فیس لیفت فورد اسکیپ 2023 در ایالات متحده رونمایی شد

بیشتر: همه چیز فورد اسکیپ
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-ford-escape-facelift-unveiled-in-the-us

را فرار فورد از جراح پ،تیک با صورت تراشیده تر برگشته است.

یک جفت چراغ‌های جلوی LED عریض‌تر و واضح‌تر، همراه با فشار دادن کاپوت واضح‌تر وجود دارد. طراحی سپر دارای چین های تیزتر و وضوح بیشتری نسبت به قبل است.

  • فیس لیفت فورد اسکیپ 2023 در ایالات متحده رونمایی شد

با وجود دکمه های تهویه مطبوع اکنون در پایین صفحه نمایش، غلاف دکمه های سیستم کنترل تهویه مطبوع حذف شده است و کنترل های فیزیکی سیستم صوتی اکنون در زیر دریچه های اصلی هوا قرار دارند.

  • فیس لیفت فورد اسکیپ 2023 در ایالات متحده رونمایی شد

لازم به ذکر است که مدل‌های Escape به مقصد استرالیا در اسپ،ا ساخته می‌شوند، بنابراین ممکن است تفاوت‌هایی در سبک در مقایسه با همتای آمریکایی آن وجود داشته باشد.

اسپورت‌ترین مدل ST-Line Elite یک موتور 2.0 لیتری توربو 186 کیلووات/380 نیوتن‌متر با سیستم چهارچرخ متحرک جفت می‌شود. هر دوی این موتورهای توربو با یک گیرب، هشت سرعته اتوماتیک جفت می شوند.

در ایالات متحده، Escape با سه نوع ST-Line تمرکز اسپورت تری داشته است تا هویت واضح تری در کنار پلتفرم های خود، Bronco Sport و Maverick ute با استایل خشن داشته باشد.

همچنین پیشرانه های 2.5 لیتری هیب، و پلاگین هیب، در زنجیره غذایی قرار دارند که هر دو از e-CVT استفاده می کنند. اولی در هر دو دیفرانسیل جلو و چهار چرخ محرک موجود است و در مجموع 149 کیلووات در اختیار دارد.

  • فیس لیفت فورد اسکیپ 2023 در ایالات متحده رونمایی شد

از نظر بصری Escape 2023 با طراحی جلویی جسورانه‌تر متمایز می‌شود. مشابه Transit Custom جدید، یک جلوپنجره هشت طرفه جدید وجود دارد. در مدل‌های با مشخصات بالاتر، جلوپنجره با یک نوار نور نازک در بالای پنجره قرار دارد.

پلاگین هیب، 165 کیلووات تولید می کند و دارای یک بسته باتری بزرگتر 11 کیلووات ساعتی است که برای حدود 60 کیلومتر رانندگی بدون آلایندگی من، است، اما فقط دیفرانسیل جلو است.

از دیگر ویژگی‌های برجسته داخل کابین می‌توان به صفحه‌نمایش 12.3 اینچی ابزار دیجیتال، شارژ بی‌سیم گوشی هوشمند، و نیمکت عقبی با قابلیت لغزش 15 سانتی‌متری به جلو اشاره کرد.

قابل توجه ترین ارتقا در دسترس بودن صفحه نمایش لمسی بسیار بزرگتر 13.2 اینچی افقی است که به آ،ین سیستم اطلاعات سرگرمی Sync 4 با به روز رس، های هوایی متصل است.

Escape اصلاح شده در ایالت متحده با چهار گزینه پیشرانه در دسترس است که به نظر می رسد با تغییرات اندکی، در صورت وجود، انجام شود. مدل های پایه دارای موتور 1.5 لیتری توربوشارژ سه سیلندر بنزینی با قدرت 135 کیلووات و گشتاور 258 نیوتن متر هستند.

در ،مت عقب، تغییرات کمی ظریف‌تر هستند، با تفاوت اصلی چراغ‌های عقب است که اکنون روکش دودی دارند.

نسخه به روز شده مدل اروپایی – که در آنجا به ،وان Kuga فروخته می شود – هنوز معرفی نشده است.

مدل‌های ST-Line با چرخ‌های آلیاژی رنگ‌شده، ۱۸ یا ۱۹ اینچی، و همچنین مشبک‌های مشبک مشکی، طراحی متفاوت صفحه پشتی، اسپوی، عقب و رکاب‌های رنگی عرضه می‌شوند.

  • فیس لیفت فورد اسکیپ 2023 در ایالات متحده رونمایی شد

در ،مت جلوی ایمنی، کروز کنترل تطبیقی ​​با قابلیت توقف و حرکت، ترمز خودکار متقابل ترافیک عقب، و کمک فرمان فراری وجود دارد.