قیمت راه اندازی نسخه برتر TVS Raider 125cc 1 لیتر

TVS SmartXonnect در حال حاضر با TVS Ntorq 125، TVS Jupiter Grande، TVS Apache RTR 200 4V و TVS Apache RR 310 ارائه می شود. برخی از ویژگی های کلیدی موجود تحت TVS SmartXonnect شامل اعلان SMS، شناسه تماس گیرنده، کمک ناوبری، آمار سواری، هشدار تعمیر و نگهداری، هشدار ،ابی است. و آ،ین مکان پارک شده همه این عملکردها زم، در دسترس هستند که کنسول دیجیتال با گوشی هوشمند کاربر از طریق برنامه SmartXonnect جفت شود.

قیمت TVS Raider
قیمت TVS Raider

TVS Raider 125 به روز شده در دو رنگ مشکی و زرد ارائه می شود. مهم ترین به روز رس، اتصال بلوتوث خواهد بود. این اولین موتورسیکلت 125 سی سی خواهد بود که از اتصال بلوتوث با کمک صوتی، ناوبری چرخشی و غیره بهره می برد.

TVS Raider 125 دارای نمایه ای اسپرت و جوان پسند با ویژگی هایی مانند نمای جلوی پویا، م،ن سوخت مجسمه سازی شده، محافظ موتور همرنگ بدنه و دسته عریض است. دوچرخه دارای حالت سواری عمودی است و با صندلی های ت،یم شده راحت عرضه می شود. ارتفاع کم صندلی 780 میلی متر کنترل و هندلینگ بهینه را تضمین می کند.

به روز رس، مشخصات TVS Raider 125

این نوع جدید دارای صفحه نمایش TFT است. علاوه بر موارد معمول، موارد نمایشگر شامل تغییر دنده و نشانگر موقعیت، ضبط کننده حدا،ر سرعت، میانگین مصرف سوخت و فاصله تا خالی شدن است. قیمت نسخه پایه Raider حدود 86 هزار روپیه، نسخه متوسط ​​حدود 94 هزار روپیه و نسخه برتر 1 میلیون روپیه است. همه قیمت ها دهلی سابق است.

در TVS Motoverse، کاربران می‌توانند احساس بهتری از Raider 125 به‌روزرس، شده داشته باشند. این تجربه مشابه حضور حضوری در رویداد راه‌اندازی خواهد بود. با Motoverse، TVS به اولین تولید کننده دو چرخ تبدیل شد که پلتفرم متاورس اختصاصی خود را دارد. در رویداد جدید معرفی Raider 125 در Motoverse، فعالیت های هیجان انگیز دیگری مانند مناطق بازی، بررسی فناوری و کنسرت موسیقی برنامه ریزی شده است. Motoverse میزبان رویدادهای مختلف و راه اندازی هایی خواهد بود که TVS ممکن است در آینده برنامه ریزی کند.

ویژگی های برتر تی وی اس رایدر 125

TVS Raider 125 که مخاطبان جوان‌تر را هدف قرار می‌دهد، دارای ویژگی‌های اتصال مبتنی بر بلوتوث و نمایشگر 5 اینچی TFT جدید است.

مدل جدید TVS Raider Top
مدل جدید TVS Raider Top

موتور مشابه قبلی خواهد بود، یک واحد 124.8 سی سی، خنک کننده هوا و روغن که 11.2 ، بخار حدا،ر قدرت و 11.2 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. به گیرب، 5 سرعته متصل می شود. این دوچرخه دارای بهترین قدرت ک، و شتاب قدرتمند است. در عرض 5.9 ث،ه از صفر به 60 کیلومتر در ساعت می رسد.

مدل جدید TVS Raider Top
مدل جدید TVS Raider Top

در حالی که عرضه محصولات جدید در دنیای مجازی در چند سال گذشته کاملاً عادی بوده است، TVS با پلتفرم متاورس اختصاصی خود به نام TVS Motoverse، به دنبال تجربه ای فراگیرتر است. کاربران می توانند آواتارهای خود را ایجاد کنند و همه چیز را در اطراف خود در یک فضای سه بعدی واقع گرایانه تجربه کنند.

یکی از ویژگی های درجه یک، حالت های سواری Eco و Power است. در حالت Eco، کاربران تعادلی در تحویل نیرو و مسافت پیموده شده بالا دارند. در حالت Power، دوچرخه شتاب سریع‌تر و حدا،ر سرعت بالاتری ارائه می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های برجسته Raider 125 می‌توان به پلتفرم intelliGO اشاره کرد که شامل استارت بی‌صدا با ISG و استارت خودکار موتور است.

آقای Aniruddha Haldar، معاون ارشد، مسافران، تبدیل برند شرکتی و نمایندگی، شرکت TVS Motor، گفت: “TVS Raider از زمان عرضه در سال گذشته به یکی از محبوب ترین موتورسیکلت ها تبدیل شده است و همچنان سواران خود را شگفت زده می کند. ژانر بد، سبک متمایز و بهترین ویژگی های ک، آن. TVS Raider اکنون وارد فاز بعدی خود با نوع TVS Raider SmartXonnectTM TFT می شود که تعهد ما را برای خوشحال ، و شگفت زده ، مشتریان خود، یک قدم جلوتر می کند. این نوع با بسیاری از ویژگی‌های متصل درجه یک مانند صفحه نمایش TFT، اتصال بلوتوث، کمک صوتی و موارد دیگر به جذابیت موتورسیکلت می‌افزاید. با این به روز رس،، TVS Raider به ،وان انتخاب ارجح GenZ به سواری بد خود ادامه خواهد داد.


منبع: https://www.rushlane.com/tvs-raider-125cc-top-v،t-launch-price-rs-1-l-12451690.html

این نوع جدید Raider 125 پلتفرم اتصال SmartXonnect TVS را دریافت می کند که طیف وسیعی از ویژگی ها را ارائه می دهد. این طراحی شده است تا سواری را پر دردسر، ایمن تر و بسیار هیجان انگیزتر کند. قیمت 1 میلیون روپیه است. این حدود 15 هزار روپیه بیشتر از نوع پایه با ترمزهای درام است.

مدل جدید TVS Raider Top
مدل جدید TVS Raider Top