قیمت راه اندازی تاتا نکسون، هریر، سافاری رد دارک ادیشن

قیمت نسخه بنزینی Nexon Red Dark Edition 12.35 میلیون روپیه است، در حالی که نسخه Red Dark Nexon دیزلی 13.7 میلیون روپیه است. Harrier Red Dark edition از 21.77 میلیون روپیه قیمت دارد در حالی که Safari Red Dark edition از 22.61 میلیون روپیه قیمت دارد. تمامی قیمت ها پیش فروش می باشد.

قیمت نسخه قرمز تاتا موتورز - نسخه برتر جدید در مقابل نوع پایه
قیمت نسخه قرمز تاتا موتورز – نسخه برتر جدید در مقابل نوع پایه

Harrier و Safari قبلاً با طیف وسیعی از ویژگی های پیشرفته به روز شده اند. از ویژگی‌های برجسته نسخه‌های قرمز تیره هریر و سافاری می‌توان به دسته ابزار TFT 7 اینچی، سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی، اندروید اتو بی‌سیم و اپل کارپلی، صندلی‌های تهویه‌دار جلو، صندلی راننده برقی 6 جهته با عملکرد حافظه، تصفیه‌کننده هوا، بی‌سیم اشاره کرد. شارژر و بیش از 200 فرمان صوتی به 6 زبان. Safari دارای Boss Mode اضافی است که به سرنشینان ردیف دوم اجازه می دهد تا موقعیت صندلی سرنشین جلو را به صورت الکتریکی تغییر دهند.

نسخه‌های Red Dark Nexon، Safari و Harrier رنگ بیرونی Oberon Black را دریافت می‌کنند. این همان سایه ای است که با نسخه های تاریک این SUV ها ارائه می شود. این تمایز به شکل قطعات قرمز رنگی است که در جلوپنجره، گلگیرها و کالیپرهای ترمز استفاده شده است. تکه‌های قرمز به‌طور حداقلی در نمای بیرونی استفاده شده‌اند تا برجستگی سایه رنگ تیره کم نشود.

در حالی که نسخه‌های قرمز تیره تاتا نمای بیرونی غالب دارند، فضای داخلی کاملاً با حال و هوای شیک و مجلل آن تضاد دارد.

Tata Nexon Red Dark Edition - نسخه برتر جدید راه اندازی شد
Tata Nexon Red Dark Edition – نسخه برتر جدید معرفی شد
فضای داخلی با نسخه‌های قرمز تاتا دارک بسیار من، است، همانطور که در روکش‌های چرم کارنلی قرمز مجلل، دسته‌های درب و دسته‌های درب مشهود است. کنسول مرکزی همچنین دارای درمان Carnelian Red است. ایجاد کنتراست هیجان انگیز با سایه قرمز، ،اصر سیاه براق هستند که به طور گسترده در فضای داخلی استفاده می شوند. تم کلی قرمز-مشکی با نور محیط قرمز اطراف دستگیره درها و سانروف پانوراما بیشتر شده است.

Tata Safari ADAS جدید، Harrier ADAS - خوشه ابزار تمام دیجیتال
Tata Safari ADAS جدید، Harrier ADAS – خوشه ابزار دیجیتال کامل

نسخه‌های قرمز تیره تاتا بر استایل و ارتقاء ویژگی‌ها تمرکز دارند. گزینه های موتور مانند سایر تریم ها هستند. هریر و سافاری از یک موتور 2.0 لیتری توربو دیزل نیرو می گیرند. حدا،ر قدرت 170 ، بخار و حدا،ر گشتاور 350 نیوتن متر را تولید می کند. گزینه های گیرب، شامل 6 سرعته دستی و 6 سرعته اتوماتیک است. انتظار می رود هریر و سافاری یک موتور 1.5 لیتری بنزینی جدید با مدل های فیس لیفت دریافت کنند. فیس لیفت ها اوا، امسال عرضه خواهند شد.

تاتا ن،ون با گزینه های موتور 1.2 لیتری توربو بنزینی و 1.5 لیتری توربو دیزل ارائه می شود. قدرت و گشتاور ،وجی به ترتیب 120 ، بخار / 170 نیوتن متر و 115 ، بخار / 260 نیوتن متر است. گزینه های گیرب، برای هر دو موتور شامل 6 سرعته دستی و 6 سرعته AMT است. Nexon Red Dark Edition ADAS را دریافت نمی کند. فقط تغییرات زیبایی ایجاد می کند. نسخه قرمز تیره هر سه SUV با ضمانت استاندارد 3 سال / 1 لک کیلومتر (هر کدام زودتر باشد) ارائه می شود.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-red-dark-edition-launch-price-rs-12-35-l-to-rs-22-71-l-12461615.html

درست مانند سایر تریم‌ها، نسخه‌های قرمز تیره هریر و سافاری به ADAS مجهز شده‌اند. این شامل هشدار برخورد از جلو، ترمز اضطراری خودکار، کمک پرتو بالا، تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی، تشخیص نقطه کور، هشدار ،وج از خط، هشدار تغییر خط، هشدار برخورد از عقب و هشدار ترافیک متقاطع عقب است.

تاتا سافاری قرمز تاریک نسخه راه اندازی شد
تاتا سافاری قرمز تاریک نسخه راه اندازی شد

بدون افزایش عملکرد

تاتا موتورز در راستای استراتژی خود برای معرفی به‌روزرس،‌ها در فواصل زم، منظم، نسخه‌های Red Dark Nexon، Harrier و Safari را عرضه کرده است. اینها نسخه‌های جدید و با مشخصات بالای این شاسی‌بلندها خواهند بود و به ،وان جانشین نسخه‌های جت متوقف شده کار خواهند کرد. با نسخه‌های Red Dark، کاربران اکنون گزینه‌های بیشتری برای انتخاب دارند.

هر سه SUV در حال حاضر دارای نسخه Dark هستند، در حالی که Nexon دارای نسخه Kaziranga اضافی است. سافاری نسخه انحصاری Adventure را ارائه می دهد. نسخه‌های تاتا رد دارک دارای بسیاری از ویژگی‌های منحصربه‌فرد هستند که انتظار می‌رود شایستگی‌های آن‌ها را در برابر رقبا بهبود بخشد. این امر به ویژه در مورد Harrier و Safari که با رقابت سختی از جمله XUV700، Scorpio N و نسل جدید MG Hector روبرو بوده اند، صادق است.

قیمت تاتا رد دارک ادیشن