لندروور دیسکاوری 2025 چگونه تکامل خواهد یافت؟

با عرضه قریب الوقوع دیفندر 130 هفت نفره، کراس اوورهای بیشتری بین دو خانواده چهار چرخ متحرک لندروور وجود خواهد داشت.

اگرچه بولور به طور رسمی شرکت را قبل از پایان سال 2023 ، نخواهد کرد، اما بولور بلافاصله سمت مدیرعاملی را ، می کند و آدریان ماردل، مدیر ارشد مالی فعلی، به طور موقت مسئولیت را بر عهده می گیرد.

پیش از این در سال 2022، آقای بولور فاش کرد که جگوار تصمیم گرفته است که زیربنای خودروهای برقی خود به نام Panthera را توسعه دهد تا به خودروهای بعدی خود ابعاد منحصر به فردی بدهد.

  • لندروور دیسکاوری 2025 چگونه تکامل خواهد یافت؟
    اولین خودروی الکتریکی جگوار، I-Pace

لندرور رئیس قدیمی فشار می آورد تا بعدی را بدهد کشف هفت نفره هویت متمایزتر.

که با توجه به اتوموبیل، که گزارش می دهد Discovery بعدی به گونه ای تکامل می یابد که بهتر از Defender که در نمودارهای فروش از آن پیشی گرفته است متمایز شود.

آقای بولور تنها پس از دو سال هدایت جگوار لندرور به دلیل “دلایل شخصی” از سمت خود کنار رفت.

باید بسیاری از بهترین ویژگی‌های مدل‌های لو، ما را داشته باشد، اما با تاکید بر کاربردی بودن و در دسترس بودن.

  • لندروور دیسکاوری 2025 چگونه تکامل خواهد یافت؟
    لندروور دیسکاوری فعلی

آقای بولور پیشنهاد کرد دیسکاوری می تواند تکامل یابد تا به یک برند فرعی قوی تر مانند رنج روور تبدیل شود. با این حال، مشخص نیست که آیا این اه، در زمان جانشین وی ادامه خواهد یافت یا خیر.

او در بی،ه ای آماده شده گفت: “من به آنچه که در جگوار لندرور در دو سال گذشته با هم به دست آورده ایم، بسیار افتخار می کنم.”

باید دید که کدام یک از این طرح ها ادامه خواهد داشت، و کدامیک به سرنوشت XJ که بولور به طور بی تشریفاتی از آن دست زد، خواهد داشت.

این می تواند زیربنای MLA خود را با جدیدترین Range Rover و Range Rover Sport به اشتراک بگذارد. این معماری از پیشرانه های بنزینی، دیزلی، پلاگین هیب، و تمام الکتریکی پشتیب، می کند.

دگرگونی و شتاب این شرکت به سمت آینده ای پایدار و سودآور به ،وان یک تجارت مدرن لو، با سرعت بسیار بالایی در حال انجام است. می‌خواهم از تمام تیم به خاطر فداکاری و اشتیاقشان تشکر کنم و برای کل سازمان بهترین‌ها را برای آینده آرزو می‌کنم.»

تیری بولور، مدیرعامل لندرور که اخیراً بازنشسته شده است، گفت: “این همیشه یک مدل بسیار خانواده محور بوده است و ما می خواهیم آن را ارتقا دهیم.” اتوموبیل.

او اوا، سال 2020 سکان هدایت را به دست گرفت و طرح تجاری Reimagine خود را برای برندهای ،یسی و هندی در اوایل سال 2021 اعلام کرد.

بیشتر: همه چیز لندروور دیسکاوری
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/،w-will-the-2025-land-rover-discovery-evolve

او تنها چند ماه قبل از رونمایی از نسل بعدی پرچمدار XJ کشت و می‌خواست جگوار را به رقیبی برای بنتلی تبدیل کند تا ب‌ام‌و با برد فقط الکتریکی از سال 2025.