قیمت راه اندازی Yamaha Fascino، RayZR 2023 از 89 تا 93 هزار روپیه

برای اسکوترهای 2023، یاماها رنگ های جدید و انطباق عیب یابی OBD-II را ارائه می دهد. سیستم هیب، ملایم موتور تک سیلندر 125 سی سی برای تولید آلایندگی کمتری بازسازی شده است. Fascino 2023 دارای رنگ کاملاً جدید آبی مات تیره است در حالی که RayZR Hybrid دو رنگ جذاب جدید دریافت می کند – مشکی مات و خا،تری روشن ورمیلیون

از ویژگی های مش، این دو می توان به چراغ های جلو LED، چراغ های عقب LED، دسته ابزار کاملا دیجیتال، اتصال بلوتوث، سیستم تعلیق تلسکوپی جلو و کمک فنر یک طرفه در عقب اشاره کرد. هر دو اسکوتر دارای یک چرخ آلیاژی 12 اینچی جلو با گزینه ترمز دیسکی و یک چرخ آلیاژی 10 اینچی عقب با ترمز درام هستند. عقب دارای یک تایر 110 بخش با هر دو است، اما RayZR دارای تایرهای بلوک است.

2023 Yamaha RayZR
2023 Yamaha RayZR

قدرت و گشتاور در Yamaha Fascino و RayZR 2023 با 8.04 ، بخار و 10.3 نیوتن متر ی،ان نگه داشته می شود، همراه با یک سیستم هیب، ملایم.

جذابیت یاماها 2023
جذابیت یاماها 2023
در مجموعه اسکوترهای 125 سی سی یاماها، ما دو پیشنهاد Fascino و RayZR داریم. در مورد طراحی هر دو قطب مخالف هستند. Fascino برای یک فضای نئورترو ع، می گیرد، در حالی که RayZR برای جذابیت اسپورت ع، می گیرد. هر دوی آنها بر اساس شاسی مشابه هستند و از موتور 125 سی سی ی،، برخوردارند که اکنون مطابق با RDE است.

اسکوترهای 125 سی سی یاماها 2023

افزودن برنامه Y-Connect گام بزرگی در جهت ارائه اطلاعات حیاتی و مرتبط با رانندگی به مشتریانمان است که به آنها امکان می دهد مسئولیت واقعی ال،ای سواری خود را بر عهده بگیرند. از سوی دیگر، رنگ‌ها شخصیت یک سوارکار را منع، می‌کنند و با افزودن رنگ‌های جدید و هیجان‌انگیز، اکنون راه‌های جدیدی برای مشتریان ما وجود دارد که سبک خود را به رخ بکشند. این تعهد یاماها است و ما در آینده نیز به ارائه چنین ارتقاهای هیجان انگیزی در مدل های خود ادامه خواهیم داد تا انتظارات مشتریان خود را در هند برآورده کنیم.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-yamaha-fascino-rayzr-launch-price-12461122.html

از نظر ابعادی، هر دو Fascino و RayZR مانند قبل هستند. با این سیستم هیب، ملایم، یاماها ادعا می کند که بهترین ارقام راندمان سوخت در بخش تا 60 کیلومتر در لیتر را نیز دارد. هر دو دارای فضای ذخیره سازی 21 لیتری در زیر صندلی هستند و وزنی معادل 99 کیلوگرم دارند.

قیمت اسکوتر یاماها 2023

با نزدیک شدن به مهلت انتشار فاز دوم BS6، سازندگان خودروهای خود را برای مطابقت با هنجارهای جدید به روز می کنند. پس از اینکه یاماها خط موتورسیکلت به روز خود را راه اندازی کرد، اکنون ،ت به اسکوترهای آن رسیده است. امروز آنها از راه اندازی Fascino و RayZR 2023 خبر دادند.

قیمت Fascino 2023 از 91 هزار روپیه شروع می شود در حالی که قیمت RayZR جدید از 89 هزار روپیه سابق است. قدرت همچنان 6 کیلووات (8.04 ، بخار) است که مشابه مدل قبلی است. یاماها یک SMG (موتور ژنراتور هوشمند) را با این پیشرانه ارائه می دهد که ویژگی هایی مانند سیستم استارت و استارت/استاپ بی صدا را ممکن می سازد. یاماها ادعا می کند 30 درصد قدرت بیشتر و 16 درصد راندمان بهتر نسبت به موتور 113 سی سی قبلی خود دارد.

آقای ایشین چیهانا، رئیس گروه شرکت‌های یاماها موتور هند، طی سخن، به همین من،ت، گفت: «در کمپین نام تجاری Call of the Blue، تلاش ما برای ارائه یک تجربه استثنایی به مشتریان است. بخش اسکوتر در هند کاملاً رقابتی است و مشتریان انتظارات بسیار بالاتری از برندها دارند. به ،وان یک برند پیشرو دو چرخ در هند، تعهد ما فراتر از موتورسیکلت است و این چیزی است که سعی کرده ایم با نسخه 2023 طیف اسکوترهای هیب، 125 سی سی خود ارائه دهیم.

قیمت های Yamaha Fascino، RayZR 2023
قیمت های Yamaha Fascino، RayZR 2023