قیمت راه اندازی اسکوتر برقی هوایی Ola S1 80 هزار روپیه

Ola از صفحه نمایش لمسی 7 اینچی که با S1 و S1 Pro ارائه می شود کوتاهی نکرده است. با پشتیب، از Move OS 3، تمام ویژگی‌هایی را که S1 Pro دریافت می‌کند، دریافت نمی‌کند. به ،وان مثال، ویژگی هایی مانند کروز کنترل به دلیل قیمت پایین تر از دست رفته است. با این حال، هنوز هم یک برنامه همراه، پخش موسیقی، ناوبری، حالت تعطیلات، حالت‌ها و نمایه‌های متعدد دارد.

قیمت گذاری هوا Ola S1
قیمت گذاری هوا Ola S1

پنجره ،ید در فوریه 2023 باز می شود و احتمالاً تحویل در آوریل 2023 آغاز می شود. Ola S1 Air جدید رقیب اسکوترهای برقی Hero Electric، Okinawa، Ampere و امثال آن خواهد بود.


منبع: https://www.rushlane.com/ola-s1-air-electric-s،-launch-price-rs-80k-range-100-kms-12451993.html

Ola برای افزایش فروش سری اسکوترهای برقی خود، اکنون محصولی مقرون به صرفه تر از S1 خود معرفی کرده است. این اسکوتر جدید که Ola S1 Air نام دارد، قیمت پایین تری دارد که برای مخاطبان وسیع تری جذاب خواهد بود. بیایید نگاهی به آنچه که همه چیز جدید است بیندازیم.

قیمت راه اندازی Ola S1 Air

از دیگر تغییرات می توان به دو شاخک تلسکوپی برای تعلیق جلو اشاره کرد که برخلاف یک دستگاه یک طرفه در S1 و S1 Pro است. حتی در ،مت عقب، ما اکنون به جای یک دستگاه یک طرفه در اسکوترهای برقی درجه یک Ola، کمک فنرهای دوگانه داریم. ظاهر ممکن است به زیبایی S1 و S1 Pro به دلیل دوشاخه نباشد، احتمالاً باعث ،ابی کمتری می شود. هوا نیز یک بازوی چرخشی جدید دریافت می کند. Ola Electric با وزن محدود تنها 99 کیلوگرم در مقایسه با S1 و S1 Pro توانسته وزن زیادی را کاهش دهد.

Ola در حال فرار است تا به اتفاق آرا سازنده EV در هند باشد. این شرکت استارت آپی هندی نقشه راه خود را که شامل خودروهای الکتریکی نیز می شود، فاش کرده است. به این ترتیب، قرار است نسبت به برندهای رقیب خود مانند Ather، Simple و امثال آن، امتیاز براونی ،ب کند. گذشته از آینده، اولا باید برای زمان حال نیز اهمیت بدهد.

Gra،il دوباره طراحی شده است و ما اکنون رنگ های دو رنگ را دریافت می کنیم. تغییر بصری اصلی که بسیار قریب‌الوقوع است این است که Ola S1 Air یک موتور روی توپی در عقب دارد. این موتور 4.5 کیلو وات نیرو تولید می کند (احتمالا اوج قدرت) و آب را از بسته باتری 2.5 کیلووات ساعتی می گیرد. این پیشرانه روی سیستم عامل Move OS 3 کار می کند و برای برد 100 کیلومتر (IDC) در حالت اکو و شتاب 0 تا 40 کیلومتر در ساعت 4.3 ث،ه رتبه بندی شده است.

مشخصات و ویژگی های Ola S1 Air

در مقایسه، Ola S1 و S1 Pro دارای یک موتور 8.5 کیلوواتی (پیک قدرت) هستند که تقریبا دو برابر قدرت دارد. حجم باتری هم بزرگتر بود. S1 به باتری 3 کیلووات ساعتی با برد ادعای 141 کیلومتر و S1 Pro به باتری 3.9 کیلووات ساعتی با برد ادعای 181 کیلومتر مجهز شده است. حدا،ر سرعت Ola S1 Air هنوز مشخص نیست، اما مطمئناً کمتر از 90 کیلومتر در ساعت S1 خواهد بود.

Ola S1 Air دارای موتوری در ،مت عقب است که 4.5 کیلو وات نیرو تولید می کند و از بسته باتری 2.5 کیلووات ساعتی آب می گیرد.

Ola S1 Air جدید
Ola S1 Air جدید

Ola S1 Air با قیمت روپیه است. 79999، عملاً زیر 80K است که قبلا گزارش شده بود. از آنجایی که قیمت آن پایین تر است، تغییرات عمده خاصی در Ola S1 Air نسبت به S1 و S1 Pro معمولی ایجاد شده است. برای شروع، یک تخته کف مسطح در مقابل یک قوز در وسط در S1 و S1 Pro وجود دارد. حتی اگر افقی نیست، صاف است. این باید از نظر عملی به Ola S1 Air کمک کند.