قیمت راه اندازی نیو فورس اوربانیا ون 28.99 لیتر

نوع فاصله بین دو محور کوتاه Urbania (3350 میلی متر) 29.50 میلیون روپیه قیمت دارد. ظرفیت 10 مسافر + 1 راننده را دارد. نوع شاسی بلند Urbania (4400 میلی متر) ظرفیت 17 سرنشین + 1 راننده را دارد. با قیمت 31.25 میلیون روپیه عرضه می شود. Urbania در مترو و مینی مترو در سراسر کشور در دسترس خواهد بود و از طریق نمایندگی های منتخب Force Commercial Vehicle عرضه می شود.

طرح تولید فورس موتورز Urbania

با ون نسل جدید Urbania، تجربه رفت و آمد به تجربه یک SUV یا MPV نزدیکتر است. طراحی بدنه آن کاملاً جذاب است و دارای ویژگی هایی مانند لامپ های پروژکتور سگمنت اول، LED DRL و لامپ های امضای LED با فناوری راهنمای نور است. ون دارای طراحی عضل، الهام گرفته از ، نر است که حضور قوی در خیابان را تضمین می کند.

فورس اورب،ا
فورس اورب،ا

به غیر از بازار داخلی، فورس موتورز نیز به شدت صادرات را هدف قرار خواهد داد. تکالیف قبلاً انجام شده است، زیرا متخصصان از سراسر جهان در طراحی و توسعه Urbania مشارکت داشته اند.

فورس اورب،ا
فورس اورب،ا

مسافران می توانند سواری نرم تری را با سیستم تعلیق جلو مستقل در بخش اول با فنرهای عرضی انتظار داشته باشند. NVH با استفاده از ساختار 2 جعبه به حداقل رسیده است، جایی که موتور کاملاً در خارج قرار می گیرد.


منبع: https://www.rushlane.com/new-force-urbania-van-launch-price-rs-28-99-l-3-v،ts-12453701.html

یک واحد تولیدی کاملاً پیشرفته برای تولید Urbania راه اندازی شده است. مجموع هزینه طراحی و توسعه پلت فرم نسل جدید Urbania و ساخت تاسیسات تولیدی آن بیش از 1000 کرور روپیه است. این کارخانه در فاز اول ظرفیت تولید 1000 دستگاه در ماه را دارد. این می تواند به 2000 وسیله نقلیه در ماه افزایش یابد. تولید سریال Urbania در حال حاضر آغاز شده است. ون نسل جدید در هفته های آینده به نمایندگی ها می رسد.

به نظر می رسد فرصت قابل توجهی برای Urbania در بازارهای منتخب در سراسر آسه آن، خاورمیانه، آمریکای ج،ی و آفریقا وجود دارد. این مکان‌ها در حال حاضر به محصولات گران‌تری متکی هستند که از اروپا، ایالات متحده آمریکا و خاور دور تهیه می‌شوند. محصول ساخت هند به ،وان پیشنهادی با ارزش برای پول عرضه خواهد شد که طیف گسترده ای از ویژگی های پیشرفته را نیز ارائه می دهد.

ویژگی های فورس موتورز Urbania

Force Motors Urbania اخیراً در یک نشست نمایندگی که در ایندور برگزار شد، رونمایی شد. این شرکت اکنون قیمت Urbania را اعلام کرده است که از 28.99 میلیون روپیه شروع می شود. این برای نوع فاصله محوری متوسط ​​(3615 میلی متر) که می تواند 13 مسافر + 1 راننده را در خود جای دهد، قابل استفاده است.

پلتفرم ون نسل جدید فورس موتورز Urbania دارای طیف گسترده ای از اولین ویژگی های بخش است

فورس اورب،ا
فورس اورب،ا

تعدادی ویژگی برای بهبود راحتی مسافران اضافه شده است. این شامل دریچه‌های AC مجزا، بهترین فضای کابین و فضای ایستاده، صندلی‌های تکیه‌گاه، لامپ‌های مطالعه جداگانه و پورت‌های USB و پنجره‌های پانوراما مهر و موم شده است.

ایمنی واقعاً در سطح جه، با ویژگی هایی مانند دستیار نگه داشتن در سربالایی، ESP، ABS، EBD، ETDC و ترمزهای دیسکی دارای تهویه تمام چرخ ها است. Urbania اولین بخش در این بخش است که با مقررات ایمنی تصادف، واژگونی و عابر پیاده مطابقت دارد. طبق قو،ن فعلی هند برای بخش تجاری، این ویژگی ها حتی اجباری نیستند. این وانت همچنین مجهز به کیسه هوای راننده و کمک راننده است.

کارشناسان حوزه و متخصصان فناوری از ایتالیا، اسپ،ا، بریت،ا، آلمان، ژاپن و ایالات متحده آمریکا نقشی کلیدی در بهبود، پالایش و اعتبارسنجی پلت فرم نسل جدید ون Urbania ایفا کرده‌اند. این به دستیابی به استانداردهای ک، جه، کمک کرده است که از موقعیت Urbania در بازارهای جه، پشتیب، می کند.