قیمت لامبورگینی هوراکان تکنیکا در هند روپیه روپیه. 4.04 کرور

به نظر شما کدام برند خودرویی جذابیت «دوربین گوشی هوشمند خود را بیرون بیاورید» بیشتر است؟ فکر. باید پر زرق و برق باشد. بنابراین، چیزی ایتالیایی با استعداد طراحی زیادی. فراری هست؟ شاید. اما یک لامبورگینی هنوز هم یکی از برندهای معروف و پرطرفدار خودرو است. چیزی که کودک درون شما را بیرون می آورد.

Huracan Tecnica در بالای استاندارد Evo و Evo Spyder (سقف سخت قابل تبدیل) و زیر هوراکان STO به ،وان Performante اکنون متوقف شده است. در اصل، آنچه که هست، نسخه قدرتمندتر RWD Huracan Evo و کمی سخت‌تر از Huracan STO است. با وجود اینکه مدت‌هاست که محدوده هوراکان در حال فروش بوده و قرار است به‌روزرس، شود، به نظر می‌رسد هنوز نسخه دیگری از همان خودرو را دریافت کنیم.

موتور لامبورگینی هوراکان تکنیکا V10
موتور لامبورگینی هوراکان تکنیکا V10
این طرح در هایپرکار هیب، سیان نیز دیده می شود. در داخل، Huracan Tecnica دارای روکش جیر است که برای هند من، نیست. اما از ،اصر فیبر کربن ،د شده ای که در Performante یافت شد، غافل شد. فضای داخلی همچنین دارای صفحه نمایش لمسی عمودی اطلاعات سرگرمی و کابین دیجیتالی برای رانندگان است.

مشخصات و قیمت

آیا هوراکان تکنیکا وحشی ترین لامبوی تاریخ است؟ نه ما آونتادور داریم. آیا هوراکان تکنیکا وحشی ترین هوراکان تاریخ است؟ باز هم نه. هوراکان مجموعه‌ای از سوپراسپرت‌های مجهز به موتور V10 است که در آئودی R8 نیز یافت می‌شود و با V12 پایین‌تر از محدوده آونتادور قرار دارد. وحشی‌ترین هوراکان تا به امروز باید Huracan Performante و حتی وحشی‌تر Huracan STO (Super Trofeo Omologata) باشد.

لامبورگینی یکی از مهم‌ترین برندهای ابرخودروی موتور وسط ایتالیایی در سراسر جهان بوده است.

لامبورگینی هوراکان تکنیکا معرفی شد
لامبورگینی هوراکان تکنیکا معرفی شد

هوراکان تکنیکا همان موتور 5.2 لیتری V10 تنفس طبیعی با قدرت 640 ، بخار را دارد و به یک موتور 7 سرعته DCT متصل می شود. این سوپراسپرت قادر است در 3.2 ث،ه از صفر به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد، در حالی که STO می تواند آن را در 2.8 ث،ه انجام دهد و حدا،ر سرعت خود را به 325 کیلومتر در ساعت برساند.

لامبورگینی هوراکان تکنیکا معرفی شد
لامبورگینی هوراکان تکنیکا معرفی شد

در هند نیز چنین است. لامبورگینی ها در بین سایر ابرخودروهایی که در اینجا داریم بیشترین توجه را به خود جلب می کنند. لامبورگینی نسخه دیگری از هوراکان را در هند عرضه کرده است. این هوراکان تکنیکا است که قیمتی معادل روپیه دارد. 4.04 کرور بیا یک نگاهی بیندازیم.

لامبورگینی هوراکان تکنیکا

قیمت لامبورگینی هوراکان تکنیکا 2000 تومان است. 4.04 کرور (ex-sh) و در همان مرحله، این شرکت همچنین چند سفارش را برای نسخه محدود Aventador Ultimae ،یداری کرده است. هوراکان تکنیکا زیر STO قرار می گیرد که قیمت آن Rs است. 4.99 کرور و با فراری F8 Tributo، McLaren GT، McLaren 720S، Porsche 911 GT3 RS و امثال آن رقابت کنید. نسخه AWD هوراکان تکنیکا نیز احتمالاً عرضه خواهد شد.


منبع: https://www.rushlane.com/lamborghini-huracan-tecnica-india-launch-price-12447576.html

هوراکان تکنیکا از ویژگی‌های ALA (Aerodinamica Lamborghini Attiva) برخوردار نیست که به Performante و STO با آیرودینامیک فعال قدرت منفی باورن،ی آن‌ها را داده است. اما تکنیکا یک اسپوی، عقب ثابت دارد که 35 درصد بیشتر از Evo نیروی رو به پایین اضافه می کند. به اندازه کافی منصفانه Tecnica همچنین مانند ا،ر برندهای VW مانند پورشه از فرمان چرخ عقب برخوردار است.

اگر به نسبت وزن به قدرت Huracan Tecnica نگاه کنیم، 2.15 کیلوگرم بر CV است که درست زیر 2.09 کیلوگرم / CV STO است. هوراکان تکنیکا 1379 کیلوگرم وزن خشک دارد که کمتر از XUV300 است که برای لیفت صورت تنظیم شده است. از نظر طراحی، Tecnica آ،ین زبان طراحی لامبورگینی “Ypsilon” را با بسیاری از ،اصر Y شکل دریافت می کند. این زبان طراحی اولین بار در خودروی مفهومی Terzo Millennio با بدنه خود ترمیم شونده مشاهده شد.