قیمت راه اندازی جدید Baxy CNG Rickshaw، Cargo 3W 2.7 لیتر

برد سه چرخ با،ی 396 سی سی CNG، در بخش های بار و مسافر، مسافت پیموده شده 32 کیلومتر بر کیلوگرم را ارائه می کند.

Baxy CNG Rickshaw
ریکشا CNG جدید با،ی
این ریکشا خودکار راننده + 3 سرنشین دارای محموله 450 کیلوگرمی است و کابینی راحت و جادار را ارائه می دهد. از نظر طراحی ارگونومیک است و می تواند شرایط جاده را به چالش بکشد. Baxy Express دارای فاصله بین دو محور 1910 میلی متر است در حالی که ارتفاع آن 1780 میلی متر و فاصله از سطح زمین 175 میلی متر است. مانند همتای Cargo خود، درجه بندی آن نیز 18 درجه است. ظرفیت م،ن سوخت 9 لیتر است.

حامل سی‌ان‌جی با،ی سوپر کینگ با بزرگ‌ترین فضای بار در بخش خود، به اندازه 6.5 فوت وارد بازار می‌شود. این فضای اضافه شده است که ظرفیت حمل بار بزرگتری را ارائه می دهد. خود خودرو عملکرد و قابلیت اطمینان بالاتر را در زمین های مختلف تضمین می کند در حالی که مسافت پیموده شده آن در 32 کیلومتر بر کیلوگرم به حاشیه سود بالاتر مربوط می شود.

سه چرخ بار CNG با،ی
سه چرخ باری CNG با،ی

مشخصات موتور شامل موتور Baxy M-Tec G400 WG VI Bi Fuel CNG با قدرت 8.71 ، بخار در 3400 دور در دقیقه و گشتاور 22 نیوتن متر در 2000 تا 2400 دور در دقیقه است. این موتور در هر دو گزینه تک سیلندر (40 لیتر) و دو سیلندر (30 + 30 لیتر) موجود است، موتور به گیرب، 4 سرعته با ترمزهای درام هیدرولیک متصل می شود.

ریکشا CNG جدید با،ی

بار محموله روی 475 کیلوگرم با GVW در 990 کیلوگرم تعیین شده است. این حامل بار با شعاع چرخش 2.8 متری قادر است تا 18 درصد درجه بندی شود. این خودرو بر روی فاصله بین دو محور 2420 میلی متری سوار می شود و می تواند به سرعت 65 کیلومتر در ساعت برسد. این دسته میله فرمان سه چرخ اسپرت با 4 گیرب، جلو و 1 دنده عقب.

مشخصات موتور شامل موتور Baxy M-Tec G400 WG VI Bi Fuel CNG با قدرت 5.52 ، بخار در 3600 دور در دقیقه و گشتاور 23.6 نیوتن متر در 2000-2400 دور در دقیقه است. مسافت پیموده شده 32 تا 34 کیلومتر بر کیلوگرم است، بنابراین آن را به یک ریکشا خودکار با مصرف سوخت بالا تبدیل می کند. دارای ترمزهای درام هیدرولیک و سیستم تعلیق کارآمد است. قیمت آن 2.90 میلیون تومان است و با 4 سال گارانتی عرضه می شود.

Baxy Mobility مبتنی بر گوروگرام با اضافه شدن دو نوع جدید CNG به مجموعه گسترده خودروهای تجاری خود، موقعیت خود را در فضای بخش سوخت جایگزین تقویت کرده است. این مدل ها که Super King Cargo و Express P،enger نامیده می شوند، از 2.7 تا 3 میلیون روپیه قیمت دارند. آنها مطابق با BS6 هستند و برد 32 کیلومتر بر کیلوگرم را ارائه می دهند.

ممکن است مشاهده شود که عرضه‌های سه چرخ برقی و CNG اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند. فروش بر اساس سالانه به طور قابل توجهی در حال افزایش است و یکی دیگر از موارد اضافه شده اخیر به این بخش، انواع مسافری و باری ماهیندرا آلفا CNG است.

Baxy Mobility طیف گسترده ای از خودروهای سه چرخ باری و مسافری را در مجموعه خود در گزینه های سوخت دیزل، EV و CNG دارد. هر یک از محصولات این شرکت دارای فناوری های پیشرفته، عملکرد بالا و مطابقت با استانداردها و استانداردهای ،تی است. این شرکت به ویژه برای موتورهای مک،کی دیزلی خود “موتورهای M-TEC” که با نام تجاری Continental Engines به بازار عرضه می شوند، مشهور است.

باربری سوپر کینگ با،ی

با داشتن مجموعه‌ای از گزینه‌های رنگ بیرونی، فضای داخلی فضای پا را افزایش می‌دهد، در حالی که ریکشا خودکار با درب‌های ایمنی وارد می‌شود و همچنین داشبورد و سیستم موسیقی شیک دارد. Super King Cargo و Express P،enger در کارخانه شرکت در Roorkee تولید می شوند و از طریق 75 نمایندگی این شرکت در سراسر هند به فروش می رسند.


منبع: https://www.rushlane.com/new-baxy-cng-rickshaw-cargo-3w-launch-price-rs-2-7-l-32-km-mileage-12445838.html