسی بلند تمام برقی که هدف آن بازار ایالات متحده است.

اولین عضو از سری Scout که یک دستگاه الکتریکی است، قرار است در سال 2026 تولید شود. این خودرو بر اساس معماری MEB موجود مبتنی بر مدل هایی مانند فول، واگن ID.3 و Cupra Born، Audi Q4 e-tron نخواهد بود. و Skoda Enyaq.

  • فول، واگن Scout EV ute می تواند توسط سازنده آیفون ساخته شود - گزارش

پس از اینکه Lordstown با مشکلات مالی مواجه شد، این مرکز را در سال 2021 به مبلغ 230 میلیون دلار آمریکا (360 میلیون دلار) به فا،کان فروخت. فا،کان تولید پیکاپ استقامت الکتریکی Lordstown را در سپتامبر امسال آغاز کرد.

نشریه تجاری آلمان بر این باور است که فول، واگن همچنین در حال مذاکره با Magna-Steyr است که خودروهای الکتریکی Fisker Ocean و Jaguar I-Pace را در کارخانه خود در گراتس اتریش تولید می کند.

  • فول، واگن Scout EV ute می تواند توسط سازنده آیفون ساخته شود - گزارش

فا،کان در حال حاضر مالک و اداره کننده یک کارخانه خودروسازی در ،دستون، اوهایو است.