قطعات پرفورمنس BMW M2 M 2023 رونمایی شد

این قطعات به مالکان این امکان را می‌دهند که آیرودینامیک، پیشرانه، شاسی و کابین M2 خود را با در نظر گرفتن «حدا،ر عملکرد» سفارشی کنند.

یک نشانگر مرکزی روی فرمان وجود دارد که می تواند با شیفترهای پدال فیبر کربنی M Performance ،یب شود.

یک سیستم صدا خفه کن تیت،وم M Performance موجود برای M2 در مقایسه با واحد استاندارد وزن را به میزان 8 کیلوگرم کاهش می دهد و “ظاهر غیرقابل انکار و آ،تیک ماشین مسابقه ای متمایز” را ایجاد می کند.

را موتور 3.0 لیتری توین پاور توربو شش سیلندر خطی تولید می کند 338 کیلو وات از قدرت و 550 نیوتن متر از گشتاور

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید.

بی ام و از طیفی با ظاهر نژادپرستانه رونمایی کرده است قطعات عملکرد M برای آن که اخیرا فاش شده است M2 کوپه دو در، پس از چندین بار جاسوسی و لو رفتن.

گفته می‌شود که این قطعات پرفورمنس M برای بی‌ام‌و M2 «چشم‌هایی از احساسی غنی به طراحی اضافه می‌کند».

همچنین طیفی از چرخ‌های فورج شده M Performance وجود دارد که در رنگ‌های برنزی طلای منجمد M یا مات مشکی M جت به پایان رسیده است. چرخ های جلو 20 اینچ هستند در حالی که چرخ های عقب 21 اینچ هستند.

ما با بی‌ام‌و استرالیا تماس گرفتیم تا ببینیم آیا این قطعات پرفورمنس M در M2 به صورت محلی عرضه می‌شوند یا خیر و پس از شنیدن این خبر، این داستان را به‌روزرس، خواهیم کرد.

نسل دوم BMW M2 در حال حاضر در مسیر فرود در استرالیا از سه ماهه دوم سال 2023 با قیمت از 119990 دلار قبل از هزینه های داخل جاده ای.

  • قطعات پرفورمنس BMW M2 M 2023 رونمایی شد

در مدل‌های مجهز به صندلی‌های اسپرت M، روکش‌های پشتی M Performance با فیبر کربن و آلکانتارا ساخته شده‌اند، تریم‌های پشتی سر در انتخابی از فیبر کربن با منافذ باز یا با براق بالا و بقیه ،مت‌های عقب در دسترس هستند. پانل در آلکانترا بریده شده است.

فرمان M Performance دارای یک “منطقه ،بندگی مشخص” است که در آلکانترا به پایان رسیده است، در حالی که بقیه با چرم پیچیده شده است.

BMW ادعا می کند که موتور جدید M2 “تنها در تعداد کمی از جزئیات با موتور بکار رفته در BMW M3/BMW M4 متفاوت است”، اگرچه M4 Compe،ion قدرت 375 کیلووات و 650 نیوتن متر را ارائه می دهد.

  • قطعات پرفورمنس BMW M2 M 2023 رونمایی شد
    BMW M2 معمولی

BMW استرالیا در حال حاضر قطعات M Performance را در تعدادی از مدل‌های دیگر خود به صورت محلی ارائه می‌کند، از جمله سری 2 معمولی، M3 و M4، بنابراین انتظار می‌رود این قطعات در M2 جدید نیز عرضه شوند.

مجموعه‌ای از افزودنی‌های پ،تیکی تقویت‌شده با فیبر کربن (CFRP) برای این خودرو وجود دارد که شامل اسپلیتر جلو، تریم ورودی هوا، رکاب کناری، شکاف‌های جانبی، درپوش آینه‌های بیرونی، اسپوی، لبه‌ای عقب و دیفیوزر عقب می‌شود.

  • قطعات پرفورمنس BMW M2 M 2023 رونمایی شد
  • قطعات پرفورمنس BMW M2 M 2023 رونمایی شد

BMW با دیفرانسیل عقب با دیفرانسیل M Active که می تواند اثر قفل شدن تا 100 درصد ایجاد کند، گیر کرده است.

در حالی که گیرب، استاندارد یک گیرب، هشت سرعته M Steptronic اتوماتیک با شیفترهای پدال و ویژگی های تعویض دنده مرتبط با حالت های رانندگی است، یک گزینه دستی شش سرعته نیز وجود دارد.

در داخل M2 را می توان با فیبر کربن و پانل های تزئینی داخلی آلکانترا، زا،ندهای آلکانترا، زیر دستی آلکانترا، روکش های فیبر کربنی و تشک های کف مخملی تعبیه کرد.

بیشتر: همه چیز BMW M2
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-bmw-m2-m-performance-parts-revealed

همچنین یک اسپوی، عقب فیبر کربن بزرگتر، اسپوی، لبه سقف مشکی براق، بند ب،ل، پوشش آنتن و درپوش پرکننده سوخت کربن نیز موجود است.

سیستم تعلیق موجود M Performance فنرهای قابل تنظیم ارتفاع را در محورهای جلو و عقب اضافه می‌کند که به شما امکان می‌دهد تا ارتفاع سواری را تا 10 میلی‌متر کاهش دهید.

M2 جدید که برای “احساس لذت ناب رانندگی” طراحی شده است، تمام اجزای تشکیل دهنده را ارائه می دهد: یک جعبه دنده شش خطی، یک گزینه گیرب، دستی و همچنین یک خودرو، و دیفرانسیل عقب.