قیمت راه اندازی Maruti Eeco 2022 5.1 لیتر

این ون چند منظوره همه کاره با پیشرانه پیشرفته، مسافت پیموده شده بهبود یافته و ویژگی های جدید، غرور مالکیت و زندگی را به طور کامل نشان می دهد. این نشان دهنده یک نگرش کاملاً جدید است، با اطمینان تازه به آ،ین آواتار خود. ما مطمئن هستیم که Eeco به تسلط بر بخش خود ادامه خواهد داد و مورد تحسین مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

مهم ترین به روز رس، Maruti Eeco 2022 موتور 1.2 لیتری پیشرفته سری K Dual Jet، Dual VVT آن است. این موتور قدرتمندتر و کم مصرف تر است و 10 درصد توان ،وجی بیشتر 59.4 کیلووات (80.76 ، بخار) @ 6000 RPM و گشتاور ،وجی 104.4 نیوتن متر در 3000 RPM (برای انواع بنزینی) ارائه می کند.

Maruti EECO جدید - مشخصات، مسافت پیموده شده، قیمت ها
Maruti EECO جدید – مشخصات، مسافت پیموده شده، قیمت ها

قیمت های Maruti Suzuki New Eeco از روپیه شروع می شود. 5,10,200 برای تور پایه V 5 نفره استاندارد و تا Rs. 8,13,200 برای آمبولانس Eeco. Eeco Cargo CNG ارزان‌ترین نوع CNG است و قیمتی معادل روپیه دارد. 6,23,200 (همه قیمتها بدون ش).


منبع: https://www.rushlane.com/new-maruti-eeco-launch-price-rs-5-1-l-more-power-mileage-12453641.html

Eeco جدید به ،وان بخشی از خانواده ها و تامین معیشت هزاران کارآفرین و بازرگان، همچنان یک وسیله نقلیه قابل اعتماد و کارآمد خواهد بود. به ،وان یک وسیله نقلیه خانوادگی راحت، شیک و جادار، طیف وسیعی از ترجیحات مشتریان را برآورده می کند، در حالی که انعطاف پذیری برای استفاده تجاری را نیز فراهم می کند.

ویژگی های جدید Maruti Eeco
ویژگی های جدید Maruti Eeco

Maruti Suzuki India Limited در نیو Eeco با موتور جدید و قدرتمندتر با بهره وری سوخت افزایش یافته حرکت می کند. ماروتی با ارائه موتور جدید سری K که جایگزین موتور بنزینی قدیمی G12B می شود، به این مهم دست یافت. گزینه CNG با New Eeco نیز ارائه می شود. قیمت Maruti Eeco 2022 از Rs شروع می شود. 5.10 لک (سابق).

2022 Maruti Eeco راه اندازی شد

New Maruti Eeco علاوه بر ارائه به ،وان PV، به ،وان بار و آمبولانس نیز ارائه می شود.

راه اندازی جدید Maruti Eeco
راه اندازی جدید Maruti Eeco

Maruti Eeco انتخاب پیش فرض برای هزاران ،یدار در بخش ون بوده است. طراحی جعبه ای دارد که فضای زیادی را در داخل تضمین می کند. فضای داخلی وسایلی هستند که نیازهای اساسی مشتریان بالقوه را برآورده می کنند. Eeco که تنها در نوع خود در هند است، اغلب در 10 خودروی برتر هند نیز حضور دارد.

Eeco جدید دارای رنگ بدنه آبی متالیک جدید، دسته ابزار دیجیتال، فرمان جدید و کنترل‌های چرخشی برای AC و بخاری است. بهبودهای داخل کابین در نوع بنزینی Eeco Cargo جدید شامل یک کف بار مسطح است که فضای بار را 60 لیتر افزایش می دهد.

مشخصات و قیمت

نسخه بنزینی New Eeco 25 درصد کم مصرف تر است و حدا،ر سرعت 20.20 کیلومتر در لیتر دارد، در حالی که نسخه S-CNG دارای 29 درصد راندمان سوخت بالاتر و حدا،ر 27.05 کیلومتر بر کیلوگرم است. ویژگی های ایمنی شامل ایموبلایزر موتور، سوئیچ خطر روشن، دو کیسه هوا، ABS با EBD، قفل کودک برای درها و پنجره های کشویی، سنسورهای پارک مع، و غیره است.

آقای Shashank Srivastava، مدیر ارشد اجرایی، بازاریابی و فروش، Maruti Suzuki India Limited، درباره راه‌اندازی New Eeco گفت: «از زمان عرضه، Eeco انتخابی ارجح و افتخارآمیز برای بیش از 9.75 میلیون مالک در گذشته بوده است. دهه گذشته و با 93 درصد سهم بازار در بخش خود از رهبری بلامنازع برخوردار است.