لانچیا تولد دوباره را با مفهوم الکتریکی Pu+Ra HPE پیش‌نمایش می‌کند

70 درصد از سطوح داخلی با مواد سازگار با محیط زیست مانند روکش پارچه پشمی پانو لانچیا و مخمل ا،ایی تولید شده پایدار ساخته شده است.

برد الکتریکی آن بیش از 700 کیلومتر گزارش شده است، مدت زمان شارژ آن چیزی بیش از 10 دقیقه است و مصرف انرژی زیر 10 کیلووات ساعت در هر 100 کیلومتر است.

  • لانچیا تولد دوباره را با مفهوم الکتریکی Pu+Ra HPE پیش‌نمایش می‌کند

لانچیا از این خودروی مفهومی برای ادای احترام به مدل های گذشته خود با تفسیر مجدد برخی از ،اصر نمادین برند به شیوه ای معاصر استفاده کرده است.

“Pu+Ra” از ،یب “خالص” و “رادیکال” می آید که لانچیا می گوید زبان طراحی آن را در بر می گیرد. در این مورد، HPE مخفف High Performance Electric است، یک مخفف همچنین در دهه 1970 برای Lancia Beta که در آن E مخفف «estate» بود.

  • لانچیا تولد دوباره را با مفهوم الکتریکی Pu+Ra HPE پیش‌نمایش می‌کند

با این حال، در سال آینده، اگر اوضاع خوب پیش برود، چرا سعی نکنید (مدل های لانچیا با فرمان راست) را در ژاپن، آفریقای ج،ی یا استرالیا نیز بیاورید؟ آقای ناپولیتانو گفت رویترز اوا، سال 2021

کانسپت Lancia Pu+Ra HPE تکامل یافته «م،فست سه بعدی» Pu+Ra Zero است که سال گذشته فاش شد و زبان طراحی را برای زیربنای همه مدل‌های آینده لانچیا پیش‌نمایش می‌کرد.

این برند ایتالیایی با چهار مدل بین سال های 1961 تا 1985 در بازار استرالیا حضور داشت.

لانچیا تا سال 2010 در اروپا با موفقیت رو به کاهشی ادامه داد تا اینکه در سال 2017 از تمام بازارها به جز ایتالیا خارج شد.

این یک “رابط مجازی حداقل و هوشمند” است که عملکردهای صوتی، کنترل آب و هوا و نور را ،یب می کند. حالت‌های مختلفی دارد و می‌توان آن را به‌روزرس، کرد، و برای اولین بار در دریچه نوری جدید Ypsilon که در سال 2024 عرضه می‌شود، عرضه خواهد شد.

  • لانچیا تولد دوباره را با مفهوم الکتریکی Pu+Ra HPE پیش‌نمایش می‌کند

لانچیا با شرکت طراحی مبلمان ایتالیایی کاسینا برای ایجاد فضای نشیمن معاصر در داخل کابین با ،اصری مانند فرش‌ها و میزهای گرد و صندلی‌های صندلی جلوی ایستاده با الهام از صندلی‌های مارالونگا کاسینا همکاری کرده است.

  • لانچیا تولد دوباره را با مفهوم الکتریکی Pu+Ra HPE پیش‌نمایش می‌کند

یک کراس اوور سایز متوسط ​​در سال 2026 از ایپسیلون پیروی خواهد کرد و یک دریچه کوچک که نام دلتا را در سال 2028 احیا می کند.

رنگ بدنه سبز پیشرو به قدرد، از لانچیا فلامینیا آزورو وینسنس متالیک است.

یکی از قابل توجه ترین ،اصر طراحی سقف دایره ای است که لانچیا می گوید مشخصه ،اصر معماری برای تم «خانه ایتالیایی» زبان طراحی جدیدش است.

ایپسیلون جدید در دو نسخه هیب، و الکتریکی عرضه خواهد شد، اما پس از سال 2026 این برند تنها خودروهای برقی را روانه بازار خواهد کرد. از سال 2028، این برند فقط مدل های برقی می فروشد.

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/lancia-previews-rebirth-with-electric-pura-hpe-concept

مدیرعامل این برند، لوکا ناپولیتانو، گفت که برنامه 10 ساله لانچیا در حال حاضر شامل توسعه خارج از اروپا نیست، اما احتمال گسترش آن به بازارهای فرمان راست را رد نکرده است.

  • لانچیا تولد دوباره را با مفهوم الکتریکی Pu+Ra HPE پیش‌نمایش می‌کند

خطوط آیرودینامیکی بدنه یادآور مدل‌های Aurelia و Flaminia است، چراغ‌های گرد گرد نشانه‌ای از Stratos هستند، و جلوپنجره جام به ،وان یک ویژگی نوار نور سه شاخه تعبیر شده است.

متعلق به Stellantis لانچیا چشم انداز برند خود را برای یک دهه آینده با Pu+Ra HPE خودروی مفهومی، که با تبدیل شدن به یک برند فقط الکتریکی، لحن طراحی‌های آینده‌اش را تعیین می‌کند.

از نظر فناوری داخلی، Pu+Ra HPE «SALA» را به نمایش می‌گذارد، مخفف Sound Air Light Augmented و همچنین یک کلمه ایتالیایی برای اتاق نشیمن یا سالن.