لوازم جانبی هیمالیا 450 در حال آزمایش

یکی دیگر از لوازم جانبی خال خال چراغ های کمکی است. اینها در نزدیکی رادیاتور نصب می شوند. لازم به ذکر است که بسیاری از گزینه های پس از فروش برای دوچرخه های هیمالیا و سایر دوچرخه های رویال انفیلد موجود است. در مورد لوازم جانبی که از سیستم های الکتریکی و الکترونیکی دوچرخه استفاده می کنند، استفاده از واحدهای پس از فروش می تواند منجر به نقض قو،ن گارانتی شود. انتخاب لوازم جانبی رسمی، تن، و پایان کامل را تضمین می کند.

انتظار می رود هیمالیا کاملاً جدید لوازم جانبی مختلف دیگری نیز دریافت کند. لوازم یک ظاهر طراحی شده می تواند شامل درپوش م،ن و درپوش پرکننده روغن باشد. برای راحتی، می توان انتخاب هایی برای زین وجود داشت. برای ایمنی، کاربران می توانند گزینه هایی مانند محافظ موتور، محافظ سیلندر اصلی، محافظ خنک کننده روغن و محافظ دستی را انتخاب کنند. روکش دوچرخه مارک دار نیز موجود خواهد بود.

رویال انفیلد هیمالیا 450
رویال انفیلد هیمالیا 450

عملکرد هیمالیا 450، مشخصات

تاپ با، هیمالیا 450 بزرگتر است و می تواند حدود 40 تا 45 لیتر ظرفیت داشته باشد. تمام گوشه ها دارای محافظ ABS ضخیم هستند که به جلوگیری از فرورفتگی های زشت در ف، کمک می کند. هیمالیا 450 با حدود صد لیتر فضای ذخیره‌سازی سرپوشیده و توانایی حمل چمدان‌های بیشتر در عقب، من، برای تورهای مسافت طول، به نظر می‌رسد.

با نزدیک شدن به پرتاب، رویال انفیلد آزمایش لوازم جانبی هیمالیا جدید را آغاز کرده است. درست مانند مدل موجود، لوازم جانبی Himalayan 450 از نظر سبک، راحتی و محافظت طبقه بندی می شود. آ،ین ع، های جاسوسی به Poonkathirvelan Boopalan نسبت داده شده است.

لوازم جانبی هیمالیا 450 جاسوسی شد

از دیگر ویژگی‌های برجسته هیمالیا 450 می‌توان به جلوپنجره بلند، چراغ‌های LED، دوشاخه‌های جلو USD، سیستم تعلیق مونو شوک عقب و اگزوز ضعیف اشاره کرد. این دوچرخه در دو انتها دارای ترمزهای دیسکی است و ABS دو کاناله به ،وان استاندارد انتظار می رود. این دستگاه یک کنسول ابزار TFT دایره ای خواهد داشت که در مقایسه با تنظیمات چند شماره گیری موجود در هیمالیا موجود، ارتقاء قابل توجهی دارد.


منبع: https://www.rushlane.com/himalayan-450-accessories-on-test-aluminium-panniers-aux-lights-12471510.htmlبرای هیمالیاهای موجود، پنیرهای جانبی 29900 روپیه قیمت دارند. همچنین نیاز به ،ید ریل های تابه ای با هزینه 3800 روپیه اضافی دارد. پنیرهای کناری هیمالیا موجود دارای ظرفیت بارگیری 26 لیتر هستند و برای آرامش کامل دارای قفل هستند.

لوازم جانبی Royal Enfield Himalayan 450
لوازم جانبی Royal Enfield Himalayan 450

Himalayan 450 بر اساس یک پلت فرم کاملاً جدید 450cc است. رویال انفیلد در آینده می‌تواند دوچرخه‌های دیگری را بر اساس پلتفرم جدید عرضه کند. نیروبخش هیمالیا 450 یک موتور تک سیلندر خواهد بود. این می تواند حدود 35 ، بخار حدا،ر قدرت و 40 نیوتن متر حدا،ر گشتاور تولید کند. انتظار می‌رود این موتور از جعبه دنده 6 سرعته استفاده کند. این اولین دوچرخه تک سیلندر RE خواهد بود که دارای جعبه دنده 6 سرعته است. اولین مورد دیگر برای Himalayan 450 نصب خنک کننده مایع است.

قاطر آزمایشی را می توان با پنیرهای جانبی آلومینیومی به همراه جعبه بالایی مشاهده کرد. به نظر می‌رسد که پنیرهای جانبی همان طراحی موجود در هیمالیا را دارند. با این حال، ظرفیت بارگیری می تواند متفاوت باشد. پنیرهای جانبی در دو رنگ متالیک و مشکی در دسترس خواهند بود.

لوازم جانبی Royal Enfield Himalayan 450
لوازم جانبی Royal Enfield Himalayan 450

لوازم جانبی کاملاً جدید رویال انفیلد هیمالیا 450 تا حد زیادی شبیه به هیمالیا 411 موجود خواهد بود.

رویال انفیلد هیمالیا 450 کاملاً جدید که انتظار می‌رود در فصل جشن عرضه شود، اغلب در تست‌های جاده‌ای مشاهده شده است. مشاهدات اخیر شامل برخی از قاطرهای آزمایشی با مشخصات تولید نیز بود.