فیس لیفت فولکس واگن توارگ 2024 جاسوسی شد

این برند در سال 2021 تایید کرده بود که پرچمدار پلاگین هیب، آن – و بزرگترین و گران ترین مدل R آن – قرار است در سال 2022 در اینجا عرضه شود، اما متعاقباً به تعویق افتاد.

  • فیس لیفت فول، واگن توارگ 2024 جاسوسی شد

مجموعه فول، واگن Touareg در حال حاضر با مجموعه ای از پیشرانه های بنزینی، دیزلی و پلاگین هیب، ارائه می شود، اما ممکن است فول، واگن فناوری هیب، ملایم را به موتورهایی که احتراق داخلی خالص هستند اضافه کند.

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید.

بیشتر: همه چیز فول، واگن توارگ
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2024-volkswagen-touareg-facelift-spied

در حالی که سخنگوی فول،‌واگن می‌گوید عرضه Touareg R 2023 همچنان در برنامه باقی مانده است، اما این احتمال وجود دارد که این مدل به‌روزرس، شده تا سال 2024 به استرالیا راه پیدا نکند.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، پرتاب محلی Touareg R الکتریکی شده بار دیگر به تعویق افتاد.

در مورد این نمونه های اولیه مشخص نیست، اما این امکان وجود دارد که فول، واگن یک نوار نور LED جدید به ،مت جلو اضافه کند. این یک ویژگی طراحی است که برای تعدادی از مدل های فول، واگن از جمله پولو فیلتر شده است.

آئودی Q7 در حال حاضر دارای طیفی از موتورهای هیب، ملایم است.

  • فیس لیفت فول، واگن توارگ 2024 جاسوسی شد

در داخل Touareg در حال حاضر یک کابین با تکنولوژی بالا بسته بندی شده است. این احتمال وجود دارد که این خودرو یک نسخه به روز شده از سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 15 اینچی و خوشه ابزار دیجیتال 12.3 اینچی خود را دریافت کند. CarPlay بی‌سیم نیز می‌تواند اضافه‌شده باشد.

ما همچنین منتظر به‌روزرس، چراغ‌های LED جلو و چراغ‌های عقب و برخی گزینه‌های چرخ جدید هستیم.

  • فیس لیفت فول، واگن توارگ 2024 جاسوسی شد

این نوع استتار بیشتر در نزدیکی چراغ های جلو، جلوپنجره و چراغ های عقب قابل توجه است. سپر جلو نیز کمی متفاوت به نظر می رسد.

سخنگوی فول، واگن استرالیا در دسامبر 2022 گفت: “ما در حال حاضر منتظر جایگاه های تولید کافی هستیم، بنابراین سال 2023 است – زمان دقیق TBC”.

ممکن است در نهایت منتظر نسخه به‌روزرس، شده باشیم، زیرا منطقی‌تر از انتظار تعداد کمتری از مدل‌های پیش‌به‌روزرس، است.»

فول، واگن تایید کرده است که این تنها پلاگین هیب، خواهد بود که طی 18 ماه آینده عرضه خواهد شد و نسخه های PHEV گلف و تیگوان حدا،ر تا نیمه دوم سال 2024 به بازار عرضه نمی شوند.

در مورد بقیه این به روز رس، میانسالی؟ کمتر مشخص است که چه چیزی تغییر خواهد کرد.

درست مانند تعدادی از نمونه‌های اولیه فول، واگن که اخیراً جاسوسی شده‌اند، این توارگ‌ها با پنل‌ها و نوارهای جعلی پوشانده شده‌اند تا شبیه مدل فعلی به نظر برسند.

  • فیس لیفت فول، واگن توارگ 2024 جاسوسی شد
  • فیس لیفت فول، واگن توارگ 2024 جاسوسی شد

فول، واگن استرالیا بیش از 1000 توارگ دیزلی را برای نیمه دوم سال 2022 تضمین کرد و “در مورد اولویت بندی حجم Touareg مذاکره کرد”. می گوید عرضه این شاسی بلند بزرگ در سال 2023 قوی خواهد بود.

را فول، واگن توارگ به‌روزرس، میان‌دوره‌ای شاسی‌بلند پرچم‌دار یک بار دیگر با کمترین استتار، پیش از رونمایی مورد انتظار آن در سال 2023، جاسوسی شد.

عکاسان جاسوس ما سه نمونه اولیه Touareg را در طول آزمایش هوای سرد در برف شکار ،د. به نظر می رسد یکی از آنها یک نوع پلاگین هیب، (PHEV) باشد، در حالی که به نظر می رسد دو تای دیگر نسخه های معمولی و پایه باشند.