فولکس واگن T7 Multivan، نسل بعدی Transporter برای عرضه در سال 2024

T7 Multivan در سال 2021 معرفی شد و اوایل سال جاری در اروپا به فروش رسید، که به این م،ی است که استرالیا با تاخیر قابل توجهی روبرو شده است.

حتی با وجود هر سه ردیف صندلی، Multivan دارای 469 لیتر فضای بار است. تا ، ردیف آ، به خودرو اجازه می دهد 1850 لیتر وسایل حمل کند. حذف ردیف دوم به طور کامل ظرفیت را به 3672 لیتر افزایش می دهد.

یک میز در دسترس که روی یک مسیر مرکزی نصب شده است، احساس مینی اتاق هیئت مدیره را کامل می کند.

 • فول، واگن T7 Multivan، نسل بعدی Transporter برای عرضه در سال 2024

گزینه پیشرانه سرفصل، یک مجموعه پلاگین هیب، جدید با نام eHybrid است که از یک چهار سیلندر 1.4 لیتری توربوشارژ با یک موتور الکتریکی 85 کیلووات، یک باتری لیتیوم یونی 13 کیلووات ساعتی و یک جعبه دنده شش سرعته دوکلاچه استفاده می کند.

 • فول، واگن T7 Multivan، نسل بعدی Transporter برای عرضه در سال 2024

در حالی که T7 Multivan با انتخابی از موتورهای بنزینی و دیزلی ارائه می شود، یک هیب، پلاگین نیز وجود دارد – و بازوی محلی مشتاق است.

آقای دیویس در پاسخ به این سوال که چرا این تاخیر تا این حد طول، است، گفت: “تقاضا در اروپا واقعا زیاد است و با انواع موتورهایی که در آن خودرو وجود دارد، حدس می‌زنم که باید در بازارهایی توزیع شوند که در صورت انجام آن جریمه می‌شوند. ابتدا انتشار CO2، اه، یا معیارهای خاصی را برآورده نکنید.

طی ماه‌های آینده، ما باید آینده پس از سال 2024 را اصلاح کنیم.

 • فول، واگن T7 Multivan، نسل بعدی Transporter برای عرضه در سال 2024
  T7 Multivan

بنابراین ما چندان نگران این موضوع نیستیم، زیرا هنوز T6.1 را داریم. و من معتقدم که T6.1 از نظر تئوری می تواند طول، تر از سال آینده کار کند، آن ماشین هنوز در اینجا تقاضای زیادی دارد. و فکر می‌کنم آینده‌ای فراتر از پایان سال آینده خواهد داشت.

 • فول، واگن T7 Multivan، نسل بعدی Transporter برای عرضه در سال 2024
  فورد E-Transit سفارشی 2024

بیشتر: بررسی اروپایی فول، واگن Multivan T7 2022

 • فول، واگن T7 Multivan، نسل بعدی Transporter برای عرضه در سال 2024
  T6.1 مولتی ون

برای ،، که در جلو می نشینند، یک دسته ابزار دیجیتال 10.25 اینچی، یک سیستم سرگرمی اطلاعاتی با صفحه نمایش لمسی 10.0 اینچی و دو درگاه USB-C وجود دارد.

از ویژگی‌های موجود می‌توان به شارژ بی‌سیم گوشی هوشمند و سیستم صوتی Harmon Kardon با ۱۴ بلندگو با تقویت‌کننده ۸۴۰ وات اشاره کرد.

فول، واگن ادعا می کند که توان کل سیستم 160 کیلووات و 50 کیلومتر برد فقط الکتریکی دارد.

باتری را می توان در حداقل 3 ساعت و 40 دقیقه با شارژر AC 3.6 کیلوواتی شارژ کرد. مولتی ون eHybrid حدا،ر سرعت 190 کیلومتر بر ساعت و شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت 11.6 ث،ه دارد.

این سه موتور از طریق یک جعبه دنده هفت سرعته دوکلاچه، چرخ های جلو را به حرکت در می آورند.

