قیمت عرضه نسخه Jimny Rhino 175 هزار رینگیت (31 لک)

ما اخیراً مقاله ای را پوشش داده ایم که در آن ذکر شده است که Maruti Suzuki Jimny چقدر است. 4.87 لک گرانتر از JDM Jimny. قیمت ما،ی برای نسخه Rhino 175000 RM (30.67 لک) است و بسیار تند است. از نظر مک،کی، Rhino Edition مشابه سوزوکی جیمنی استاندارد است. بنابراین، همان موتور بنزینی 1.5 لیتری NA (100 ، بخار، 130 نیوتن متر، 5MT، 4AT) با جعبه انتقال 4X4، LSD و محورهای جامد جلو و عقب.


منبع: https://www.rushlane.com/jimny-rhino-edition-launch-price-rm-175k-rs-31-lakh-12472505.html

همان روکش ف،ی تفنگی روی چرخ‌های آن نیز دیده می‌شود. به غیر از لوازم آرایشی، جیمنی راینو ادیشن چند افزودنی کاربردی نیز دارد. به ،وان مثال، یک بشقاب آلومینیومی واقعی و لغزنده های سنگی ظریف دریافت می کند. در اینجا هیچ چیز مز،ف صفحه لغزنده وجود ندارد. همچنین یک گارد دیفرانسیل ف،ی نیز وجود دارد. اضافات داخلی شامل تشک های کف DLX و هیچ چیز دیگری نیست.

چرا کرگدن و نه فیل؟

برای دارندگان فعلی جیمنی که نمی توانند نسخه جیمنی راینو ب،ند، می توانند کیت جیمنی راینو را ،یداری کنند که قیمت آن 15000 رینگیت (2.62 میلیون روپیه) است. این کیت دارای ا،ر اضافات 30 نسخه جیمنی راینو است.

در مورد، Rhino Edition دارای رنگ‌های Pure Pearl White مانند رندر Rally Edition، ناودان‌های باران سیاه متضاد و برگردان‌های متعددی است که آن را خاص می‌کند. برگردان‌های سیاه، خا،تری و قرمز در ،مت بالا و کناری کاپوت و پانل‌های جانبی زیر شیشه عقب ثابت وجود دارد. ORVM ها ،اصر کرومی را دریافت می کنند و فلپ های گلی نیز وجود دارد. درهای جانبی نیز برگردان بزرگی دارند که روی آن «آفرود واقعی» نوشته شده است.

سوزوکی Jimny Rhino Edition Retro Grille
سوزوکی جیمنی راینو ادیشن رترو گریل

Rhino Edition ادای احترام به نسل دوم SJ Jimny است. حروف “Real Offroader” نشان دهنده این موضوع است. در سال 1982، دومین واحد SJ Jimny که برای نمایشگاه اتومبیل بیرمنگام به بریت،ا وارد شد، نقاشی های یک کرگدن را داشت. این نشان دهنده استحکام سخت و قابل اعتماد بودن است.

Suzuki Jimny Rhino Edition Diff Guard
Suzuki Jimny Rhino Edition Diff Guard

قیمت Jimny Rhino Edition در ما،ی 175000 رینگیت (در جاده، بدون بیمه) است که به روپیه ترجمه می شود. 30.67 میلیون در نرخ ارز امروز. جیمنی ما،ی ساخت ژاپن است و به همین دلیل قیمت بالایی دارد.

Jimny Rhino Edition – به سختی یک کرگدن؟

روکش چرخ یدکی روکش جدیدی دریافت می کند که زیر آن ع، راینو و سوزوکی نوشته شده است. جذابیت اصلی آشکارا اضافه شدن یک جلوپنجره جدید است که دارای نشان یکپارچهسازی با سیستمعامل SUZUKI است که اخیراً در Omni اصلاح شده با موتور سوپربایک دیدیم. این جلوپنجره روکش ف،ی یک میلیون بار بهتر از جلوپنجره استوک با لت های عمودی جیپ مانند به نظر می رسد.

سوزوکی جیمنی یکی از محبوب ترین وسایل نقلیه سبک زندگی در جهان است. به دلیل ظاهر زیبا، طرح 3 در کوچک و جمع و جور و زبان طراحی الهام گرفته از ک، G محبوبیت زیادی دارد. در ما،ی، سوزوکی نسخه جیمنی راینو را روانه بازار کرده است که تولید پایینی خواهد داشت. فقط 30 واحد برای کل بازار ما،ی.

سوزوکی جیمنی راینو ادیشن
سوزوکی جیمنی راینو ادیشن

از نظر مک،کی، سوزوکی جیمنی راینو ادیشن مشابه خودروی استوک است و افزوده‌های آن آن را محکم‌تر و جذاب‌تر می‌کند.