قیمت راه اندازی Mahindra Thar 4×2 RWD 9.99 L تا 13.49 Rs

ماهیندرا نسل جدید Thar را در سال 2020 وارد کرده بود و حدود 30 ماه بعد، اکنون اولین به روز رس، اصلی را در مجموعه Thar ارائه کرده است. بله، ما چیزهایی مانند معرفی لو،ای جدید Twin Peak را به ،وان یک به روز رس، بزرگ تخفیف می دهیم. ماهیندرا امروز بالا،ه قیمت Thar 4×2 جدید 2023 خود را اعلام کرد.

ماهیندرا با موتور کمتر از 1.5 لیتری (به طور دقیق 1497 سی سی) و طول آن فقط 4 متر، اکنون می تواند از مزایای سیاست «خودروهای کوچک» استفاده کند و پیامدهای مالیاتی کلی بر Thar 4×2 را کاهش دهد. ، منجر به افت نقطه شروع قیمت آن می شود (برای دیزل به ،وان یک گزینه سوخت).

2023 Mahindra Thar 4×2 RWD V،ts قیمت راه‌اندازی، Ex-sh، فقط برای 10 هزار رزرو معتبر است
AX (O) RWD – Diesel MT – Hard Top INR 9.99 لک
LX RWD – Diesel MT – Hard Top INR 10.99 لک
LX RWD – بنزین AT – هارد تاپ INR 13.49 لک

در مورد مدل، 4×2 Thar از نظر ظاهری تقریباً شبیه به مدل استاندارد 4×4 است، با این حال، به دلایل واضح نشان های 4×4 را از دست می دهد. ماهیندرا در حال حاضر دو گزینه رنگ جدید را نیز بر روی Thar 4×2 ارائه کرده است، ی،ی Everest White و Blazing Bronze. پیش از این، گزینه های رنگ Thar به Red Rage، Galaxy Grey، Napoli Black و Aqua Marine محدود می شد. تا آنجا که به فضاهای داخلی مربوط می شود، آنها به طور کلی مشابه تار استاندارد باقی مانده اند.

در روزهای آینده، جالب است که ببینیم Maruti چگونه جیمنی خود را که انتظار می رود فقط موتور بنزینی دریافت کند، قیمت می دهد. به طور کلی، فقط جیمنی است که می تواند به ،وان رقابت قانونی ثار در نظر گرفته شود.


منبع: https://www.rushlane.com/mahindra-thar-4×2-rwd-launch-price-rs-9-99-l-to-rs-13-49-l-official-12457151.html

این اساساً یک حرکت هوشمندانه توسط OEM مستقر در بمبئی است، زیرا انتظار می‌رود که رونمایی رسمی از سوزوکی جیمنی مورد بحث در نمایشگاه خودروی آینده، ی،ی 2 روز دیگر، انجام شود. عرضه یک مدل Thar که می تواند مستقیماً جیمنی را حتی از نظر قیمتی پیشروی کند، مطمئناً به ماهیندرا کمک می کند تا از سهم بازار خود در رده شاسی بلندها تا حدودی دفاع کند.

ماهیندرا تار اکنون با قیمت زیر 10 میلیون روپیه در دسترس است – به لطف عرضه نسخه RWD امروز در قالب 4×2

راه اندازی ماهیندرا تار 4x2 RWD
پرتاب ماهیندرا تار 4×2 RWD

بله، مدل 4×2 ویژگی‌های آفرودی نخواهد داشت، اما این نباید برای ا،ر ،یداران شهری ثار که می‌خواهند آن را به ،وان ابزاری برای ارتقای شخصیت خود ،یداری کنند و در واقع آفرود هسته‌ای سخت را انجام ندهند، نگران کننده باشد. جاده داری

مسابقه ثار

Thar استاندارد با گیرب، 4×4 به صورت استاندارد عرضه می شود و 2 گزینه موتور بزرگ، ی،ی 2.2 لیتری توربو دیزل و 2 لیتری توربو بنزینی را ارائه می دهد. با 4×2، ماهیندرا اکنون یک سیستم انتقال قدرت چرخ عقب را به همراه گزینه ای برای انتخاب یک موتور دیزلی کوچکتر ارائه کرده است. موتور مورد بحث همان آسیاب توربو دیزل 1.5 لیتری است که در مدل هایی مانند XUV300 و Mar،o نیز کار می کند (انتظار می رود به زودی تولید شود). این موتور قادر است 87.2 کیلو وات و حدا،ر گشتاور 300 نیوتن متر را تولید کند. در مقایسه، موتور 2.2 لیتری توربو دیزل Thar 97 کیلووات و حدا،ر گشتاور 300 نیوتن متر تولید می کند.

این باعث شده است که قیمت Thar اکنون از INR 9.99 lakhs شروع شود، به جای قیمت اولیه INR 13.59 lakhs استاندارد Thar 4×4. اگر می‌پرسید ماهیندرا چگونه توانسته است قیمت‌ها را در این محیط تورمی کاهش دهد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم سر خود را در این زمینه بپیچید.

قیمت راه اندازی ماهیندرا تار 4×2 RWD