فیس لیفت کیا سورنتو 2024 جاسوسی شد

با توجه به جایگاه پرچمدار سورنتو برای کیا در سطح جه،، سورنتو باید مجموعه ای از ویژگی ها و فناوری های جدید را که در جاهای دیگر در استبل هیوندای/کیا دیده می شود، از جمله سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی بزرگتر 12.3 اینچی، صندلی های ردیف دوم گرم شونده و تهویه شونده انتخاب کند. و شاید حتی مناطق سوم یا چهارم کنترل آب و هوا.

در حالی که جزئیات استرالیا تا مدتی تایید نخواهد شد، ما انتظار داریم یک خط موتور مشابه به مدل‌های بنزینی، دیزلی، هیب، و پلاگین هیب، و همچنین اضافه شدن سرویس‌های آنلاین کیا کانکت به مدل‌های حمل‌ونقل داشته باشیم. بازوی محلی این شرکت تایید کرده است که مجموعه متصل خود را با فیس لیفت یا نسل های مدل جدید عرضه خواهد کرد.

یک نمونه اولیه توسعه که تصور می شود فیس لیفت شده باشد کیا سورنتو برای اولین بار در اروپا جاسوسی شده است.

بیشتر: همه چیز کیا سورنتو
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2024-kia-sorento-facelift-spied

به نظر می‌رسد که ،مت پشتی اصلاح ملایم‌تری باشد، احتمالاً محدود به گرافیک‌های چراغ عقب و سپر اصلاح‌شده است، اما ممکن است تغییرات بزرگ‌تری در زیر پوشش‌های سیاه و پنل‌های بدنه جعلی وجود داشته باشد.

از دید محدودی که داریم، به نظر می‌رسد سورنتو جدید چراغ‌های عمودی‌تر و نشانه‌های چراغ‌های روشنایی در روز خواهد داشت که بازتابی از Telluride بزرگ‌تر بازار ایالات متحده و همچنین خودروی الکتریکی EV9 آینده است.

  • فیس لیفت کیا سورنتو 2024 جاسوسی شد
  • فیس لیفت کیا سورنتو 2024 جاسوسی شد

اگر این ج، زم، دقیق باشد، انتظار ورود استرالیا را در اوا، سال 2023 یا اوایل سال 2024 داشته باشید، مصادف با گرند اسلم تنیس آزاد استرالیا در سال 2024 در ژانویه.

بسته به بازار، ما می‌تو،م چیزهایی مانند فناوری چراغ‌های جلوی LED ماتری، را ببینیم – اسپورتیج جدید اکنون این را در اروپا ارائه می‌کند – و همچنین تزئینات داخلی جدید و طراحی غربیلک فرمان.

نسل چهارم کیا سورنتو کنونی در سال 2020 به بازار عرضه شد و بسته به بازار مجموعه ای از پیشرانه ها را ارائه می دهد.

اعتقاد بر این است که به روز رس، در اواسط عمر، بسته به بازار، بهبود کارایی را به همراه خواهد داشت، اگرچه این جزئیات نزدیک به زمان عرضه تأیید می شوند. این به‌روزرس،‌ها احتمالاً یورو محور خواهند بود، به این م،ی که می‌تو،م شاهد در دسترس بودن فناوری هیب، ملایم 48 ولتی باشیم، به این م،ی که خط پیشرانه اروپا و بریت،ا همگی تا حدی الکتریکی خواهند شد.

  • فیس لیفت کیا سورنتو 2024 جاسوسی شد

در ضمن با ما همراه باشید CarExpert برای همه آ،ین.

  • فیس لیفت کیا سورنتو 2024 جاسوسی شد

در استرالیا، سورنتو نسخه‌های بنزینی V6، چهار سیلندر توربو دیزل، و همچنین نسخه‌های هیب، چهار سیلندر توربو بنزینی و پلاگین هیب، را ارائه می‌کند.

این نمونه اولیه استتار شده که گمان می‌رود در نیمه دوم سال 2023 رونمایی شود، پیش‌نمایش تازه‌سازی بسیار سنگینی را نشان می‌دهد که شامل نورپردازی‌های جدید جلو و عقب، و همچنین سپرها و طراحی چرخ‌های آلیاژی اصلاح‌شده است.

پر ، قوس‌ها چرخ‌های آلیاژی تا حدی مبدل در طراحی توربین مانند است که می‌تواند نشان دهد که برند کره‌ای در حال کار بر روی طیف وسیعی از طرح‌های رینگ کارآمدتر هوا به نام مصرف سوخت و در مورد پلاگین هیب، است. مدل، برد الکتریکی بیشتر.

  • فیس لیفت کیا سورنتو 2024 جاسوسی شد

کره ج،ی و آمریکای شمالی نیز یک مدل بنزینی چهار سیلندر تنفس طبیعی دریافت می کنند که در حال حاضر فقط با فرمان چپ تولید می شود و در بازار ما موجود نیست. اروپا و بریت،ا به شدت به مدل های هیب، متکی هستند و مدل های دیزلی نیز موجود است.

عکاسان جاسوس ما حدس می زنند که سورنتو ممکن است یک نوار چراغ عقب LED با عرض تمام در عقب را انتخاب کند، همانطور که در Seltos به روز شده و همچنین EV6 دیده ایم.

همانطور که قبلا ذکر شد، انتظار می رود کیا سورنتو به روز شده در نیمه دوم سال 2023 به ،وان یک مدل 2024 معرفی شود، به این م،ی که هنوز حدود یک سال یا بیشتر از عرضه آن فاصله دارد.

انتظار تغییراتی را در کابین نیز داشته باشید، البته نه به اندازه فیس لیفت خارجی.