قیمت ورودی نیسان Pathfinder به دلیل مشکلات عرضه افزایش می یابد

خط‌آپ نیسان Pathfinder 2023 به دو درجه ساده شده است – Ti 4WD و Ti-L 4WD. یکی از سخنگویان نیسان استرالیا گفت: این دو درجه محبوب‌ترین تریم ما در بین مشتریان استرالیایی هستند.

  • قیمت ورودی نیسان Pathfinder به دلیل مشکلات عرضه افزایش می یابد

می‌توانم بگویم تمرکز ما بر ارائه وسایل نقلیه عالی است که خواسته‌های مشتریان استرالیایی ما را برآورده کند. هر گونه تغییر آتی در عرضه خودروهای جه، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و در صورت نیاز اقدام خواهد شد.»

نیسان آن را بیش از نصف کرده است راه یاب تنها چند ماه پس از عرضه آن به بازار عرضه می شود و تنها مدل های تمام چرخ محرک با مشخصات بالا باقی می ماند.

نیسان با مشکلات تامین بسیاری از محدوده SUV خود دست و پنجه نرم کرده است.

  • قیمت ورودی نیسان Pathfinder به دلیل مشکلات عرضه افزایش می یابد

این همچنین به این م،ی است که قیمت پایه Pathfinder از 54190 دلار قبل از هزینه های داخل جاده ای به 70030 دلار قبل از سفر در جاده ها افزایش یافته است.

این شرکت نمی تواند زمان بازگشت مدل های با مشخصات پایین تر به بازار استرالیا را تأیید کند.

شکاف در عرضه با Pathfinder که موجودی آن در اوایل سال 2021 خشک شد و جایگزینی آن تا پایان سال 2022 وارد بازار نشد، بیشتر شد.

این امر باعث شد که نیسان قشقایی برای فروش نداشته باشد، در حالی که موجودی مدل نسل قبلی در اوایل سال جاری خشک شده بود.

قشقایی e-Power قرار بود در اوا، سال 2022 عرضه شود، اما اکنون در سال جاری وارد بازار می شود، در حالی که محدوده هسته قشقایی از اوایل سال 2022 به سه ماهه چهارم سال گذشته به تعویق افتاد.

بیشتر: همه چیز نیسان Pathfinder




منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/nissan-pathfinder-entry-price-leaps-as-supply-struggles-bite

از اوا، سال گذشته تا پایان ژانویه، نیسان تنها 261 نمونه از این کراس اوور بزرگ را فروخته است. تنها 73 دستگاه در ژانویه تحویل داده شد که بسیار کمتر از رقبایی مانند تویوتا کلوگر (681 فروش) و مزدا CX-9 (340 فروش).

Ti و Ti-L تمام چرخ متحرک تنها نسخه های موجود در حال حاضر هستند، با مدل های ST و Ti دیفرانسیل جلو و ST-L چهار چرخ محرک به طور نامحدود از لیست قیمت ها حذف شده اند.