لامبورگینی هوراکان استراتو 2023 دوباره جاسوسی کرد

لامبورگینی تنها نیست که به خودروی اسپرت خود ظاهری الهام گرفته از رالی داده است. پورشه چندین بار آزمایش یک 911 با ارتفاع سواری بلندتر را انجام داده است که احتمالاً در خودروی تولیدی به نام 911 داکار قابل مشاهده است.

قدرت همچنان از یک موتور 5.2 لیتری V10 تنفس طبیعی تامین می‌شود، اما به تدریج با مدل‌هایی مانند Performante و STO بیشتر روی مسیر متمرکز می‌شود.

هوراکان استراتو با اشاره به چیزهای بدیهی، سیستم تعلیق را افزایش داده است (این مفهوم 47 میلی متر بلندتر از موجودی است) و به نظر می رسد نمونه اولیه بر روی چرخ های مختلف سوار می شود تا هوراکان EVO معمولی.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، جانشین هوراکان یک پلاگین هیب، خواهد بود و تاریخ عرضه آن در سال 2024 بسته خواهد شد.

  • لامبورگینی هوراکان استراتو 2023 دوباره جاسوسی کرد

این احتمال وجود دارد که هوراکان استراتو دارای سیستم چهار چرخ محرک مجدد باشد تا مانند کانسپت روی شن و برف بهتر کار کند.

لامبورگینی هوراکان از اولین نسخه خود به طور قابل توجهی تکامل یافته است.

همانطور که در بالا ذکر شد، جانشین هوراکان در سال 2024 با قدرت هیب، پلاگین معرفی خواهد شد، اگرچه مشخص نیست که از چه موتور بنزینی استفاده خواهد کرد.

هوراکان معمولی همچنین از فرمان چرخ‌های عقب، قدرت بیشتر و پردازنده‌های سریع‌تر برای رانندگی بهتر کمک‌های الکترونیکی خود بهره می‌برد.

این نمونه اولیه کاملاً مشکی خاص، میله‌های نور جلویی را که در نمونه‌های اولیه جاسوسی قبلی و در مفهومی وجود داشت، ندارد. در عوض، پلاک آلم، ،بانده شده وجود دارد.

  • لامبورگینی هوراکان استراتو 2023 دوباره جاسوسی کرد
لامبورگینی یک بار دیگر در حال آزمایش یک نسخه اولیه تمام سیاه از نسخه جدید جک شده خود جاسوسی شده است. خاک هوراکان سوپراسپرت در آستانه رونمایی جه، در دسامبر 2022.

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید.

بیشتر: همه چیز لامبورگینی هوراکان
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-lamborghini-huracan-sterrato-high-rider-spied-a،n

آقای اسکارداونی گفت که مشتریان در مورد مواردی مانند “فاصله از زمین و زاویه زمین” سوال می پرسند که معمولاً برای ،یداران متوسط ​​هوراکان نگران کننده نیست.

  • لامبورگینی هوراکان استراتو 2023 دوباره جاسوسی کرد

لامبورگینی اخیراً هوراکان استراتو را در ویدیوی کوتاهی که در یوتیوب آپلود کرده بود، در حال مسابقه دوچرخه کوهستان در امتداد جاده‌های شنی بادخیز کنجکاو کرد.

مدیر لامبورگینی برای منطقه APAC، فران،کو اسکارداونی اخیراً تأیید کرده است که در حال حاضر “اعلام سود و سپرده های زیادی به نمایندگی های ما، از جمله در استرالیا” برای هوراکان استراتو پرداخت شده است، حتی اگر “سیستم سفارش هنوز به طور رسمی باز نشده است”.

مشخص نیست که لامبورگینی چه تغییراتی در این خودرو ایجاد خواهد کرد 5.2 لیتری V10 تنفس طبیعی پیشرانه در هوراکان، در صورت وجود. برای زمینه، در هوراکان STO این موتور 470 کیلووات قدرت و 600 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

  • لامبورگینی هوراکان استراتو 2023 دوباره جاسوسی کرد

یکی از ،اصر طراحی که در نمونه اولیه جاسوسی به نمایش گذاشته شده است، علاوه بر ارتفاع سواری اضافی، اسکوپ نصب شده روی سقف است که برای قیف هوای بیشتر به موتور V10 تنفس طبیعی طراحی شده است.

همچنین قوس‌های چرخ‌دار ناهموار و ریل‌های سقف را از دست می‌دهد.

لامبورگینی هوراکان استراتو از کانسپت وحشی استراتو 2019 الهام گرفته شده است و نسخه نهایی در خط ابرخودروهای V10 هوراکان خواهد بود که در سال 2014 شروع به کار ،د.