فیس لیفت آئودی RS3 2024 جاسوسی شد

اتوموبیل در ژوئیه سال جاری گزارش شد که هاچ و سدان بعدی A3 در سال 2027 وارد بازار خواهند شد که فقط نیروی الکتریکی را ارائه می‌کنند و از معماری جدید خودروهای الکتریکی Scalable Systems Platform استفاده می‌کنند.

این سیستم امکان بردار گشتاور فعال و کاملاً متغیر بین چرخ‌های عقب را فراهم می‌کند. دارای یک کلاچ چند دیسکی با کنترل الکترونیکی در هر محور محرک است که هر کلاچ واحد کنترل خود را دارد.

این فیس لیفت آئودی RS3 می‌تواند پای، بر عصر پنج سیلندر توربوشارژر باشد زیرا این شرکت اعلام کرده است که تا سال 2033 در همه بازارها به‌جز چین، تمام الکتریکی خواهد شد.

  • فیس لیفت آئودی RS3 2024 جاسوسی شد

زیر پوست، RS3 فعلی سیستم چهار چرخ متحرک Haldex را که مدل قبلی برای شکاف گشتاور RS جدید آئودی داشت کنار گذاشت.

  • فیس لیفت آئودی RS3 2024 جاسوسی شد

عکاسان جاسوس ما آنچه را که نمونه اولیه سدان آئودی RS3 به روز شده در اواسط عمر با پوشش استتاری بخش هایی از خودرو را می پوشاند، ثبت کرده اند.

  • فیس لیفت آئودی RS3 2024 جاسوسی شد

گیرب، هفت سرعته دوکلاچه تنها گزینه گیرب، موجود است.

طبق گزارش ها، این RS3 الکتریکی عملکرد خط مستقیم سریع تری نسبت به مدل پنج سیلندر توربوشارژ فعلی ارائه می دهد.

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید.

ما به احتمال زیاد در یک نمونه اولیه نگاه بهتری به این تغییرات بیرونی خواهیم داشت.

فقط بیش از یک سال از آن زمان می گذرد آئودی آ،ین تکرار آن را نشان داد RS3 هات هاچ و سدان، اما به نظر می رسد نسخه فیس لیفت شده در حال حاضر در دست ساخت است.

تنها تغییر قابل توجه دیگر، دیفیوزر عقب کمی متفاوت است که با استتار زیادی پوشانده شده است. ممکن است تغییرات جزئی دیگری در پشت نیز وجود داشته باشد که توسط این استتار پنهان شده است.

  • فیس لیفت آئودی RS3 2024 جاسوسی شد

مدل فعلی از یک موتور 5 سیلندر 2.5 لیتری توربو شارژ می شود که 294 کیلووات قدرت و 500 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

  • فیس لیفت آئودی RS3 2024 جاسوسی شد

طبق گزارش‌ها، A3 بعدی انتخابی از دو موتور چهار چرخ متحرک تک موتوره یا دو موتوره را ارائه می‌کند که پرچمدار داغ RS3 همچنان در بالای محدوده قرار دارد.

در جلو، نشان حلقه های آئودی کمی به سمت بالا حرکت کرده است و اکنون دیگر به طور کامل در داخل مشبک مشبک شش ضلعی قرار ندارد. به نظر می رسد دریچه های هوای گوشه ای نیز بازسازی شده اند.

اگرچه این نمونه اولیه جاسوسی RS3 بسیار شبیه به مدل فعلی است که تنها در ماه آگوست امسال به صورت محلی عرضه شد، اما بینندگان با چشمان مشتاق می‌توانند تغییرات جزئی طراحی خارجی را مشاهده کنند.

هر دو نسخه سدان و هاچ RS3 می توانند شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت را تنها در 3.8 ث،ه انجام دهند.

مشخص نیست که آیا آئودی قصد دارد تغییراتی در پیشرانه RS3 به ،وان بخشی از به روز رس، ایجاد کند یا خیر.

بیشتر: همه چیز آئودی RS3
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2024-audi-rs3-facelift-spied

آئودی می‌گوید ت،یم‌کننده گشتاور، کم‌فرمان را کاهش می‌دهد و امکان شتاب‌گیری زودتر و سریع‌تر از پیچ‌ها و هندلینگ دقیق‌تر و چابک‌تر را فراهم می‌کند.