قیمت راه اندازی Royal Enfield Hunter 350 از 1.5 لیتر تا 1.69 لیتر

شروع قیمت از روپیه 1.5 لک برای نوع رترو، 1.64 لک برای نسخه مترو سری Dapper و تا 200 تومان ادامه دارد. 1.69 لک برای انواع Metro Rebel (قیمت‌های سابق، چنای). رویال انفیلد با تفاوت‌های ویژگی‌های مختلف بین رترو و مترو، دو موتورسیکلت مجزا ایجاد کرده است که برای مخاطبان مختلف جذاب است، همانطور که از رویداد راه‌اندازی به رهبری سیدارتا لال، مدیر عامل شرکت کشف شد. بیایید آن را تجزیه کنیم.

Royal Enfield Hunter 350 Retro

لوازم جانبی رسمی Royal Enfield Hunter 350 (1/x) pic.twitter.com/Kh2FhsceS9

— RushLane (@rushlane) 7 آگوست 2022

تریم رترو پایه اصلی ندارد و تنها 177 کیلوگرم وزن دارد. تریم رترو با مشخصات پایین تنها با دو گزینه رنگی، مشکی کارخانه ای و نقره ای کارخانه ای ارائه می شود. اما رویال انفیلد مجموعه‌ای از لوازم جانبی را ارائه کرده است که در زیر به آن‌ها می‌پردازیم تا همه چیز را به‌طور قابل توجهی بهبود بخشد.

Hunter 350 Metro & Metro Rebel

تریم‌های Hunter 350 Metro دارای چرخ‌های آلیاژی مشکی، ترمز دیسکی 300 میلی‌متری در جلو و دیسکی 270 میلی‌متری در عقب، ABS دو کاناله، چراغ‌های عقب LED و نشانگرهای دور گرد هستند. کلید و دسته ابزار از Meteor 350 مدرن هستند که همچنین دارای گزینه ای برای انتخاب صفحه نمایش تریپر است که اتصال بلوتوث و تلفن هوشمند با اعلان ها، ناوبری و موارد دیگر را فعال می کند.

رویال انفیلد هانتر 350 جدید معرفی شد
رویال انفیلد هانتر 350 جدید معرفی شد

،تیک‌ها نسبت به تریم رترو ارتقا یافته‌اند، زیرا تریم‌های مترو با ،تیک 110/70 در جلو و ،تیک 140/70 در عقب پوشیده شده‌اند. Dapper White و Dapper Ash رنگ هایی هستند که می تو،د انتخاب کنید. با این حال، Dapper Grey فقط می‌تواند از طریق پلتفرم شخصی‌سازی MIY RE در دسترس باشد. نسخه‌های Metro Rebel Rebel Black، Rebel Blue و Rebel Red (از طریق MIY) دریافت می‌کنند. مترو به دلیل امکانات اضافی، سخت افزار و پایه اصلی 181 کیلوگرم وزن دارد.

پیشرانه و لوازم جانبی

Hunter Retro دارای چرخ‌های پره‌ای، ترمز دیسکی 300 میلی‌متری در جلو و درام در عقب، ABS تک کاناله، دنده سوئیچ و دسته ابزار از Cl،ic 350، چراغ عقب هالوژن و چراغ‌های راهنما بیضی شکل است. چرخ‌های 17 اینچی پره‌دار در رترو با ،تیک 100/80 در جلو و 120/80 در عقب پوشیده شده‌اند.

رویال انفیلد هانتر 350 جدید معرفی شد
رویال انفیلد هانتر 350 جدید معرفی شد

جایی که TVS Ronin دارای شخصیت‌های ،یبی است، Hunter 350 به ،وان یک رزمناو شهری قرار می‌گیرد. همانطور که محفظه موتور سیاه می شود و همراه با گترهای چنگال و گیره، می توان به راحتی هانتر 350 را به یک اسکرامب، با ،تیک های بلوک نیز تبدیل کرد.

رویال انفیلد در حال افزایش ضریب ارزش خود با Hunter 350 است زیرا ارزان‌ترین پیشنهاد از اصطبل‌های خود خواهد بود.

رویال انفیلد هانتر 350 جدید معرفی شد
رویال انفیلد هانتر 350 جدید معرفی شد
رویال انفیلد Hunter 350 را عمدتا با هدف مخاطبان جوانتر ساخته است و در طراحی ظاهر می شود. ما می‌تو،م این موتورسیکلت را با ابعادی کوچک‌تر از آنچه که معمولاً با برند رویال انفیلد می‌شناسیم، ببینیم. همچنین دارای طرح های رنگی چشم نواز و گرافیک شیک مدرن است. حتی با وجود اینکه مخاطبان جوان‌تر را هدف قرار می‌دهد، یکپارچهسازی با سیستمعامل مدرن است.

رویال انفیلد نیز مجموعه‌ای از لوازم جانبی را تحت دو موضوع مجزا، شهری و حومه‌ای ارائه کرده است. لوازم جانبی تم شهری شامل محافظ موتور سیاه‌شده، صندلی آجدار، حفاظ دم، مرتب، صفحه نمایش، نشانگرهای LED مشکی و آینه‌های انتهایی میله‌ای است. لوازم جانبی حومه شهر شامل حفاظ موتور متفاوت، صندلی، حفاظ حفاظ نقره ای، تکیه گاه پیلیون، آینه های معمولی و یک کیسه داخلی ضد آب است. این لوازم جانبی را می توان جداگانه نیز ،یداری کرد. جدای از اینها، رویال انفیلد همچنین درپوش های پرکننده سوخت آلومینیومی بیلت را به رنگ مشکی یا نقره ای و روکش ها نیز می فروشد.
منبع: https://www.rushlane.com/royal-enfield-،ter-350-launch-price-rs-1-5-l-to-rs-1-69-l-12445636.html

در حالی که تزیینات یکپارچهسازی با سیستمعامل برای افراد نابکار جذاب است، مترو مطمئناً برای جوانان و علاقه مندان ع،برداری می کند. تریم مترو نیز از نظر ویژگی‌ها، رنگ‌ها و همچنین فاکتورهای خنک، چیزهای بیشتری نسبت به رترو دارد. نام تجاری بزرگ رویال و انفیلد در هر دو طرف سوخت ممکن است نظرات خود را متفاوت کند، اما این شرکت گزینه هایی نیز دارد.

Hunter 350 بر اساس پلتفرم مدرن سری J Royal Enfield ساخته شده است. از این رو، همان موتور تک سیلندر 349 سی‌سی را که در Meteor 350 یافت می‌شود، دریافت می‌کند. این یک انحراف عظیم از موتورهای ش،تن ستون فقرات رویال انفیلد در گذشته با ارتعاشات فراوان است. این موتور 20.2 ، بخار در 6100 RPM و 27 نیوتن متر در 4000 RPM تولید می کند و به یک جعبه دنده 5 سرعته با حدا،ر سرعت 114 کیلومتر در ساعت و مصرف سوخت 36.2 کیلومتر در لیتر متصل می شود. فاصله من، از سطح زمین 150 میلی متر و ارتفاع صندلی 800 میلی متر است.