قیمت راه اندازی موتور سیکلت الکتریکی فرابنفش F77 3.8 تا 4.5 لیتر

در مجموع سه نوع ارائه می شود – حمله هوایی، لیزری و سایه. تفاوت بین انواع در درجه اول به گزینه های رنگ، لیست تج،ات، ظرفیت باتری و برد مربوط می شود.

محدوده فرابنفش F77، مشخصات

در حالی که فرابنفش F77 طراحی قابل ستایشی دارد، چیزی که واقعاً دوچرخه را ارزش قیمتش می‌کند، ادغام‌های فناوری پیشرفته است. در مقایسه با سایر خودروهای دو چرخ برقی موجود در کشور، فرابنفش F77 2.5 برابر ظرفیت باتری بیشتری دارد. بسته باتری از سلول های با چگالی انرژی بالا استفاده می کند و ظرفیت باتری را به 10.5 کیلووات ساعت می رساند. بسته باتری دارای استاندارد IP67 برای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب است.

موتور سیکلت برقی فرابنفش F77
موتور سیکلت برقی فرابنفش F77

به نظر می‌رسد تمرکز ویژه‌ای روی کاهش درگ وجود دارد، زیرا بیشتر دوچرخه در پانل‌های آیرودینامیک پیچیده شده است. فرابنفش F77 دارای پانل های جانبی عظیمی است که به طور یکپارچه با م،ن سوخت و ،مت صندلی ادغام می شوند. طراحی پوشش تعلیق جلو و پانل های جانبی به هوا اجازه می دهد تا به داخل هدایت شود و خنک کننده موثر بسته باتری، سیستم مدیریت باتری و سایر قطعات مرتبط را تضمین کند. این علاوه بر سیستم خنک کننده فعال یکپارچه دوچرخه خواهد بود.

حالت سواری با گیره های پایی که در عقب قرار گرفته اند و فرمان صاف با تنظیم پایین نسبتاً تهاجمی است. بسته باتری و سایر تج،ات کلیدی نزدیک به مرکز ثقل دوچرخه قرار می گیرد که باید کنترل و جابجایی عالی را تضمین کند. حتی افراد کوتاه قد نیز نباید با این دوچرخه نسبتا سنگین مشکلی داشته باشند، زیرا ارتفاع صندلی پایینی دارد.

فرابنفش F77 در شهرهای دیگر به صورت مرحله ای عرضه می شود. رزرو برای مبلغ رمزی 10000 روپیه باز است. قیمت ماوراء بنفش F77 از 3.8 میلیون روپیه برای نوع پایه و 4.5 میلیون روپیه برای نسخه بالا است. تحویل در بنگلور از ژانویه 2023 شروع می شود.


منبع: https://www.rushlane.com/ultraviolette-f77-electric-motorcycle-launch-price-rs-3-8-l-12453759.html

ماوراء بنفش F77 سریع ترین دوچرخه برقی در کشور است و بهترین برد در ک، 307 کیلومتر را ارائه می دهد (نوع با مشخصات بالا)

موتور سیکلت برقی فرابنفش F77
موتور سیکلت برقی فرابنفش F77

یکی از مورد انتظارترین محصولات در فضای خودروهای الکتریکی، Ultraviolette F77 امروز با قیمت پایه 3 میلیون روپیه به بازار عرضه شد. این دوچرخه برقی در ابتدا برای عرضه خیلی زودتر برنامه ریزی شده بود، اما برنامه ها به دلیل همه گیری همه گیر به تعویق افتاد. این تأخیر در واقع یک موهبت بود، زیرا استارتاپ زمان بیشتری برای بهبود طراحی، ویژگی‌ها و جنبه‌های عملکرد دوچرخه داشت.

با بسته باتری با ظرفیت بالاتر، مدل فوق‌العاده Ultraviolette F77 می‌تواند 307 کیلومتر را با یک بار شارژ کامل (طبق محدوده IDC) طی کند. این دوچرخه از موتور قدرتمندی بهره می برد که 25 کیلووات و 90 نیوتن متر را تولید می کند. حدا،ر سرعت 147 کیلومتر در ساعت است.

در فرمت نهایی خود، فرابنفش F77 به ،وان یک دوچرخه برقی در ک، جه، ظاهر شد. این استارت آپ قصد دارد این دوچرخه را در بازارهای خارج از کشور مانند ایالات متحده و اروپا نیز عرضه کند. با طیف گسترده ای از ویژگی های پیشرفته و ممتاز، به نظر می رسد Ultraviolette F77 قادر به جذب فراتر از مرزهای هند است.

یک ظاهر طراحی شده فرابنفش F77، ویژگی ها

فرابنفش F77 با مشخصات وحشی خود، یک سرگردان واقعی آبی در خیابان ها خواهد بود. نگرش بدی دارد که مطمئناً مورد پسند علاقه مندان به تجربه یک ماشین الکتریکی عملکرد محور خواهد بود. برخی از ویژگی‌های برجسته ماوراء بنفش F77 شامل چراغ جلوی اسپورت، دوشاخه‌های جلو USD، ،تیک‌های چاق برای ،بندگی برتر جاده‌ای، طراحی مجسمه‌سازی شده باک بنزین، بخش صندلی سوار، دم کوتاه و درب ،تیک عقب است.