فیات 500e یک خواهر بزرگ دارد، اما برای استرالیا قفل نیست

فیات جدید را فاش کرده است 600e، جانشین کراس اوور 500X که قدرت هیب، و الکتریکی را ارائه می دهد.

با استفاده از پلاک 600، این کراس اوور پلاکی را که آ،ین بار در یک هاچ بک سه در اوا، دهه 2000 دیده شده بود، احیا می کند که به ،وان مدل پایه این برند عمل می کرد.

هر دو نوع اولیه فیات 600e از یک تک موتور الکتریکی تولید 115 کیلو وات از قدرت فیات ادعا می کند که 600e می تواند شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت را در 9.0 ث،ه انجام دهد.

 • فیات 500e یک خواهر بزرگ دارد، اما برای استرالیا قفل نیست
  600e قرمز

در مقایسه با 500e، 600e دارای “چهره تیزتر و قاطع تر” و امضاهای مختلف نورپردازی LED است. همچنین با طول 4170 میلی متر بزرگتر است و دارای صندلی برای پنج نفر است.

 • فیات 500e یک خواهر بزرگ دارد، اما برای استرالیا قفل نیست
  600 و اول

یک درب عقب برقی، روکش چرم مصنوعی عاج با مونوگرام فیات، گرمکن صندلی‌های جلو، و کفپوش‌های مخملی وجود دارد.

اولین ورود به ایتالیا در ماه سپتامبر آغاز خواهد شد، اگرچه مشخص نیست که آیا به نمایشگاه های استرالیا می آید یا خیر.

فیات اکنون تنها خودروی قدیمی 500 شهری و ون بزرگتر دوکاتو را به صورت محلی می فروشد. با این حال، خط تولید محلی 500e الکتریکی را در سه ماهه سوم سال 2023 به دست خواهد آورد.

فیات می‌گوید یک پیشرانه هیب، برای 600e وجود خواهد داشت که تا اواسط سال 2024 مجموعه پیشنهادی را تکمیل می‌کند. انتظار می رود این موتور هیب، یک هیب، ملایم با انواع مختلف باشد.

600e دارای حدا،ر نرخ شارژ AC 11 کیلو وات و حدا،ر نرخ شارژ سریع DC 100 کیلو وات است. فیات ادعا می کند که کمتر از 30 دقیقه طول می کشد تا باتری با سریع ترین نرخ شارژ DC به 80 درصد برسد.

در بخش ایمنی، فیات 600e دارای ترمز اضطراری خودکار با تشخیص عابر پیاده و دوچرخه سوار، نظارت بر نقاط کور، نظارت بر توجه راننده، کروز کنترل تطبیقی ​​با توقف و حرکت، سنسورهای پارک جلو و عقب و دوربین مع، است.

در حالی که فیات 500X هنوز در بازارهایی مانند اروپا و ایالات متحده عرضه می شود، در سال 2021 به دلیل تمرکز مجدد این برند به ترجیحات مصرف کننده، از آن خارج شد.

 • فیات 500e یک خواهر بزرگ دارد، اما برای استرالیا قفل نیست

در داخل 600e یک دسته ابزار دیجیتال 7.0 اینچی، سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی، اپل کارپلی بی‌سیم و اندروید اتو، ناوبری ماهواره‌ای، شارژر تلفن بی‌سیم و سیستم صوتی با شش بلندگو وجود دارد.

 • فیات 500e یک خواهر بزرگ دارد، اما برای استرالیا قفل نیست

سخنگوی Stellantis استرالیا گفت: “ما همیشه در حال بررسی فرصت های جدید برای ارائه مدل های هیجان انگیز به مشتریان خود هستیم، اما در حال حاضر چیزی برای اعلام نداریم.”

اما این بار از مدل جدید به ،وان “خواهر بزرگتر” فیات 500e یاد می شود.

 • فیات 500e یک خواهر بزرگ دارد، اما برای استرالیا قفل نیست
  600 و اول

فیات 600e را می توان با رینگ های آلیاژی تا قطر 18 اینچ، رکاب های جانبی مشکی مات و قوس چرخ ها و همچنین پرچم ایتالیا در سپر عقب داشت.

این خودرو در هشت رنگ مختلف برای رنگ بیرونی عرضه خواهد شد، هرچند انتظار نداشته باشید که رنگ خا،تری را مشاهده کنید زیرا این برند اخیرا اعلام کرده است که بر روی رنگ‌های الهام گرفته از طبیعت تمرکز خواهد کرد.

در ابتدا دو نوع برقی فیات 600e با تریم قرمز پایه و یک پرچمدار لا پریما عرضه خواهد شد. دومی از این نام های متفاوت به “اولین” ترجمه می شود.

این برند ایتالیایی بر توسعه الکتریکی خود تمرکز دارد و در اوایل سال جاری تایید کرد که امسال دو خودروی الکتریکی جدید (EVs) را معرفی خواهد کرد که با نام های پاندا و پونتو امکان پذیر است.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/the-fiat-500e-has-a-big-sister-but-its-not-a-lock-for-australi،

این موتور الکتریکی به یک جفت می شود بسته باتری لیتیوم یون 54 کیلووات ساعت. این دارای محدوده WLTP ادعایی است 400 کیلومتر.