فیس لیفت MG Astor 2023، ZS EV Patent Leaks

در نقطه مقابل این طیف، برادر ICE آن، Astor را داریم. این خودرو با سایر SUV های جمع و جور مانند هیوندای کرتا، کیا سلتوس و امثال آن رقابت می کند. تصاویر جدیدی از سرزمین اژدها به بیرون درز کرده است که طرح‌های طراحی MG ZS EV / Astor Facelift را نشان می‌دهد.

با نگاهی به تصاویر ثبت اختراع فیس لیفت MG ZS EV، این احتمال وجود دارد که نسخه بنزینی Astor نیز به‌روزرس،‌های مشابهی دریافت کند.

فیس لیفت MG Astor 2023، ZS EV Patent Leaks
فیس لیفت MG Astor 2023، ZS EV Patent Leaks

باتری 50.3 کیلووات ساعتی و تک موتور با قدرت 174 ، بخار و گشتاور 280 نیوتن متر احتمالاً از مدل قبلی باقی می ماند. ج، زم، راه اندازی هنوز مشخص نیست. گفتنی است، این تغییرات احتمالاً در چین و بعداً در بازارهای آسه آن اجرا می شود و سپس به هند می رسد. به احتمال زیاد این تغییرات روی Astor نیز انجام شود. در همین حال، MG قرار است با راه اندازی Air EV، یک خودروی الکتریکی کوچک که احتمالاً در نمایشگاه خودرو 2023 رونمایی خواهد شد، سبد خودروهای برقی خود را در هند گسترش دهد.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-mg-astor-facelift-zs-ev-patent-leaks-creta-seltos-rival-12453992.html

همانطور که گفته شد، تصاویر ثبت اختراع از لیفت صورت 2 تغییرات زیادی را در جلو نشان می دهد که بسیار بیشتر از یک نیش زدن و کشیدن است. برای شروع، MG ZS EV Facelift یک چهره کاملاً جدید دارد که بسیار تیزتر است و شبیه مدل قبلی نیست. با فاسیای جلویی جدید خود هویت جداگانه ای ایجاد می کند. با این حال، به نظر می رسد محل سوکت شارژ نسبت به جلوپنجره آن تغییر کرده است.

فیس لیفت MG Astor 2023، ZS EV Patent Leaks
2023 MG Astor فیس لیفت، ZS EV Patent Leaks – Side

فیس لیفت اول دریچه های هوای تقلبی در سپر پایینی نداشت که با این فیس لیفت جدید اضافه شده است. آرم MG در مرکز جلوپنجره مصنوعی آن قرار داشت که اکنون روی کاپوت آن قرار گرفته است. مدل ،وجی همه ویژگی‌های ADAS را مانند خواهر و برادرش Astor دریافت نمی‌کند. یک صفحه مربع در سپر پایینی آن وجود دارد که رادارها و سنسورهایی برای عملکرد ADAS را در خود جای می دهد.

مشخصات و ویژگی ها

چراغ‌های جلوی جدید حتی شیک‌تر هستند و اکنون دارای یک درج ف،ی هستند که خطوط عمودی ظریفی دارد. مدل ،وجی جذابیت جلوپنجره ای بسته را ایجاد می کند که در فیس لیفت جدید حذف شده است. در زیر این درج ف،ی، یک بند هوای کوچک برای خنک سازی وجود دارد و در زیر آن یک ضربه گیر بدون درز با جلوه مشبک داریم.

مشخصات جانبی عمدتاً همانطور که هست حفظ می شود، به جز چرخ های آیرودینامیکی جدید که آینده نگرانه به نظر می رسند. فضای داخلی فاش نشده است، اما حدس و گمان هایی وجود دارد که نشان می دهد الهام گرفتن از MG 4 EV ممکن است. انتظار طراحی شیک و مینیمالیستی با فقدان دکمه ها و دستگیره ها و تحت سلطه یک صفحه نمایش لمسی غول پیکر را داشته باشید.

تصاویر ثبت اختراع فیس لیفت MG ZS EV جدید
آینده در مقابل ،وجی

این دومین فیس لیفت آن از زمان عرضه است. اولین لیفت صورت یک نیپ و کشیدن گسترده بود. جلوپنجره بسته‌شده، چراغ‌های جلوی تیزتر و سپرهای اصلاح‌شده داشت. با این حال، چهره کلی هنوز بسیار شبیه بود.

فیس لیفت MG Astor 2023، ZS EV Patent Leaks

اگرچه تاتا موتورز قهرمان بخش خودروهای برقی است، ام جی حضور خود را آشکار کرده است. با تنها ZS EV برای ارائه، MG اغلب در 10 خودروی برقی برتر قرار دارد و پس از تاتا موتورز در رتبه دوم قرار دارد. مدتی پیش فیس لیفت شد و این شرکت حتی نسخه پایه Excite را نیز عرضه کرد.