لکسوس “آینده روشن تر” را برای عرضه در سال 2023 پیش بینی می کند

آقای پاپاس گفت CarExpert زمان انتظار برای NX هیب، و پلاگین هیب، در حال حاضر به دو سال می رسد، اگرچه میانگین انتظار برای “ا،ر مدل ها” در سایر نقاط این محدوده بین دو تا 10 ماه است.

با وجود اینکه هنوز ماشین خود را نگرفته‌اند، اجازه دهید شروع به تجربه ل،وس کنند تا بتوانند به چیزهایی دسترسی داشته باشند که مردم در صورت داشتن ل،وس می‌توانند به آنها دسترسی داشته باشند.

بیشتر: ارقام فروش VFACTS برای سال 2022
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/lexus-forecasting-brighter-future-for-supply-in-2023

او گفت: “این یک وضعیت در حال تحول با عرضه است… اما ما امیدواریم که اوضاع بهبود یابد، به ویژه در نیمه دوم سال.”

  • ل،وس
    تا دو سال برای NX450h+ صبر کنید
  • ل،وس

ل،وس اخیراً شروع کرده است به مشتری، که بیش از پنج ماه در انتظار دسترسی خودروهایشان به برخی از بخش‌های بسته مزایای مالک Encore هستند، به ،وان راهی برای دلپذیرتر ، این انتظار.

با نگاهی به سال پیش رو، آینده بسیار روشن تری را برای عرضه می بینیم که در نیمه دوم متمرکزتر است [of 2023]جان پاپاس، مدیر اجرایی ل،وس استرالیا به رسانه ها گفت.

ل،وس انتظار دارد با حرکت به نیمه دوم سال 2023، مشکلات عرضه که آن را در سال 2022 متوقف کرده بود، کاهش یابد.

اگر این برند طبق پیش‌بینی آقای پاپاس، فروش سال 2021 خود را بالاتر ببرد، باید حداقل 9290 دستگاه خودرو در سال جاری عرضه کند.

او گفت: «در حالی که ارائه یک پیش‌بینی کامل سال در این مرحله بسیار دشوار است، من مطمئن هستم که تحویل‌های ما در شمال نرخ جاری در سال 2021 قبل از پایان سال به خوبی دنبال می‌شوند.»

  • ل،وس
    ل،وس NX350h مورد تقاضا
  • ل،وس

آقای پاپاس گفت: “این فقط یک ابتکار اخیر است.”

این برند در سال 2022 7089 خودرو تحویل داد که نسبت به سال قبل 23.7 درصد کاهش داشت.

“ما بسیار بسیار قوی در تلاش هستیم تا با شبکه نمایندگی خود در مورد چگونگی پیش‌روی و اتفاقات در سمت تولید ارتباط برقرار کنیم. آقای پاپاس گفت و آنها واقعاً کار خوبی انجام می دهند و سعی می کنند مشتریان را مطلع کنند CarExpert.