قیمت راه اندازی موتور سیکلت برقی Matter Aera 1.44 لیتر

Matter Aera همچنین دارای یک IMU 9 محوره است که به این نکته اشاره می کند که در آینده ABS در پیچ وجود دارد. هر دو 5000 و 5000+ مجهز به بسته باتری 5 کیلووات ساعتی هستند. با یک شارژر سریع، Matter زمان شارژ کمتر از 2 ساعت را وعده می دهد. Matter Aera دارای یک موتور 10 کیلووات (13.41 ، بخار) قدرت است که به یک جعبه دنده 4 سرعته دستی متصل است.

5000+ تنها شرکتی است که بسته Lifestyle، بسته متصل و بسته Care+ را دریافت می کند. Care+ فقط برای پیش رزرو و بسته Connected در دوره تبلیغاتی رایگان است. با وجود سنسور سرعت چرخ برای چرخ عقب، فقط ABS تک کاناله دارد. گزینه های اتصال شامل 4G، Wifi و حتی بلوتوث است.

مشخصات جدید موتور سیکلت برقی Matter Aera
مشخصات جدید موتور سیکلت برقی Matter Aera
وقتی به صورت رو به رو مشاهده می شود، Aera به صورت عضل، در می آید. به این اثر یک م،ن نسبتاً عریض با کفن و یک شکم تابه اضافه می شود. روکش ها به سمت پایین امتداد می یابند و در کنار شبکه ای هستند که رادیاتور را می پوشانند که برای خنک ، مایع باتری و موتور استفاده می شود. قطعات شامل چنگال های تلسکوپی جلو، کمک فنرهای دوگانه در عقب، دیسک گلبرگ جلو و ترمز دیسکی معمولی عقب است.

مشخصات جدید موتور سیکلت برقی Matter Aera
مشخصات جدید موتور سیکلت برقی Matter Aera

برد وعده داده شده با یک بار شارژ 125 کیلومتر است. از نظر گارانتی، Matter به مدت 3 سال / کیلومتر نامحدود از ،یداران حمایت می کند. نه فقط این، Matter 3 سال کمک جاده ای و 3 سال هزینه کار را تحت یک طرح AMC ارائه می دهد. طبق گفته رقبا، Matter Aera از جایگاه ویژه ای برخوردار است زیرا تنها خودروی برقی در هند با گیرب، 4 سرعته دستی است.


منبع: https://www.rushlane.com/matter-aera-electric-motorcycle-launch-price-12462306.html

یک رقیب جدید در قالب Matter Aera ظاهر شده است که سعی دارد پارادو، را به چالش بکشد. Matter Aera به جای ارائه خودروهای برقی با دنده CVT یا تک دنده کاهش دهنده، دارای یک جعبه دنده 4 سرعته است. این یک پیشنهاد منحصر به فرد در فضای 2W EV هند است. چهار نوع وجود دارد که دو مورد از آنها با شروع روپیه راه اندازی شده اند. 1.44 لک (قیمت موثر، پان هند).

موتور سیکلت برقی Matter Aera

به نظر می رسد انقلاب EV اجتناب ناپذیر است. سازندگان اصلی و استارت آپ ها بی وقفه تلاش می کنند تا سهمی از فروش خودروهای برقی به دست آورند. در حال حاضر، خودروهای برقی از طریق سبک بدنه اسکوتر رایج شده‌اند و راه‌حل‌های تک ،تی ارائه می‌دهند. اما فضای موتور سیکلت EV نیز در حال گرم شدن است. ما Hop Oxo، Tork Kratos و امثال اینها را داریم.

این بدان م،ی است که 4000 با باتری 4 کیلووات ساعتی در آینده راه اندازی خواهد شد و نوع پایه را تشکیل می دهد. از نظر طراحی، Matter Aera برای یک دوچرخه خیاب، تیز ع، می گیرد. طراحی نسبتاً ساده است و هیچ ت، برای اختراع مجدد موتورسیکلت وجود ندارد. از این نظر، شبیه دوچرخه های خیاب، معمولی با موتور ICE با م،ن سوخت است.

موتورسیکلت برقی جدید Matter Aera
موتورسیکلت برقی جدید Matter Aera

برای شروع، Matter برای عرضه چهار نوع برنامه ریزی کرده است. آنها Aera 4000، Aera 5000، Aera 5000+ و Aera 6000+ نام دارند. انواعی که عرضه شده اند Aera 5000 به قیمت روپیه هستند. 1،43،99 و Aera 5000+ برای روپیه. 1,53,999. هر دو 5000 و 5000+ مجهز به بسته باتری 5 کیلووات ساعتی هستند. 6000+ آینده به باتری 6 کیلووات ساعتی مجهز خواهد شد.

،اصر طراحی شامل یک چراغ جلو پروژکتور در جلو با LED است. در عقب، پلاک شماره و نشانگرهای LED با ،تیک هاگر یکپارچه شده اند. Aera صندلی های ت،یم شده و مثلث سواری خنثی را نیز ارائه می دهد. خوشه ابزار صفحه نمایش لمسی 7 اینچی به ،وان یک جلوپنجره کوچک نیز عمل می کند.

مشخصات و ویژگی ها

برای باتری 5 کیلووات ساعتی و موتور 10 کیلووات، قیمت گذاری برای Matter Aera آن را در مقایسه با Hop Oxo و Tork Kratos در مزیت قرار می دهد.

موتورسیکلت برقی جدید Matter Aera
موتورسیکلت برقی جدید Matter Aera