قیمت راه اندازی لامبورگینی اوروس پرفورمانته 4.22 کرون

لامبورگینی اوروس پرفورمانته برای کاهش کارآمد قدرت و وزن کم خود به فنر مارپیچ تعلیق و حالت رالی جدید همراه با حالت‌های معمولی «Strada»، «Sport» و «Corsa» دریافت می‌کند. اگر سیستم تعلیق بادی مربا شماست، لامبورگینی آن را با Urus S ارائه می‌کند که علاوه بر آن «Sabbia» (شن)، Neve (برف) و Terra (گل) می‌شود. گفته می شود که Urus S به سواحل ما نیز می رسد.


منبع: https://www.rushlane.com/lamborghini-urus-performante-launch-price-rs-4-22-cr-12453770.html

در داخل، لامبورگینی Urus Performante گزینه ای بین آلکانترا یا تودوزی چرمی و ال،ای دوخت شش ضلعی روی صندلی هایش دارد که ظاهری تازه به آن می دهد. نشان‌های پرفورمانت روی صندلی‌ها، لنت‌های در و پوشش سقف نیز یافت می‌شوند. با این حال، تمام تریم‌های فیبر کربنی که اکنون دریافت می‌کند، ال،ای بافت معمولی هستند و فیبر کربن ،د نشده‌ای هستند که نسخه Performante هوراکان دریافت کرده است.

مشخصات و ویژگی ها

اگر یک برند خودرویی وجود دارد که بیشترین جذابیت “دوربین خود را بیرون بیاور” دارد، باید لامبورگینی باشد. این شرکت ایتالیایی با ساخت سوپراسپرت‌ها از دهه‌ها قبل، گهگاه به سمت و سویی حرکت کرده و پیکاپ LM002، شاسی بلند Urus و حتی یک مدل مفهومی سدان 4 در استوک نیز ساخته است.

قیمت روپیه 4.22 کرور (سابق)، رقبای منطقی Urus Performante در هند، پسرعموهای آن Audi RS Q8 و Porsche Cayenne Turbo به همراه رقبای دیگری مانند Maserati Levante Trofeo، مرسدس بنز GLE کوپه 63 AMG، Aston Martin DBX، BMW X5 خواهند بود. ام و امثال. هزینه نسخه Performante روپیه است. 1.12 کرور بیشتر از نوع استاندارد که قیمت آن Rs است. 3.10 کرور

پس از راه اندازی Huracan Tecnica در هند، این شرکت به سمت Urus روی آورده است. که سر و صدای زیادی به پا کرده است. بسیاری از افراد مشهور یکی از آنها را دارند زیرا این لامبورگینی من، ترین لامبورگینی برای شرایط جاده هند است. لامبورگینی به جای یک آئودی SQ8 شکوهمند، در تولید یک SUV که شبیه یک لامبورگینی من، است، کار بسیار خوبی انجام داده است. اکنون این برند ایتالیایی لامبورگینی اوروس پرفورمانته را در هند عرضه کرده است.

لامبورگینی اوروس پرفورمانته معرفی شد

دیفیوزر جلو نیز از فیبر کربن ساخته شده است. تغییر اصلی در جلو، اضافه شدن یک کاپوت فیبر کربنی است که تهویه نیز دارد. در کنار، قوس‌های چرخ‌های فیبر کربنی جدید وجود دارد و Performante از آلیاژهای اختیاری ۲۲ یا حتی ۲۳ اینچی بهره می‌برد که کاملاً گانگستری به نظر می‌رسند. برای مرجع، Urus استاندارد دارای چرخ های 21 اینچی است.

لامبورگینی اوروس پرفورمانته در هند عرضه شد
لامبورگینی اوروس پرفورمانته در هند عرضه شد

جدا از تمام تغییرات ظاهری، لامبورگینی اوروس پرفورمانته قدرت خود را از 641 به 657 ، بخار افزایش می دهد.

لامبورگینی اوروس پرفورمانته در هند عرضه شد
لامبورگینی اوروس پرفورمانته در هند عرضه شد

لامبورگینی اوروس پرفورمانته دارای همان موتور 4.0 لیتری توربوشارژ دوقلو V8 است. 657 ، بخار قدرت و 850 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. قدرت 16 ، بخار نسبت به Urus استاندارد افزایش یافته است، در حالی که گشتاور ی،ان است. با یک گیرب، 8 سرعته اتوماتیک همراه شده است. لامبورگینی اوروس پرفورمانته می تواند در 3.3 ث،ه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد و حدا،ر سرعت 306 کیلومتر در ساعت را لمس کند.

لامبورگینی اوروس پرفورمانته در هند عرضه شد
لامبورگینی اوروس پرفورمانته در هند عرضه شد

برای پول اضافی، لامبورگینی اوروس پرفورمانته یک سپر جلوی بازطراحی شده به همراه دریچه های هوا در کنارش برای آیرودینامیک فعال دریافت می کند. سدهای هوا برای خنک ، موتور آن اکنون سیاه شده است که ظاهری اسپورت‌تر می‌دهد. همچنین در ،مت جلو، یک اسپلیتر جلو جدید ساخته شده از فیبر کربن وجود دارد. برای بهبود دینامیک، نیروی رو به پایین را در جلو اضافه می کند.

لامبورگینی اوروس پرفورمانته در هند عرضه شد
لامبورگینی اوروس پرفورمانته در هند عرضه شد