قیمت راه اندازی Hyundai Venue N Line 12.16 L تا 13.15 Rs

با توجه به تغییرات مک،کی، Venue N Line دارای یک اگزوز دو نوک است که همچنین برای ایجاد یک اگزوز گلویی تر تنظیم شده است. همچنین دارای یک سیستم تعلیق سفت شده است تا حس اسپرت تری نسبت به یک مکان معمولی ارائه دهد. همچنین یک فرمان سه پره جدید دریافت می کند که بازخورد بهتری از سطح جاده و شیفترهای پدال نیز دارد.

نسخه‌های ویژه تاتا برای Nexon فقط به‌روزرس،‌های بصری با چند ارتقای ویژگی مانند صندلی‌های جلو تهویه‌شونده با نسخه Kaziranga هستند. با این حال، چیزی که محل برگزاری فاقد آن است. هیوندای به اخلاق N Line خود که با i20 ارائه شده بود پایبند است. در این راستا، Venue N Line نه تنها ارتقاء بصری، بلکه تغییرات مک،کی نیز خواهد داشت.

Hyundai Venue N Line در دو نوع N6 و N8 ارائه می شود. Venue N Line N6 با قیمت 12.16 میلیون روپیه در حالی که نوع Hyundai Venue N Line N8 با قیمت 13.15 میلیون روپیه است. تمامی قیمت ها پیش فروش می باشد. به ویدیوی تفصیلی مکان جدید N Line در زیر نگاهی بیندازید که به agyaCARi akash اختصاص دارد.

این درج‌های قرمز روی ریل‌های سقف و کالیپرهای ترمز نیز یافت می‌شوند تا جذابیت اسپرت شاسی‌بلند زیر 4 متری را تقویت کنند. Venue N Line همچنین به جای لوگوی هیوندای، رینگ‌های آلیاژی 16 اینچی با نشان N دریافت می‌کند. در عقب، به غیر از ،اصر قرمز و نشان N Line، همه چیز عمدتاً ی،ان است. البته به جز اگزوز دو نوک آن. که نه تنها یک تغییر زیبایی شناختی، بلکه یک تغییر مک،کی نیز هست.

قیمت های Hyundai Venue N Line
قیمت های Hyundai Venue N Line

مشخصات و رقابت

با رسیدن به قلب تپنده و تپنده خود، نسخه N Line Venue دارای یک موتور 1.0 لیتری GDI توربو بنزینی است که قادر به تولید 118 ، بخار قدرت و 172 نیوتن متر گشتاور است. اما برخلاف i20 N Line که دارای گزینه‌های انتقال iMT و DCT است، خط Venue N فقط با 7 سرعته DCT ارائه می‌شود. در Rs. 43 هزار بیشتر از مکان معمولی SX (O)، صدای توربو DCT دوگانه، N Line نسبتاً برای همه چیزهایی که ارائه می دهد توجیه می شود. این نسخه با کیا سونت ای، لاین و تاتا ن،ون تاریک ادیشن، کازیرانگا ادیشن و نسخه جت رقابت می کند. (همه قیمت ها بدون ش).


منبع: https://www.rushlane.com/hyundai-venue-n-line-launch-price-rs-12-16-l-12448513.html

با شروع تغییرات بصری در داخل، Venue N Line یک فضای داخلی کاملا مشکی با لهجه‌های قرمز و همچنین دوخت قرمز روی صندلی‌ها دارد. جدای از اینها، پدال‌های ف،ی اسپرت، نور محیطی قرمز رنگ و لامپ‌های گودال با عملکرد خوش‌آمدگویی نیز دارد. در حالی که چیدمان داخلی، ویژگی‌های ایمنی و راحتی موجودات مانند یک مکان معمولی باقی می‌ماند. این دوربین داشکام اول با دوربین دوگانه (جلو و عقب) را دریافت می کند.

Nexon همچنین نسخه‌های ویژه‌ای مانند Dark Edition، Kaziranga Edition و Jet Edition که اخیراً راه‌اندازی شده است را دریافت می‌کند. تاتا حتی با این نسخه‌های ویژه فروش خوبی دارد. اما هیچکدام از آنها به لحاظ مک،کی بهبود نیافته اند تا به آنها پیشنهادات اسپورت تبدیل شود. اینجاست که N Line قرار است نمایش را بدزدد. رزروها با قیمت 1000 تومان باز هستند. 21000.

قیمت های Hyundai Venue N Line

در ،مت بیرونی، Venue N Line دارای لهجه‌های قرمز رنگ در لبه پایینی سپر جلو و عقب است. جدای از آن، گلگیر جلو و درب عقب دارای نشان N Line هستند. هیوندای برای تقویت جذابیت اسپورت خود باید جلوپنجره مشکی را ارائه می کرد. اما در کروم مانند Venue معمولی ارائه می شود.

هیوندای اخیراً فیس لیفتی را برای Venue راه اندازی کرده است و با استقبال بسیار خوبی از سوی هندی ها مواجه شده است. اما آ،ین باری که بررسی کردیم، Brezza و Nexon همچنان پرفروش‌ترین خودروهای SUV بودند. اما هیوندای هیوندای بودن، ترفندی برای Venue در آستین دارد. این به شکل یک نوع اسپورت N Line از Venue است که در i20 N Line دیدیم.

Hyundai Venue N Line تنها یک گزینه موتور دارد و آن یک واحد 1.0 لیتری توربو بنزینی است که نزدیک به 120 ، بخار قدرت دارد.

Hyundai Venue N Line جدید راه اندازی شد
Hyundai Venue N Line جدید راه اندازی شد. تصویر – agyaCARi akash