قیمت راه اندازی MG Comet EV 7.98 Lakh

این رنگ در رنگ‌های یکنواخت مشکی ستاره‌ای، سفید آب نباتی و نقره‌ای شفق قطبی ارائه می‌شود، در حالی که رنگ‌های دوگانه سبز سیب و مشکی ستاره‌ای و سفید آب نباتی با مشکی ستاره‌ای را نیز دریافت می‌کند. گرافیک بدنه و استیکرها گزینه هایی هستند که به هر ،یدار اختصاص داده می شود. Comet EV واقعاً هیچ رقیب مستقیمی در بازار هند پیدا نمی کند، اما تاتا تیاگو EV و سیتروئن eC3 را به ،وان رقبای نزدیک دارد.

MG Comet EV راه اندازی شد
MG Comet EV راه اندازی شد

قیمت MG Comet EV

قیمت‌های MG Comet EV از 7.98 میلیون روپیه شروع می‌شود که آن را مقرون به صرفه‌ترین خودروی الکتریکی در هند می‌کند. رزروها در 15 مه 2023 باز خواهند شد. تحویل به زودی بعد از آن آغاز خواهد شد. درایوهای آزمایشی اکنون در نمایندگی های شرکت، در شهرهای منتخبی که MG Comet EV به فروش رسیده است، در دسترس هستند.

قیمت‌های MG Comet EV - رزروها از 15 مه 2023 باز می‌شوند. تحویل به زودی بعد از آن شروع می‌شود.
قیمت‌های MG Comet EV – رزروها در 15 مه 2023 باز می‌شوند. تحویل به زودی بعد از آن شروع می‌شود.

صندلی‌ها در فرمت صندلی‌های عقب با ت،یم 50:50 هستند و MG Comet همچنین دارای فرمان دو پره با کنترل‌های نصب شده روی فرمان است. تهویه مطبوع دستی، ورود بدون کلید، استارت دکمه ای و کلید دیجیتال از دیگر امکانات آن است. ایمنی از طریق دو کیسه هوا، سیستم نظارت بر فشار باد ،تیک، سنسورهای پارک عقب با دوربین، پایه صندلی کودک ISOFIX، ABS و EBD است.

برد 230 کیلومتر با یک بار شارژ – 519 روپیه هزینه شارژ در هر 1000 کیلومتر

MG Comet EV 2 دری دارای نمای جلویی با سپرهای عظیم است. این یک نوار پیچیده با ،اصر روشنایی LED در زیر شیشه جلو، چراغ‌های جلوی شیک و چراغ‌های عقب مربعی با نوار LED دریافت می‌کند. این درهای بزرگتر و یک پنجره عقب اضافی برای سرنشینان است که می تواند به صورت عمودی قرار گیرد اما به دلیل عدم وجود درب عقب باریک خواهد بود. MG Comet EV بر روی چرخ‌های فولادی 12 اینچی با سایز ،تیک‌های 145/70 سوار می‌شود. ،اصر طراحی در ،مت عقب عبارتند از حروف “Comet” در مرکز درب عرشه به همراه نشان “Internet Inside” و “EV” به ترتیب در سمت راست و چپ صندوق عقب.

MG Comet EV راه اندازی شد
MG Comet EV راه اندازی شد
MG Comet را می توان از طریق یک شارژر 3.3 کیلوواتی در 5 ساعت از 10 تا 80 درصد و در 7 ساعت از 0 تا 100 درصد شارژ کرد. ترمز و تعلیق به ترتیب از طریق ترمزهای دیسکی و درام در جلو و عقب همراه با استرات مک فرسون در جلو و سیستم تعلیق سیم پیچ چند پیوندی در عقب است.


منبع: https://www.rushlane.com/mg-comet-ev-launch-price-rs-7-98-lakh-charging-cost-per-km-12467413.html

MG Comet EV راه اندازی شد
MG Comet EV راه اندازی شد

MG Comet EV حدا،ر برد 230 کیلومتر را با یک بار شارژ ارائه می‌کند – قیمت‌ها از 7.98 لک شروع می‌شود.

با آغاز تولید MG Comet در کارخانه شرکت در هالول، گجرات، تحویل به زودی آغاز خواهد شد. این خودروی کوچک الکتریکی با یک بسته باتری 17.3 کیلووات ساعتی با قدرت 42 ، بخار و موتور الکتریکی با گشتاور 110 نیوتن متر عرضه می شود تا برد ادعایی 230 کیلومتر را ارائه دهد.

هزینه شارژ MG Comet EV 519 روپیه در هر 1000 کیلومتر است
هزینه شارژ MG Comet EV 519 روپیه در هر 1000 کیلومتر است
MG Comet با ویژگی‌های پیشرفته ورزشی و اطلاعات سرگرمی همراه با لیستی از تج،ات ایمنی، با تمام امکانات رفاهی لازم برای راننده و سرنشین عرضه می‌شود. دو صفحه نمایش 10.25 اینچی دریافت می کند که یکی از آنها سیستم اطلاعات سرگرمی و دیگری یک دسته ابزار دیجیتال است. فناوری خودروی متصل MG با Android Auto و Apple CarPlay و بیش از 55 ویژگی خودروی متصل به کاربران امکان دسترسی به به‌روزرس،‌های آب و هوا، ناوبری ،تی همراه با به‌روزرس،‌های ترافیکی، موسیقی و غیره را به کاربران می‌دهد.

MG Comet EV راه اندازی شد
MG Comet EV راه اندازی شد

MG Motor امروز Comet EV را در هند عرضه کرد. اگرچه MG Comet دارای طراحی جعبه ای است، اما بسیار متمایز به نظر می رسد. MG Comet دارای طول 2974 میلی متر، عرض 1505 میلی متر و ارتفاع 1640 میلی متر است. این خودرو بر روی فاصله بین دو محور 2010 میلی متری سوار می شود و شعاع گردش آن 4.2 متر است.