فیس لیفت هیوندای توسان 2024 با تغییرات جزئی همراه شد

علی‌رغم پوشش سنگین، می‌تو،م شاهد به‌روزرس، توسان باشیم که هنوز هم دارای یک چراغ جلو ت،یم‌شده است، با نورهای اصلی و بلندی که در غلاف به سمت لبه‌های بیرونی سپر جلو پنهان شده‌اند.

در حالی که مدل‌های جدید النترا/i30 سدان و سوناتا که اخیراً معرفی شدند، شاهد تغییرات ظاهری بزرگ هیوندای در جلو و عقب هر دو سدان بودند، توسان اصلاح‌شده به نظر می‌رسد که همان طراحی کلی خودروی امروزی را حداقل در جلو حفظ خواهد کرد. .

  • فیس لیفت هیوندای توسان 2024 با تغییرات جزئی همراه شد
حتی روکش‌های بیشتری در پشت این نمونه اولیه وجود دارد، بنابراین نمی‌تو،م ببینیم هیوندای چه تغییراتی را برای عقب توس، در نظر گرفته است.

متأسفانه آژانس عکاسی جاسوسی ما نتوانست از فضای داخلی توسان به روز شده ع،ی بگیرد، بنابراین ما نمی د،م که آیا خودروساز کره ای در حال برنامه ریزی برای تعمیرات اساسی تری در داشبورد و کابین کراس اوورها است یا خیر.

  • فیس لیفت هیوندای توسان 2024 با تغییرات جزئی همراه شد

باز هم به نظر می رسد جلوپنجره ای وجود دارد که شامل مجموعه چراغ های رانندگی کراس اوور است. درج جلوپنجره جدید به نظر می رسد و ما را به فکر سانتا کروز ute موجود در آمریکای شمالی می اندازد.

مدل LWB با فاصله بین دو محور 2755 میلی متری، 75 میلی متر اضافی بین محورهای جلو و عقب دارد. فاصله بین دو محور کشیده تا حدی عامل افزایش 130 میلی متری طول کلی نسخه LWB به حدود 4630 میلی متر است.

به روز شده است هیوندای توسان در اروپا تحت آزمایش قرار گرفته است، و به نظر نمی‌رسد که یک بازسازی رادیکال داشته باشد.

بیشتر: همه چیز هیوندای توس،
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2024-hyundai-tucson-facelift-spied-with-minor-changes

تنها ،مت‌هایی که می‌تو،م انتخاب کنیم، نوار قرمز رنگ آشنا در کل عرض خودرو و چراغ‌های مع، تعبیه‌شده در بخش پایینی سپر است.

ما انتظار داریم تغییراتی در جزئیات در سپر جلو ایجاد شود.

  • فیس لیفت هیوندای توسان 2024 با تغییرات جزئی همراه شد

این نمونه اولیه یک مدل با فاصله بین دو محور کوتاه است که احتمالاً در کارخانه این شرکت در چک تولید شده است. نوع SWB عمدتاً در اروپا فروخته می‌شود و احتمال کمی وجود دارد که به‌روزرس، میان‌دوره‌ای متفاوتی نسبت به نسخه شاسی بلند برای استرالیا و بیشتر نقاط جهان داشته باشد.