لکسوس سفارشات NX PHEV را در بین زمان‌های انتظار رکورددار می‌بندد

این شرکت می‌گوید این اقدام به نمایندگی‌هایش اجازه می‌دهد تا بر تحویل وسایل نقلیه به مشتری، که قبلاً سفارش داده‌اند تمرکز کنند.

همچنین از این به ،وان یک “اقدام موقت” یاد می کند که سایر اعضای سری NX – NX250 بنزینی و NX350 و NX350h هیب، – را تحت تاثیر قرار نمی دهد زیرا شرکت می گوید انتظار دارد “تحویل قابل ملاحظه ای بهتر در ماه های آینده” برای این گونه ها باشد. .

ل،وس می گوید خودروهای هیب،، پلاگین هیب، و برقی با باتری 46.3 درصد از فروش آن در استرالیا در سال گذشته را به خود اختصاص دادند.

این برند، مانند تویوتا مادرش، در چند وقت اخیر با مشکلات عرضه دست و پنجه نرم کرده است، زیرا قرنطینه های ناشی از کووید در چین بر زنجیره تامین این برندها تأثیر گذاشته است.

ما می تو،م به همه مشتریان خود اطمینان دهیم که به کار خستگی ناپذیر با تیم های تولید جه، خود ادامه می دهیم تا وسایل نقلیه اضافی را برای استرالیا تضمین کنیم.

“ما درک می کنیم که وضعیت برای مشتریان ما ناامید کننده است و از آنها برای صبر و درک آنها تشکر می کنیم.

  • ل،وس سفارشات NX PHEV را در بین زمان‌های انتظار رکورددار می‌بندد

نمایندگی‌های ل،وس نقش قابل توجهی در برقراری ارتباط آشکار و شفاف با مشتریان در مورد سفارش‌های فردی خود و اطمینان از تحویل خودروها در سریع‌ترین زمان ممکن ایفا می‌کنند.

تقاضای بالا و عرضه خفه شده برای Lexus NX450h+ باعث شده است که این برند سفارشات جدید شاسی بلند هیب، را به حالت تعلیق درآورد و در عوض فقط ابراز علاقه کند.

جان پاپاس، مدیر اجرایی ل،وس استرالیا گفت: «ما از ارائه 230 دستگاه NX 450h+ در سال 2022 ،سند بودیم.

در سال تقویمی 2022، ل،وس 230 نمونه از NX450h+ PHEV را به تنهایی تحویل داد. مجموع فروش NX 3362 بود، اگرچه مشخص نیست که چه تعداد از مدل های نسل قبلی در این آمار گنجانده شده است.

  • ل،وس سفارشات NX PHEV را در بین زمان‌های انتظار رکورددار می‌بندد

بیشتر: همه چیز Lexus NX
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/lexus-closes-nx-phev-orders-a،-record-wait-times

تویوتا مجبور به کاهش تولید و بستن سفارشات خودروهای پرتقاضا مانند تویوتا لندکروزر سری 70 و همچنین پلاگین هیب، فوق الذکر ل،وس NX450h+ شده است.

برای اطمینان از اینکه تجربه هر مشتری با Lexus همیشه به بهترین شکل ممکن ارائه می‌شود، نمایندگی‌های ما اکنون ابراز علاقه برای NX 450h+ را می‌پذیرند تا بتو،م به تعادل بهتری بین عرضه و تقاضا دست یابیم.

ل،وس می‌گوید که فروش مدل‌های NX برقی از 1000 دستگاه از اوایل سال 2022 فراتر رفته است.

«در حالی که انتظار می‌رود امسال ورودی‌ها تقریباً 50 درصد افزایش یابد، محبوبیت PHEV منجر به تاریخ‌های تحویل شده است که اکنون تا سال 2025 ادامه دارد.

همچنین اشاره می‌کند که انتظار می‌رود ورودها «برای مدل‌های دیگر در محدوده ما قوی‌تر باشند».

  • ل،وس سفارشات NX PHEV را در بین زمان‌های انتظار رکورددار می‌بندد