قیمت راه اندازی موتور سیکلت الکتریکی Odysse 1.1 لیتر

Vader دارای سیستم ترمز ،یبی با ترمز دیسکی با اندازه 240 میلی متر در جلو و دیسک 220 میلی متر در عقب است. وزن پایین 128 کیلوگرم است. وظایف سیستم تعلیق توسط یک دوشاخه تلسکوپی در جلو و کمک فنر دوگانه در عقب انجام می شود. Odysse 3 سال گارانتی برای باتری و 3 سال برای پیشرانه ارائه می دهد. Odysse Vader در بخش خود با Revolt RV400 و Tork Kratos رقابت خواهد کرد.

موتور سیکلت برقی اودیسه
موتور سیکلت برقی اودیسه

قیمت Odysse Vader 1,09,999 روپیه (احمدآباد سابق)، (شامل FAME II و یارانه ،تی) است. قیمت آن در سایر ایالت‌ها 1.29 میلیون روپیه (سابق از جمله FAME II و یارانه‌های ،تی) است. این باعث می شود Vader دومین دوچرخه گران قیمت در خط تولید شرکت پس از Odysse Evoqis با قیمت 1.71 لک روپیه باشد.

موتور سیکلت برقی اودیسه
موتور سیکلت برقی اودیسه

Odysse Vader اولین موتورسیکلت برقی هند است که از نمایشگر 7 اینچی اندروید بهره می برد

باتری که می تواند در عرض 4 ساعت از 0 تا 100 درصد به طور کامل شارژ شود با سه حالت سواری Eco، Drive و Sports عرضه می شود. در حالت Eco Mode، موتورسیکلت الکتریکی Vader برد 125 کیلومتری را کنترل می کند. این در حالت درایو به 100 کیلومتر کاهش می یابد در حالی که در حالت ورزشی در برد 90 کیلومتری قرار دارد. حدا،ر سرعت 85 کیلومتر در ساعت است.

موتور سیکلت الکتریکی Odysse - ویژگی ها، جزئیات باتری
موتور سیکلت الکتریکی Odysse – ویژگی ها، جزئیات باتری

برنامه Odysse EV به ویژگی‌های ارتباطی مانند مکان یاب دوچرخه، حصار جغرافیایی، بی‌حرکتی، ضد سرقت، مسیر و ردیابی و هشدار باتری اجازه می‌دهد. این خودرو بر روی چرخ‌های آلیاژی 17 اینچی سوار می‌شود و دارای صفحه نمایش 7 اینچی است که دارای استاندارد IP67 برای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب است. از دیگر ویژگی های آن می توان به ناوبری نقشه های گوگل، نورپردازی LED و فضای ذخیره سازی 18 لیتری اشاره کرد.

موتور سیکلت برقی اودیسه
موتور سیکلت برقی اودیسه

موتور سیکلت الکتریکی Odysse – مشخصات باتری، محدوده

موتورسیکلت الکتریکی Odysse Vader امروز به بازار عرضه شد – این موتورسیکلت با الهام از Bajaj Pulsar طراحی شده است.

موتور سیکلت برقی اودیسه
موتور سیکلت برقی اودیسه

از نظر طراحی، چراغ جلو و روپوشی دارد که شبیه آنچه در Bajaj CT 125X دیده می شود، ظاهر می شود. ،دهای م،ن، صندلی‌های دوشاخه و گیره‌های پا یادآور مواردی است که در Bajaj Pulsar 150 دیده می‌شود.

موتور سیکلت برقی اودیسه
موتور سیکلت برقی اودیسه

Odysse Electric Vehicles مستقر در بمبئی، که در حال حاضر مجموعه‌ای از خودروهای برقی دو چرخه دارد، از جمله Evoqis، V2 و E2Go، به تازگی موتورسیکلت الکتریکی Vader را روانه بازار کرده است. این اولین موتورسیکلت هندی است که با نمایشگر 7 اینچی اندروید عرضه می شود. از طریق برنامه و اتصال بلوتوث می توان به آن دسترسی داشت.

رزروهای Odysse Vader با قیمت 999 روپیه به صورت آنلاین یا از طریق نمایندگی های شرکت باز شده است و تحویل آن از ژوئیه 2023 آغاز می شود. این خودرو در رنگ های آبی نیمه شب، قرمز آتشین، مشکی براق، سبز ونوم و خا،تری مه آلود ارائه شده است.

این موتورسیکلت الکتریکی ساخت هند از یک موتور 3 کیلووات با حدا،ر قدرت 6.03 ، بخار و حدا،ر گشتاور 170 نیوتن متر و یک بسته باتری 3.7 کیلووات ساعتی استفاده می کند. بسته باتری نه تنها دارای رتبه IP67 است بلکه تأییدیه AIS-156 را نیز دریافت کرده است.

مشخصات موتور سیکلت الکتریکی Odysse
مشخصات موتور سیکلت الکتریکی Odysse

همزمان با عرضه موتورسیکلت الکتریکی جدید Vader، این شرکت همچنین برنامه‌های خود را برای ارائه یک اسکوتر برقی جدید در اوا، سال جاری تکرار کرده است. Odysse همچنین اه، خود را برای گسترش دامنه دسترسی خود در سراسر هند از 68 شعبه فعلی به 150 نمایندگی تا پایان سال 2023 همراه با افزایش 300 درصدی در فروش تعیین کرده است.


منبع: https://www.rushlane.com/odysse-electric-motorcycle-launch-price-range-12465415.html