قیمت تاتا تیاگو در نوامبر 2022 تا 20 هزار روپیه افزایش یافت

راجان آمبا، معاون فروش، بازاریابی و مراقبت از مشتری، تاتا موتورز وسایل نقلیه مسافربری، گفت: «از زمان آغاز به کار، پلاک Tiago NRG با استقبال چشمگیری از مشتریان ما مواجه شده است. مطابق با فلسفه برند تاتا موتورز برای تازه سازی مستمر مجموعه خود، ما خوشحالیم که آواتار iCNG Tiago NRG را راه اندازی کنیم. این جدیدترین افزوده به مجموعه ما بهترین‌های هر دو جهان را به مشتریان ما ارائه می‌کند – خودرویی که همراهی عالی برای مناطق هندی است و دارای ویژگی‌های فناوری هوشمند برای حدا،ر راحتی و راحتی است.

تاتا تیاگو NRG CNG جدید
تاتا تیاگو NRG CNG جدید

تاتا موتورز اخیراً افزایش قیمت را برای نوامبر 2022 اعلام کرده است. همه خودروهای سواری در خط تولید این شرکت افزایش قیمت داشته اند. در مورد تیاگو، قیمت ها تا 20 هزار روپیه افزایش یافته است. برخی از انواع حذف شده اند، برخی اضافه شده اند.

Tiago EV در پایان سپتامبر 2022 عرضه شد. و اکنون نوع CNG آن وارد بازار شده است. Tiago CNG در چهار رنگ موجود است، مشتریان می‌توانند از بین رنگ‌های سبز Foresta، قرمز آتشین، سفید قطبی و خا،تری ابری انتخاب کنند. فاصله از سطح زمین 177 میلی متر است و سیستم تعلیق مجددا تنظیم شده است تا وزن اضافه شده سیلندر CNG و تج،ات را در خود جای دهد.

تاتا تیاگو iCNG راه اندازی شد

در آواتار اصلی خود، برای اولین بار در سال 2016، تیاگو را دیدیم. اکنون تقریباً 80 ماه بعد، این شرکت 4.4 هزار دستگاه فروخته است. این به طور میانگین 5.5 هزار واحد در ماه فروخته می شود. البته این امر تا حد زیادی توسط انواع بنزینی آن تقویت شده است.

همانطور که پیش می‌رود، تیاگو یکی از نمایندگان شناخته‌شده خط تولید خودروهای کوچک تاتا است. انواع NRG کمتر از 40 میلی متر بلندتر هستند. آنها با هم در بخشی هستند که مدت‌هاست حجم زیادی در تعریف صنعت خودرو داشته است.

فلسفه برند Tata New Forever

Tata Tiago NRG iCNG با قیمت پایه 7,39,900 روپیه عرضه شد. موجود در 2 تریم و 4 رنگ

تاتا تیاگو NRG CNG جدید
تاتا تیاگو NRG CNG جدید

ما مطمئن هستیم که NRG iCNG استعداد موجود Tiago NRG را ارتقا می دهد و آن را به یک بسته جذاب تر تبدیل می کند. این اولین سی‌ان‌جی Urban Toughroader هند خواهد بود که برای ،، ساخته شده است که می‌خواهند زندگی متفاوتی داشته باشند. علاوه بر این، فناوری iCNG توسط تاتا موتورز کارایی و سهولت استفاده خود را در سری Tiago و Tigor ما ثابت کرده است و با Tiago NRG iCNG، برتری آن را به مشتریان بزرگ خود افزایش می دهیم.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-tiago-nov-2022-price-hike-up-to-rs-20k-nrg-cng-launched-12453679.html

سازنده با نشان “iCNG” در نمای بیرونی آن را به ،وان دارای “روکش جلو زرهی” فهرست کرده است. سایر وسایل خارجی شامل سقف سیاه بی نهایت با ریل های سقفی، درب عقب عضل،، صفحه لغزنده ساتن، قوس چرخ ها و چرخ های 14 اینچی هایپر استایل است.

قیمت تاتا تیاگو در نوامبر 2022
قیمت تاتا تیاگو در نوامبر 2022

Tiago NRG iCNG در دو گزینه تریم موجود است. قیمت نمایشگاه دهلی برای Tiago XT NRG iCNG 7,39,900 روپیه است و Tiago NRG iCNG با قیمت 7,79,900 روپیه در دسترس است. نقطه قیمت ورودی برای محدوده تیاگو از 5.45 میلیون روپیه شروع می شود و حدا،ر به 7.89 میلیون روپیه می رسد.