قیمت BYD Atto 3 EV 3600 دلار افزایش یافت

این شرکت به تازگی سه میلیونمین «خودروی انرژی نو» خود (EV یا PHEV) را تولید کرده است که با سرعتی نمایی در حال گسترش است و به بازارهای جدید در سراسر جهان می رود.

فروش Atto 3 تنها در اواسط نوامبر پس از یک م، چند هفته ای مربوط به یک مشکل انطباق با قو،ن طراحی استرالیا – به ویژه در اطراف نقاط لنگر ISOFIX از سر گرفته شد.

بیشتر: مقایسه BYD Atto 3 v MG ZS EV 2023

  • قیمت BYD Atto 3 EV 3600 دلار افزایش یافت

بیشتر: بررسی 2023 BYD Atto 3
بیشتر: BYD Atto 3 رتبه ایمنی پنج ستاره ANCAP را برای استرالیا دریافت کرد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/byd-atto-3-ev-prices-up-by-3600

13 سال طول کشید تا تامین کننده EV و باتری تحت حمایت وارن بافت، یک میلیون دستگاه NEV بفروشد، یک سال تا دو میلیون دستگاه و تنها 6 ماه طول بکشد تا به سه میلیون برسد.

با این حال، این خودرو همچنان یک رهبر مقرون‌به‌صرفه در فضای رو به رشد خودروهای برقی استرالیا است و تنها MG ZS EV (44,990 دلار تا 48,990 دلار در مسیر رانندگی) کمتر از آن است.

BYD این هفته برای اولین بار ارقام فروش استرالیا را منتشر کرد، با داده های ماهانه صنعت VFACTS که 845 دستگاه از Atto 3 را نشان می دهد. در ماه نوامبر فروخته شده مح،ه شدند.

واردکننده استرالیایی BYD، EVDirect، برای سفارش‌های وب، با زمان توصیه‌شده برای تحویل از آوریل تا مه 2023، به یک سپرده 1000 دلاری نیاز دارد.

به این ترتیب از هر پنج خودروی برقی یک نفر فروخته شده است.

با فرض صحت ادعای فروش 845 – VFACTS توسط اتاق فدرال صنایع خودرو گردآوری شده است و ادعا می شود که با داده های ثبت بررسی می شود – Atto 3 مستقیماً به رتبه دوم در نمودارهای خودروهای الکتریکی رسید.

EVDirect گفت CarExpert از آنجایی که برخی از آنها قبل از توقف تحویل تحویل داده شده اند، فروش سال تا به امروز تا کنون به 1000 دستگاه نزدیکتر بوده است، و علاوه بر این تعداد تحویل بیشتری را برای دسامبر پیش بینی می کند.

بیشتر: قیمت باتری EV در سال جاری برای اولین بار افزایش یافت

  • قیمت BYD Atto 3 EV 3600 دلار افزایش یافت

BYD چین با سرعت در حال رشد است و امسال جای پای خود را در سراسر اروپا و بازارهای جدیدی مانند ژاپن گسترش می دهد. اکنون به طور گسترده ای به ،وان یکی از رقبای اصلی تسلا در سطح جه، شناخته می شود.

را Atto 3 WORLD در حال حاضر از 48011 دلار قبل از هزینه در جاده برای محدوده استاندارد و 51011 دلار برای محدوده گسترده شروع می شود.

تسلا مدل Y با 1805 تحویل ماهانه، بسیار دور و درازترین بازیکن بود، در حالی که مدل 3 ادعای 391 دستگاه را برای نوامبر داشت، ولوو C40 243 فروش داشت و Polestar 2 ادعای فروش 240 را داشت.

  • قیمت BYD Atto 3 EV 3600 دلار افزایش یافت
    مهر جهان

دومین خودروی برقی ارزان استرالیا اکنون برای افرادی که از هم اکنون سفارش می دهند، 3630 دلار اضافی هزینه دارد، زیرا قیمت های زنجیره تامین و تورم کاهش می یابد.

توزیع‌کننده استرالیایی BYD EVDirect می‌گوید که قصد دارد سدان BYD Seal (رقیب مدل 3) و دریچه کوچک EA1/Dolphin (به احتمال زیاد زیر 40000 دلار افتتاح شود) را به بازار عرضه کند. این وسیله نقلیه اخیر قبلاً در حال شارژ شدن در سیدنی با استتار سبک دیده شده است.