قیمت تمام انواع تویوتا هایرایدر اعلام شد

گرند ویتارا دارای گزینه گیرب، دستی با چهار تریم است. این تریم ها با یک پیشرانه هیب، ملایم در فرم 2WD ی،ی سیگما، دلتا، زتا و آلفا همراه شده اند. تویوتا از همان پیشرانه ،یبی به نام نئو درایو با درجه‌های E، S، G و V بهره می‌برد. همین موتور با گیرب، 6 سرعته اتوماتیک در گرند ویتارا با تریم های دلتا، زتا و آلفا عرضه می شود.

قیمت تویوتا HyRyder در مقایسه با Maruti Grand VItara
قیمت تویوتا HyRyder در مقایسه با Maruti Grand VItara

هر دو قیمت تویوتا هایرایدر و قیمت گرند ویتارا در مقایسه با انواع مختلف تا حدودی مشابه هستند. برای شروع، Grand Vitara و HyRyder هر دو دارای دو گزینه موتور متفاوت هستند. یکی یک پیشرانه هیب، ملایم است که توسط ماروتی سوزوکی تهیه شده است که دارای گزینه AWD است و دیگری یک پیشرانه هیب، قوی است که توسط تویوتا تهیه شده است.

با آمدن به انواع مجهز به پیشرانه هیب، قوی، ج، به نفع تویوتا تغییر می کند. هر دو هیبرید گرید G و هیبرید گرید V 100 روپیه هزینه دارند. 50000 کمتر از نسخه های مشابه گرند ویتارا. صدمه بیشتر به گرند ویتارا، ارزان‌ترین نوع هیب، HyRyder، E Hybrid است که قیمت آن روپیه است. 15.11 لک در حالی که ارزان ترین هیب، گرند ویتارا، Zeta+ Hybrid قیمتی معادل روپیه دارد. 17.99 میلیون تمامی قیمت ها پیش فروش می باشد.


منبع: https://www.rushlane.com/toyota-hyryder-prices-of-all-v،ts-revealed-official-12450369.html

تریم های تویوتا HyRyder مانند S، G و V نیز از این ،یب استفاده می کنند. با این حال، سیستم AWD که از سوزوکی تهیه می‌شود، تنها با تریم‌های برتر مانند V در HyRyder و Alpha در Grand Vitara و فقط با گیرب، دستی ارائه می‌شود. پیشرانه هیب، قوی تویوتا تنها با تریم های زتا و آلفا در گرند ویتارا ارائه می شود. این جایی است که HyRyder به یک پیشرانه هیب، با درجه های S، G و V برمی گردد.

قیمت گذاری متفاوت

تویوتا Urban Cruiser HyRyder اولین قدمی بود که تویوتا پس از مدت‌ها فروش خودروهای سوزوکی Maruti Rebaged انجام داد. واقعاً زمان Hy بود و تویوتا یک تویوتا واقعی تحویل داد. ماروتی سوزوکی گرند ویتارا نیز بر اساس همین پلتفرم ساخته شده و از همان پیشرانه ها نیز بهره می برد. اما هر دو شرکت به طور کامل به کلاه‌های برتر مختلف پایبند بوده‌اند که چیز خوبی است.

منطق قیمت گذاری بسیار ساده است. سیستم‌های پیشرانه هیب، ملایم و سیستم‌های AWD از Maruti و سوزوکی هستند، بنابراین انواع با این قطعات در تویوتا HyRyder قیمت بیشتری دارند. در حالی که پیشرانه هیب، قوی، فناوری انحصاری تویوتا است و از این رو می تو،م گرند ویتارا را با قیمت هیب، قوی بیشتر از HyRyder ببینیم. HyRyder برای به دست آوردن یک آس، همچنین از فناوری ،یبی قوی در نوع پایین تر نیز بهره می برد.

هر دو HyRyder و Grand Vitara به طور مشخص متفاوت هستند. هر دوی این خودروها توسط تویوتا در کارخانه بیدادی آن تولید می شوند. قیمت های تویوتا هایریدر تاکنون تنها به صورت جزئی اعلام شده است. قیمت Maruti Suzuki Grand Vitara 2 روز پیش به طور کامل مشخص شد. در واقع، قیمت های کامل HyRyder را نیز مشاهده می کنیم. هر دو گراند ویتارا و هایرایدر مطابق با سایر SUV های جمع و جور قیمت گذاری می شوند.

قیمت تویوتا هایرایدر اعلام شد

تویوتا Urban Cruiser HyRyder و Maruti Suzuki Grand Vitara بر پایه یک پلت فرم ساخته شده اند و پیشرانه های مشابهی دارند.

قیمت تویوتا هایرایدر
تصویر – مسابقه قدرت

هزینه سیگما ام تی روپیه. 3000 کمتر از درجه E MT، هزینه دلتا MT روپیه است. 38000 کمتر از درجه S MT، هزینه Zeta MT روپیه است. 45000 کمتر از درجه G MT، در حالی که آلفا MT Rs قیمت دارد. 50000 کمتر از MT معادل درجه V. همین امر در مورد انواع AT تا Rs صدق می کند. 20000 اختلاف به نفع گرند ویتارا. با آمدن به انواع AWD، Grand Vitara Alpha MT AWD Rs قیمت دارد. 30000 کمتر از V MT AWD.