لامبورگینی هوراکان استراتو 2023 به طور کامل معرفی شد

این به یک گیرب، هفت سرعته LDF دوکلاچه با محرک ارسال شده از طریق یک سیستم تمام چرخ محرک با کنترل الکترونیکی متصل می شود. همچنین یک دیفرانسیل عقب مک،کی قفل خودکار وجود دارد.

این خودرو دارای آمازون ال،ا است که به مالکان این امکان را می دهد تا ویژگی هایی مانند تهویه مطبوع، روشنایی، ناوبری، تماس های تلفنی و موسیقی را با فرمان صوتی تنظیم کنند.

  • لامبورگینی هوراکان استراتو 2023 به طور کامل معرفی شد

هوراکان تندرو دارای تعدادی ویژگی بیرونی است که برای «تاکید بر عضل، بودن آن» طراحی شده است.

هوراکان استراتو که برای ارائه “عملکرد بهینه در سطوح بدون سنگفرش و شنی” ساخته شده است، 44 میلی متر فاصله بیشتری از سطح زمین نسبت به هوراکان EVO دارد تا “اطمینان از سفر بیشتر سیستم تعلیق” داشته باشد.

این ،تیک ها دارای فناوری run-flat هستند که در صورت پنچری به راننده اجازه می دهد حداقل 80 کیلومتر با سرعت 80 کیلومتر در ساعت با فشار هوا صفر رانندگی کند.

لامبورگینی ادعا می‌کند که هوراکان استراتو می‌تواند شتاب 0-100 کیلومتر در ساعت را در 3.4 ث،ه و شتاب 0-200 کیلومتر در ساعت را در 9.8 ث،ه انجام دهد. در حالت صاف، 260 کیلومتر در ساعت خواهید داشت.

  • لامبورگینی هوراکان استراتو 2023 به طور کامل معرفی شد

بیشتر: همه چیز لامبورگینی هوراکان
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-lamborghini-huracan-sterrato-revealed-in-full

مجموعه ای از ترمزهای کربن سرامیکی با دیسک های 380 میلی متری در جلو و دیسک های 356 میلی متری در عقب، قدرت توقف را تامین می کند. هوراکان استراتو می تواند از سرعت 100 کیلومتر در ساعت در 39 متر به طور کامل متوقف شود.

  • لامبورگینی هوراکان استراتو 2023 به طور کامل معرفی شد

به لطف برنامه Ad Personam این خودروساز، لامبورگینی هوراکان استراتو در «امکانات تقریباً نامحدود» در دسترس است.

هوراکان استراتو با چرخ‌های 19 اینچی پوشیده شده در ،تیک‌های Bridgestone Dueler AT002 “سامانه مهندسی شده” با ابعاد 235/40 R19 در جلو و 285/40 R19 در عقب عرضه می‌شود.

این قوی‌ترین نسخه این موتور نیست و هوراکان STO و تکنیکا 21 کیلووات بیشتر تولید می‌کنند.

در داخل با تودوزی انحصاری Alcantara Verde Sterrato و نسخه بازسازی شده رابط ماشین انس، (HMI) با گرافیک جدید و ویژگی‌های جدید مانند شیب‌سنج دیجیتال با نشانگر پیچ و تاب، قطب‌نما، مکان یاب مختصات جغرافیایی و زاویه فرمان عرضه می‌شود. نشانگر

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، جانشین ابرخودروی هوراکان در اواسط سال 2024 با پیشرانه و پلت فرم هیب، منحصر به فرد قرار است.

نیرو دادن به هوراکان استراتو یک موتور 5.2 لیتری V10 تنفس طبیعی تولید 449 کیلو وات از قدرت و 565 نیوتن متر از گشتاور

  • لامبورگینی هوراکان استراتو 2023 به طور کامل معرفی شد

دارای محافظ آلومینیومی زیر بدنه جلو، رکاب‌های تقویت‌شده، امتداد قوس چرخ‌ها، دیفیوزر عقب، ورودی هوا روی کاپوت عقب، ریل‌های سقف و میله‌های نور LED است.

هوراکان جدید از هیب، پرچمدار V12 پیروی خواهد کرد. این همچنین قبل از ورود لامبورگینی 2+2 تمام الکتریکی در سال 2028 به شاسی بلند هیب، اوروس ملحق خواهد شد.

تولید لامبورگینی هوراکان استراتو از فوریه 2023 آغاز می شود و تنها به 1499 دستگاه محدود می شود. قیمت هنوز اعلام نشده است

350 رنگ خارجی برای انتخاب، و همچنین بیش از 60 رنگ برای چرم و آلکانتارا داخلی وجود دارد.

  • لامبورگینی هوراکان استراتو 2023 به طور کامل معرفی شد

هوراکان استراتو با نسخه به روز شده سیستم دینامیک خودرو یکپارچه لامبورگینی (LDVI) با کالیبراسیون های خاص “Strada” و “Sport” عرضه می شود. همچنین یک حالت جدید «رالی» برای شرایط کم ،بندگی وجود دارد.

CarExpert بر این باور است که مدل جدید همچنان دارای یک V10 خواهد بود، اما یک نیروگاه کاملاً جدید با طراحی لامبورگینی با سیستم هیب، خواهد بود.

این برنامه همچنین امکان نظارت از راه دور سرعت، ارسال یک مقصد به سیستم ناوبری و پخش ضبط کننده درایو را به ،وان نمونه فراهم می کند.

همچنین دارای عرض مسیر جلو 30 میلی‌متر (1698 میلی‌متر) و عرض مسیر عقب 34 میلی‌متر (1654 میلی‌متر) است.

این خودرو که هوراکان استراتو نامیده می شود، آ،ین نسخه از سری ابرخودروهای V10 هوراکان است که در سال 2014 شروع به کار کرد. پس از عرضه به بازار، با پورشه 911 داکار که اخیراً معرفی شده است، رقابت خواهد کرد.

همچنین دارای یک سیستم تله متری متصل است که می توان با استفاده از اپلیکیشن Lamborghini Unica با آن تعامل داشت.

لامبورگینی را گرفته است هوراکان در نمایشگاه Art Basel 2022 در میامی، فلوریدا، به طور کامل اولین ابرخودروی “تمام زمین” خود را به ارتفاعات جدیدی نشان داد.