لانچیا تا سال 2028 فقط از خودروهای برقی استفاده می کند، سه مدل جدید عرضه می شود

آنها همچنین نسخه جدیدی از حروف لانچیا و همچنین “تفسیر مجدد” از پنجره مشبک لانچیا خواهند داشت.

 • لانچیا تا سال 2028 فقط از خودروهای برقی استفاده می کند، سه مدل جدید عرضه می شود

لانچیا اعلام کرده است که به ،وان بخشی از برنامه استراتژیک 10 ساله خود، سه مدل جدید خودروی الکتریکی (EV) را از سال 2024 و قبل از اینکه تا سال 2028 تمام الکتریکی شود، روانه بازار خواهد کرد.

لانچیا تنها برند Stellantis است که در حال حاضر در مرحله تولید تمام الکتریکی است. DS از سال 2024، Abarth تا سال 2024، آلفارومئو از سال 2027، فیات تا سال 2030، مازراتی تا سال 2030، و خارج از چین Opel/Vauxhall تنها تا سال 2028 خودروهای برقی را به فروش خواهند رساند.

سومین EV به یک دلتای جدید تأیید شده است که قبلاً گزارش شده بود در سال 2028 عرضه می شود و “عضل،، هندسی و سخت” خواهد بود. مشخص نیست که آیا یک نسخه اسپرت HF بخشی از این محدوده خواهد بود یا خیر.

هر سه این خودروهای الکتریکی جدید لانچیا لوگوی جدید این برند را به اشتراک خواهند گذاشت که نشان‌دهنده تغییر برندها به سمت مدل‌های تمام الکتریکی است.

این شرکت در سال 2017 از بقیه اروپا خارج شد و پس از هجوم محصولات جدید – که بسیاری از آنها در ت، ناموفق برای “دوقلو ،” این دو برند، کرایس،های تغییر نام یافته بودند – در بازار با مشکل مواجه شد.

 • لانچیا تا سال 2028 فقط از خودروهای برقی استفاده می کند، سه مدل جدید عرضه می شود
  Lancia Ypsilon فعلی

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، لانچیا اکنون یکی از برندهای درجه یک استلانتیس در کنار آلفارومئو و DS است و خودروهای خود را با استفاده از مدل فروش نمایندگی از سال 2024 در اروپا به فروش خواهد رساند.

Lancia آ،ین بار در اواسط دهه 1980 با خانواده بتا در استرالیا دیده شد.

تایید شده است که اولین مورد از این خودروها نسخه جدیدی از خودروی شهری Ypsilon است که در سال 2024 با چراغ های عقب گرد الهام گرفته شده از Stratos و فضای داخلی پایدار با حداقل 50 درصد نقاط لمسی “اکولوژیک” عرضه می شود. .

انتظار می‌رود این Lancia Ypsilon جدید بر اساس پلت فرم STLA EV کوچک Stellantis ساخته شود که زیربنای پژو e-208 و Opel Corsa-e است.

 • لانچیا تا سال 2028 فقط از خودروهای برقی استفاده می کند، سه مدل جدید عرضه می شود
  مفهوم Pu+Ra Zero
 • لانچیا تا سال 2028 فقط از خودروهای برقی استفاده می کند، سه مدل جدید عرضه می شود

ناپولیتانو اوا، سال گذشته گفت که برنامه 10 ساله لانچیا در حال حاضر شامل گسترش فراتر از اروپا یا بازگشت به موتوراسپرت نیست زیرا لانچیا تلاش می کند اعتبار خود را بازگرداند.

این بدان م،است که لانچیا در حال گسترش به فراتر از ایتالیا است که در حال حاضر تنها بازاری است که در آن خودرو می‌فروشد.

به گفته لوکا ناپولیتانو، مدیرعامل لانچیا در آوریل سال جاری، دومین خودروی الکتریکی یک پرچمدار بی نام است که قبلاً گزارش شده بود که در سال 2026 عرضه می شود و در انتهای بخش کراس اوورها قرار دارد.

طرح‌هایی برای آوردن نسل اول دلتا به همراه کرایه‌های بزرگ‌تری مانند Thema به اینجا وجود داشت، اما اینها هرگز محقق نشد. این در حالی است که مدل های گفته شده در سراسر حوض در نیوزلند در دسترس هستند.

اگرچه زیرمجموعه Stellantis هنوز نشان نداده است که هر یک از این سه خودروی الکتریکی آینده چگونه خواهند بود، اما ظاهر سفینه فضایی را فاش کرده است. Pu+Ra صفر مفهوم “م،فست سه بعدی” که پیش نمایش طراحی خودروهای خود را نشان می دهد.

با این حال، در سال آینده، اگر همه چیز خوب پیش برود، چرا سعی نکنیم (مدل های لانچیا با فرمان راست) را در ژاپن، آفریقای ج،ی یا استرالیا نیز بیاوریم؟ او گفت رویترز در دسامبر 2021

 • لانچیا تا سال 2028 فقط از خودروهای برقی استفاده می کند، سه مدل جدید عرضه می شود
  لانچیا بتا

بیشتر: مدل های الکتریکی جدید لانچیا از گذشته این برند الهام گرفته اند
بیشتر: لانچیا “متواضع و مصمم” است که در سال 2024 فراتر از ایتالیا گسترش می یابد
بیشتر: لانچیا می تواند به فرمان راست بازگردد
بیشتر: تاریخچه مختصری از لانچیا، نام تجاری آینده
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/lancia-going-ev-only-by-2028-three-new-models-laun،g

این شرکت قصد دارد 100 نمایندگی در 60 شهر اروپایی افتتاح کند، اما قصد دارد 50 درصد از خودروهای خود را به صورت آنلاین بفروشد.