قاچ جدید تست لیفت صورت تاتا سافاری کشف شد

تاتا موتورز از یک استراتژی مقرون به صرفه برای ارائه خودروهای برقی ICE پیروی می کند. فقط تریم‌های ظریف آبی رنگ به پیشرانه EV آنها اشاره می‌کنند. بنابراین، EV یا نه، هر دو طیف پیشرانه طراحی مشابهی خواهند داشت. جلو بیشترین تفاوت های طراحی را دارد. برای شروع، یک جلوپنجره جدید وجود دارد که احتمالاً LED DRLهای عریض را با لوگوی جدید تاتا در وسط ادغام می کند.

در عقب، چراغ‌های عقب اکنون کمی شیک‌تر شده‌اند و زمان آن فرا رسیده است که تاتا موتورز چراغ‌های LED عقب و چراغ‌های عقب را ارائه دهد. حتی یک Maruti Suzuki Fronx هر دوی اینها را دقیقاً از نوع پایه سیگما ارائه می دهد.

لیست ویژگی های ارتقا یافته

چراغ‌های جلوی قبلی با چراغ‌های عمودی جدید جایگزین می‌شوند. اگر اینها ال ای دی هستند، فیس لیفت های سافاری و هریر اولین خودروهای تاتا خواهند بود که چراغ های جلو LED دریافت می کنند. Safari و Harrier ،وجی لامپ های زنون را در داخل واحدهای پروژکتور دریافت می کنند.

تاتا موتورز هر دو شاسی بلند پرچمدار خود را با نشانه های طراحی از مفهوم SUV جمع و جور Curvv به روز می کند. مفهوم Curvv فاز بعدی زبان طراحی تاتا را نشان می دهد. حتی فیس لیفت ن،ون نیز نشانه های طراحی را از Curvv می گیرد. این احتمال وجود دارد که تاتا موتورز یک لوگوی جدید نیز ایجاد کند، که فقط برای PV ها اختصاص دارد.

آ،ین مجموعه از انتظارات ویژگی اصلاً دور از ذهن نیست. تاتا در سال 2003 یک یخچال عقب را به همراه یک سونی پلی استیشن 2 و بسته سرگرمی صندلی به صورت استاندارد با نسخه محدود ارائه می‌کرد. به 6 سرعته MT یا TC جفت می شود.

یک بنزین 1.5 لیتری توربو نیز در ،یب خواهد بود. تاتا سافاری در زمان عرضه، بوق‌های خود را با ماهیندرا XUV700، ام‌جی هکتور پ،، هیوندای آلکازار و امثال آن قفل می‌کند. فیس لیفت آینده Harrier نیز این تغییرات را دریافت خواهد کرد. قیمت ورودی فیس لیفت تاتا سافاری 2023 به لطف اضافه شدن نوع بنزینی کاهش می یابد.


منبع: https://www.rushlane.com/new-tata-safari-facelift-test-mule-s،ted-is-this-safari-ev-12469291.html

Ru،kesh Kale، علاقه‌مند به خودرو، این آزمایش قاطر فیس لیفت تاتا سافاری را در جاده‌های عمومی مشاهده کرد. این می تواند نسخه EV باشد. این را می گوییم زیرا لوله اگزوز قابل مشاهده نیست. می توان استدلال کرد که لوله اگزوز معمولی ICE Safari نیز بلافاصله قابل مشاهده نیست. اما چرخ ها داستان دیگری می گویند. این چرخ‌ها پرتر هستند و نسبت به چرخ‌های آلیاژی معمولی در خودروهای ICE محافظ هوا بیشتری دارند. این طراحی چرخ، سطح را بهتر می پوشاند تا جریان هوا روی آنها صاف شود.

Safari Facelift Test Mule S،ted

فیس لیفت سافاری دارای تفاوت های زیادی در داخل خواهد بود. ADAS، دوربین 360 درجه، یک صفحه نمایش لمسی بزرگتر 10 اینچی و یک صفحه نمایش ابزار 7 اینچی و موارد مشابه. ا،ر اینها اخیراً با Red Dark Edition معرفی شده اند. علاوه بر اینها، امیدواریم تاتا دارای عملکرد حافظه صندلی سرنشین جلو، صندلی‌های دارای تهویه عقب، یخچال عقب و بسته سرگرمی صندلی‌های عقب باشد.

تاتا سافاری در حال آزمایش چرخ های آئرو بود
تاتا سافاری در حال آزمایش چرخ های آئرو بود

تست فیس لیفت تاتا سافاری در حال انجام است – انتظار می رود در فصل جشن با انتخاب بین 2.0 لیتری دیزل و 1.5 لیتری توربو بنزینی عرضه شود.