قیمت عرضه نسخه محدود ماهیندرا بولرو نئو 2023 11.5 لیتر

،یبی از شاسی قاب نردب، و RWD ارائه شده با Bolero Neo Limited Edition در دسته B بسیار نادر است.

2023 ماهیندرا بو،و نئو نسخه محدود
2023 ماهیندرا بو،و نئو نسخه محدود
فرقی نمی‌کند کدام نوع را انتخاب کنید، ماهیندرا یک شاسی قاب نردب، مستحکم ارائه می‌کند که احساس می‌کند ناهموار است و برای دوام ساخته شده است. یک موتور 1.5 لیتری 3 سیلندر توربو دیزل که با یک گیرب، 5 سرعته دستی جفت شده است به صورت استاندارد ارائه می شود. بو،و نئو همچنان در زیر رده 4 متر قرار می گیرد و از مزایای مالیاتی برخوردار است. هنوز هم از معدود وسایل نقلیه ای است که طرح RWD را ارائه می دهد.

زم، که ماهیندرا TUV300 را راه اندازی کرد، برخی آن را به خاطر عجیب بودنش دوست داشتند، در حالی که برخی دیگر وجود آن را زیر سوال بردند. یک جعبه روی چرخ با نامی غیرجذاب، چیزی است که من شخصاً فکر می کردم. یک فرصت توسط ماهیندرا در بازاریابی آن به ،وان یک ماشین غول پیکر Kei به دلیل طراحی عجیب و غریب و جعبه ای آن از دست رفت.

در نمای بیرونی، ماهیندرا بو،و نئو لیمیتد ادیشن دارای قفسه‌های سقفی است که آن را حتی بلندتر می‌کند. روکش چرخ یدکی در پشت یک سایه نقره ای عمیق جدید دریافت می کند. این مجموعه چراغ‌های مه شکن و LED DRL‌های ادغام شده در چراغ‌های جلو را تکمیل می‌کند. رینگ های آلیاژی هنوز هم همان هستند. به روز رس، های داخلی و اضافه شدن ویژگی ها بسیار گسترده تر از موارد بیرونی هستند.

2023 ماهیندرا بو،و نئو نسخه محدود
2023 ماهیندرا بو،و نئو نسخه محدود

ماهیندرا در حال حاضر نسخه Bolero Neo Limited Edition را با قیمت 2000 روپیه عرضه کرده است. 11.49 لک (سابق). این یک کیت اضافی نسبت به نوع N10 با مشخصات بالا دریافت می کند. بو،و استاندارد نئو N10 در حال حاضر تعداد زیادی از جاده ها را در خود جای داده است، که توسط این نسخه محدود بیشتر برجسته شده است. ماهیندرا مجموعه ای از به روز رس، های بیرونی و ویژگی های داخلی را ارائه می دهد که این خودرو را جذاب تر از قبل کرده است.

ماهیندرا هنگام راه اندازی مجدد آن با نام تجاری بو،و، نظر خود را تغییر داد. به جای بر،ب TUV300، اکنون بو،و نئو نامیده می شود. تغییر ناچیزی در طراحی ایجاد شد و هر چیزی که تغییر کرد، جادوی خود را به همراه نام بو،و بر روی آن گذاشت. این وسیله نقلیه اکنون کمی برای چشم راحت تر است.

نسخه محدود Bolero Neo

اولین چیزی که در داخل به شما خوشامد می گوید روکش چرم مصنوعی دو رنگ است. Bolero Neo Limited Edition مبتنی بر نوع N10 با پشتیب، کمری قابل تنظیم برای صندلی‌های جلو، دسته‌های جلو و عقب، کروز کنترل، فناوری خودرو متصل، تنظیم ارتفاع برای صندلی راننده و موارد دیگر عرضه می‌شود.

این موتور با موتور 4 سیلندر توربو دیزلی که اخیراً در تار فرو رفته است متفاوت است. بو،و نئو 100 ، بخار قدرت و 260 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. ماهیندرا فقط یک MT 5 سرعته ارائه می دهد، در حالی که TUV300 قبلاً AMT را نیز دریافت می کرد.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-mahindra-bolero-neo-limited-edition-launch-12458954.html

نسخه محدود مبتنی بر تریم N10 با قیمت روپیه است. 11.21 لک (سابق). برای روپیه. 11.49 lakh (ex-sh) برای نسخه محدود، افزایش قیمت Rs. 28K برای چیزهای اضافی که بیش از نوع N10 ارائه می دهد اعمال می شود و همچنان پایین تر از نوع N10 (O) با قیمت روپیه است. 11.99 لک (سابق).

مشخصات بو،و 2023