قیمت شورولت کوروت Z06 برای استرالیا قفل شده است

اگرچه این مدل در حال حاضر گران‌ترین مدل GMSV در استرالیا است، اما Z06 احتمالاً زم، که Corvette E-Ray سقوط می‌کند، در بالای محدوده غصب خواهد شد.

داغترین کوروت فقط بنزینی اوا، سال 2023 وارد استرالیا می شود و قیمت آن از 336000 دلار قبل از هزینه های داخل جاده ای – افزایش 121000 دلاری نسبت به گرانترین 3LT Convertible که در زیر آن قرار دارد.

این شورولت کوروت Z06 زم، که به استرالیا برسد، قیمتی بالاتر از 300000 دلار خواهد داشت.

گرگ رو، مدیر GMSV، گفت: “ما قدرد، می کنیم که این ممکن است بسیاری از علاقه مندان به عملکرد را ناامید کند، اما در عین حال تضمین می کند ،، که صاحب Z06 می شوند می دانند که دارای یک قطعه بسیار ویژه از فولکلور خودرو هستند.”

بیشتر: همه چیز شورلت کوروت
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/chevrolet-corvette-z06-price-locked-in-for-australi،

لیست تج،ات استاندارد ما با آنچه که تریم 3LZ در آمریکا نامیده می شود مطابقت دارد. این بدان م،است که ما فرم، با فیبر کربن، تزئینات میکروفیبر جیر روی درها، درها و پانل‌های داشبورد با روکش چرمی و صندلی‌های سطلی GT2 خواهیم داشت.

GM Specialty Vehicles تایید نکرده است که چه تعداد از آنها پایین می آیند، اما می گوید که این خودرو یک “پیشنهاد حجمی اندازه گیری شده” خواهد بود.

این بدان م،است که استرالیا به جای آهنگ آمریکایی، آهنگ اروپایی کمتر قدرتمند را دریافت می کند.

قدرت در Z06 از یک می آید میل لنگ V8 5.5 لیتری تخت ساخت 475 کیلو وات و 595 نیوتن متر، با گیرب، هشت سرعته دوکلاچه جفت شده است.

  • قیمت شورولت کوروت Z06 برای استرالیا قفل شده است

بسته عملکرد Z07 دارای ترمزهای سرامیکی کربنی بزرگ‌تر، برجستگی‌های بیرونی کربنی، تنظیم سیستم تعلیق منحصر به فرد، ،تیک‌های ،بنده و چرخ‌های فیبر کربنی است که توسط Carbon Revolution در Geelong، ویکتوریا توسعه یافته است.

  • قیمت شورولت کوروت Z06 برای استرالیا قفل شده است