 • فول، واگن T7 Multivan، نسل بعدی Transporter برای عرضه در سال 2024

فول، واگن خط تولید وانت و جابجایی افراد برای یک تعمیر اساسی قابل توجه تنظیم شده است T7 Multivan و نسل بعدی که هنوز فاش نشده است حمل کننده و کاراول برای عرضه در اوا، سال 2024 تنظیم شده است.

یک مدل با طول طول، به طول 5173 میلی متر نیز موجود است. این مدل می‌تواند تا 4053 لیتر را تنها با ردیف جلو در جای خود حمل کند.

در مقابل، حمل و نقل بعدی توسط فورد اوتوسان، سرمایه گذاری مش، فورد در ،یه، در کنار نسل بعدی ترانزیت سفارشی تولید خواهد شد.

فول،‌واگن می‌گوید صندلی‌های ردیف دوم و سوم ۲۵ درصد سبک‌تر هستند تا برداشتن صندلی‌ها روند کمتری برای کمرشکنی داشته باشد. از آنجایی که ردیف دوم می تواند تا 180 درجه بچرخد، مسافران در عقب می توانند رو به روی یکدیگر قرار گیرند.

ما یک فرصت خوب برای آن ماشین می بینیم. و ما به شدت در تلاش برای به دست آوردن آن هستیم،” آقای دیویس گفت.

با نسل T7، مولتی ون از Transporter جدا شده است. به جای اینکه بر اساس ون بار باشد، اکنون از معماری MQB استفاده می کند که زیربنای خودروها و کراس اوورهایی مانند گلف و تیگوان است.

در استرالیا، پلاک Caravelle در یک نوع بلندتر از محدوده T6.1 با چهار ردیف صندلی برای 9 صندلی در مجموع استفاده می شود، پیکربندی هنوز در محدوده T7 موجود نیست.

«T6.1 Transporter، Multivan و Caravelle [،uction] تا پایان سال آینده ادامه خواهد داشت. رایان دیویس، مدیر خودروهای تجاری فول، واگن در استرالیا، گفت: و در آن مرحله، ما به یک طرح جانشینی برای این خودروها نیاز داریم.

T7 Multivan با طول 4973 میلی‌متر، عرض 1941 میلی‌متر، قد تا 1903 میلی‌متر و با فاصله بین دو محور 3124 میلی‌متر، باید فضای کافی برای هفت سرنشین و تمام تج،ات آنها داشته باشد.

 • فول، واگن T7 Multivan، نسل بعدی Transporter برای عرضه در سال 2024

فورد و فول، واگن از نزدیک روی خودروهای تجاری کار می کنند. برای مثال آماروک جدید بر اساس رنجر جدید ساخته شده است، در حالی که فورد ترانزیت کانکت جدید ارتباط نزدیکی با فول، واگن کادی دارد.

T7 Multivan بدیهی است که وجود دارد، در سطح جه، در دسترس است. ما فقط سعی می کنیم برخی از آنها را برای این بازار به دست آوریم.

بیشتر: همه چیز فول، واگن مولتی ون • حمل و نقل • Caravelle
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/volkswagen-t7-multivan-next-gen-transporter-set-for-2024-launch

موارد ایمنی استاندارد عبارتند از ترمز اضطراری خودکار، تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی و کمک حفظ خطوط. حالت رانندگی نیمه خودمختار که از سیستم‌های کروز کنترل تطبیقی ​​و حفظ خطوط استفاده می‌کند، مانند تنظیمات دوربین دید فراگیر، گزینه‌ای در اروپا است.

“[2024 is] زم، که ما دوست داریم آن را وارد کنیم. اما این تایید نشده است. بنابراین ما فقط باید به کار با ستاد در این زمینه ادامه دهیم.”

دو گزینه دیگر چهار سیلندر توربو بنزینی وجود دارد: یک موتور 1.5 لیتری 100 کیلووات/220 نیوتن متر و یک 2 لیتری 150 کیلووات/320 نیوتن متر. ،یداران دیزلی با موتور 2.0 لیتری TDI 110 کیلووات و گشتاور 360 نیوتن متر خدمات رس، می کنند.

آنها ID را دنبال می کنند. Buzz، که برای پرتاب اواسط 2024 طراحی شده است.