فیس لیفت سیتروئن C5 ایرکراس تا اوایل سال 2023 به تعویق افتاد


به روز شده است سیتروئن C5 ایرکراس در خانه نخواهم بود برای “کیسمویس‘.

پژو سیتروئن استرالیا تایید کرده است که ورود سری SUVهای فیس لیفت شده تا اوایل سال آینده به تعویق افتاده است، زیرا قبلاً برای معرفی اوا، سال 2022 در نظر گرفته شده بود.

یکی از سخنگویان سیتروئن استرالیا گفت: «با معرفی سیتروئن C5 ایرکراس فیس لیفت شده به بازار استرالیا، تا اوایل سال 2023 تاخیر کمی وجود داشت. CarExpert.

ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد راه اندازی آینده به زودی هستیم.

  • فیس لیفت سیتروئن C5 ایرکراس تا اوایل سال 2023 به تعویق افتاد

در حالی که جزئیات محلی برای شاسی‌بلند فرانسوی تازه‌سازی شده ناچیز است، بخش استرالیایی این شرکت قبلاً نشان داده بود که مشخصات Shine در محدوده پیش‌به‌روزرس، برای یک نسخه جدید اسپورت با پیشرانه جدید تغییر خواهد کرد.

همانطور که قبلا توسط CarExpertاسناد تاییدیه ،تی منتشر شده در اوایل سال جاری نشان داد که سه پیشرانه برای فروش تایید شده اند: دو توربوشارژ موتورهای چهار سیلندر 1.6 لیتری بنزینی، یکی با 121 کیلو وات و یکی با 133 کیلو وات، بیشتر از 130 کیلووات 2.0 لیتری توربو دیزل چهار سیلندر.

با توجه به اینکه همان موتور در واگن کراس اوور جدید C5 X و همچنین خودروهایی مانند شاسی بلندهای پژو 3008 و 5008 که C5 ایرکراس پلتفرم خود را با آنها مش، است، احتمالاً بنزینی 133 کیلوواتی محتمل‌ترین استارت است.

آ 165 کیلووات 1.6 لیتری پلاگین هیب، در سطح جه، نیز در دسترس است، و در حالی که برای بازار استرالیا تایید نشده است، به نظر می رسد که سیتروئن و پژو به گسترش سبد برقی خود در استرالیا ادامه می دهند.

این همان سیستمی است که در C5 X به استرالیا می آید و قبلاً در پژو 508 ارائه شده است. هاچ پژو 308 نیز این پیشرانه پلاگین را از نیمه اول سال آینده اضافه خواهد کرد.

  • فیس لیفت سیتروئن C5 ایرکراس تا اوایل سال 2023 به تعویق افتاد

فیس لیفت میان‌دوره‌ای سیتروئن C5 ایرکراس برای اولین بار در ماه ژانویه رونمایی شد، با طراحی جدید و همچنین جدیدترین فناوری اطلاعات و سرگرمی این برند فرانسوی.

سپرهای جدید، علائم روشنایی LED، صندلی‌های Advanced Comfort جدید، و همچنین صفحه نمایش لمسی سرگرمی اطلاعاتی جدید 10.0 اینچی متصل به شبکه، همگی سرفصل ارتقاءها هستند.

در اروپا و بریت،ا، گزینه های پیشرانه شامل موتورهای 1.6 لیتری توربو بنزینی 96 کیلووات و موتورهای 2.0 لیتری توربو دیزل و همچنین 165 کیلووات 1.6 لیتری توربو هیب، فوق الذکر است. بنزین پایه گزینه های شش سرعته دستی و هشت سرعته خودکار را ارائه می دهد، در حالی که مابقی محدوده فقط هشت سرعته خودکار است.

تنها 52 واحد C5 Aircross تا 31 اکتبر سال جاری در استرالیا به ثبت رسیده است، اگرچه این رشد 44.4 درصدی نسبت به مدت مشابه در سال 2023 است. سیتروئن به ،وان یک کل امسال 115.2 درصد در استرالیا افزایش یافته است، البته با یک پایه کوچک.

جزئیات بیشتر C5 Aircross برای استرالیا نزدیک به پرتاب تایید خواهد شد. با ما همراه باشید CarExpert برای آ،ین.

  • فیس لیفت سیتروئن C5 ایرکراس تا اوایل سال 2023 به تعویق افتاد

بیشتر: همه چیز سیتروئن C5 Aircoss
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/citroen-c5-aircross-facelift-delayed-until-early-2023