فیات فست بک SUV کوپه 2023 اولین عرضه جهانی را دارد

فست بک همان نمای جلویی Pulse را با آرم برجسته FIAT، چراغ های جلوی LED زیبا، مه شکن و DRL دارد. برای افزایش عضله، چروک‌های قدرتی روی کاپوت ایجاد می‌کند. روکش مشکی بدنه ارائه شده است که حجم بصری را کاهش می دهد و به آن جذابیت SUV می بخشد.

آن را دوست داشته باشید یا از آن متنفر باشید. شاسی بلندهای کوپه مانند ساعت در حال ظهور هستند. اولین شاسی بلند کوپه عصر مدرن به طور کلی X6 BMW است. این فقط یک X5 با سقف شیبدار بود و با ظرفیت صندوق عقب با قیمت بالاتری فروخته شد. به زودی تولیدکنندگان بیشتری دنبال شدند و زم، SUV های کوپه که زم، یک بخش لو، بودند، اکنون توسط سازندگان جریان اصلی نیز مورد استقبال قرار می گیرند.

فیات فست بک دارای طراحی کوپه SUV است که نظرات بسیاری را در سراسر جهان ت،یم می کند

فیات فست بک SUV کوپه 2023
فیات فست بک SUV کوپه 2023

فیات پالس 4.1 متر طول، 1.77 متر عرض و 1.57 متر ارتفاع دارد و فاصله بین دو محور آن 2.53 متر است. فست بک به دلیل کار زیاد بدنه احتمالاً کمی بزرگتر خواهد بود. اما با خط سقف کوپه، فضای صندوق بار 370 لیتری پالس کاهش می یابد.

در حال حاضر بخشی از Stellantis، فیات، در بخش خودروسازی هند غایب بوده است، زیرا با تعداد پایین فروش مواجه شده است. این برند قدیمی ایتالیایی محصولات قانع‌کننده‌ای مانند Punto Evo، Urban Cross، و Linea Cl،ic را در هند برای پایان بازی خود عرضه کرد. به غیر از خودروهای رایج، فیات خط تولید Abarth با عملکرد محور و علاقه مند را در هند نیز عرضه کرده بود.

حتی اگر فیات باید خودروهای بیشتری مانند تیپو و پاندا را در کشور عرضه می کرد، ما نیز مقصر هستیم. ما فقط به اندازه کافی از محصولات فیات ن،یدیم. اما فیات در آمریکای ج،ی بسیار فعال است و خودروی جدیدی بر اساس پالس محبوب خود رونمایی کرده است.

فیات فست بک SUV کوپه 2023

عقب نسبت به پالس تغییر می کند. چراغ‌های عقب LED پهن‌تر و شیک‌تر، سپر اسپرت با سر اگزوزهای تقلبی و دیفیوزر تقلبی دارد. فیات فست بک دارای سقف سیاه شده و آنتن باله ،ه است. همچنین چرخ‌های مختلفی روی پالس و خط سقف شیب‌دار دارد.

فیات فست بک SUV کوپه 2023
فیات فست بک SUV کوپه 2023

مشخصات و راه اندازی

در حال حاضر، فیات نیز در حال پ، است و Fastback را در برزیل معرفی کرده است. به نظر می رسد فست بک یک نسخه کوپه از شاسی بلند کراس اوور پالس است که در برزیل به فروش می رسد و اخیراً یک نسخه Abarth دریافت کرده است. این یک نسخه تولیدی از مفهومی فست‌بک کوپه SUV است که در نمایشگاه خودروی سائوپائولو 2018 به نمایش گذاشته شد. فیات هنگام توسعه نسخه تولیدی فست‌بک، از این مفهوم فاصله زیادی گرفته است.

فیات فست بک SUV کوپه 2023
فیات فست بک SUV کوپه 2023
با توجه به عملی بودن، نسخه تولیدی به جای دو در مفهومی خود، 4 در دارد. فیات فست بک بر اساس پلتفرم MLA این شرکت است که همچنین زیربنای پالس است. این پلتفرم MLA یک نسخه اصلاح شده از پلتفرم MP1 است که زیربنای Argos و Cronos است. فیات هنوز هیچ مشخصاتی در رابطه با ابعاد و پیشرانه ها اعلام نکرده است. احتمالاً هم اندازه پالس است و هم مجموعه ای از پیشرانه ها را در اختیار خواهد داشت.

از نظر موتورها، Fastback احتمالاً دارای یک موتور 1.0 لیتری توربو بنزینی با قدرت 130 ، بخار و یک موتور 1.3 لیتری توربو بنزینی با قدرت 185 ، بخار خواهد بود. بسته به انتخاب، فیات یا 6 سرعته AT یا CVT ارائه خواهد کرد. انتظار می‌رود که در اکتبر 2022 به ،وان پرچم‌دار فیات در برزیل عرضه شود. در زمان عرضه، با هیوندای کرتا که اخیراً نسخه N Line و فول، واگن نیووس را دریافت کرده است، رقابت خواهد کرد. نسخه Abarth از Fastback ممکن است در سال های آینده راه اندازی شود.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-fiat-fastback-suv-coupe-makes-global-debut-12445353.html

فضای داخلی هنوز توسط فیات فاش نشده است و احتمالاً شبیه پالس است. در واقع، Fastback ممکن است همان فضای داخلی ساده و کاربردی را با یک صفحه نمایش لمسی 10.1 اینچی با یکپارچه سازی گوشی هوشمند و نمایشگر دیجیتالی 7 اینچی درایور نیز داشته باشد.

فیات فست بک SUV کوپه 2023
فضای داخلی فیات پالس