لیفت صورت تاتا سافاری – نورپردازی جدید، آلیاژها، لوگوی تاتا

مشاهده اخیر قاطرهای تست فیس لیفت سافاری تعدادی از تغییرات را در SUV نشان می دهد. یک فیس لیفت مورد نیاز است، زیرا سافاری با رقابت سختی از قبیل Scorpio N، XUV700 و Hector جدید روبرو است. در ماه آوریل، سافاری با سهم بازار 8.06 درصد در بخش شاسی بلندهای سایز متوسط، در جایگاه ششم قرار داشت.

استایل و ویژگی های فیس لیفت سافاری

با تنها موتور 2.0 لیتری دیزل، گزینه های پیشرانه در مورد سافاری نسبتاً محدود است. برای رفع این مشکل، تاتا می تواند انواع بنزینی و همچنین برقی سافاری را معرفی کند. موتور بنزینی در نمایشگاه خودرو 2023 به نمایش گذاشته شد. این یک واحد 1.5 لیتری توربو است که حدا،ر قدرت 170 ، بخار و حدا،ر گشتاور 280 نیوتن متر را تولید می کند. دارای گیرب، دستی و اتوماتیک خواهد بود. موتور دیزل فعلی به جلو منتقل خواهد شد. این موتور 170 ، بخار / 350 نیوتن متر تولید می کند و به گیرب، 6 سرعته دستی یا 6 سرعته اتوماتیک متصل می شود.

قاطر تست فیس لیفت تاتا سافاری که اخیراً مشاهده شده است را می توان با مجموعه جدیدی از رینگ های آلیاژی مشاهده کرد. با این حال، توپی چرخ به دقت استتار شده است که امکان لوگوی جدید تاتا را نشان می دهد. یک برآمدگی متمایز در ،مت بالایی جلو نیز وجود دارد که دوباره به احتمال لوگوی جدید اشاره می کند. باید دید که آیا لوگوی جدید تاتا به‌روزرس،‌های جزئی خواهد داشت یا طراحی کاملاً جدیدی خواهد داشت.

فیس لیفت سافاری می تواند پیشرانه بنزینی و برقی داشته باشد

لیفت صورت تاتا سافاری 2023 مشاهده شد
لیفت صورت تاتا سافاری 2023 مشاهده شد

فیس لیفت تاتا سافاری در کنار مشخصات اسپرت‌تر و ویژگی‌های ایمنی جدید، می‌تواند انواع بنزینی و برقی را نیز عرضه کند

انتظار می رود فیس لیفت سافاری برخی از ویژگی های جدید ADAS را دریافت کند. مردم همچنین علاقه مند به دانستن عملکرد سافاری در تست های تصادف جه، NCAP خواهند بود. در حالی که خودروهای تاتا مانند Nexon، Punch، Tiago و Tigor دارای رتبه های ایمنی بالایی هستند، Safari و Harrier هنوز آزمایش نشده اند. Safari و Harrier می توانند در صورت ،ب رتبه ایمنی 5 ستاره، مانند XUV700 و Scorpio-N، جذابیت بیشتری ،ب کنند.

تاتا موتورز در حال به روز رس، خودروهای خود مطابق با زبان طراحی جدید است که در مفهوم Curvv مشاهده شده است. محصولات آینده نیز با همین رفتار مواجه خواهند شد. نمونه اخیر هریر EV بود که در نمایشگاه خودرو 2023 رونمایی شد. نسخه های فیس لیفت هریر و سافاری از همان زبان طراحی استفاده می کنند.

به روز رس، کلیدی دیگر می تواند لوگوی جدید تاتا باشد. این در نهایت راه خود را در سراسر پورتفولیو باز خواهد کرد. تاتا ممکن است لوگوی موجود را برای خودروهای تجاری خود حفظ کند. یک استراتژی مشابه قبلاً توسط ماهیندرا با موفقیت اجرا شده است. با توجه به اینکه ماشین‌های تاتا به ماشین‌های اسپورت‌تر و آینده‌نگر تبدیل می‌شوند، لوگوی فعلی با آن سازگار نیست.

لیفت صورت تاتا سافاری 2023 مشاهده شد
لیفت صورت تاتا سافاری 2023 مشاهده شد

سافاری دارای نورپردازی عمودی جدیدی است که شامل چراغ‌های جلو و مه شکن می‌شود. فاسیای جلو در مقایسه با نمای منحنی مدل موجود صاف تر به نظر می رسد. همانطور که در Curvv Concept و Harrier EV دیده می شود، پوشش کاپوت می تواند یک نوار LED با عرض کامل باشد. جلوپنجره پایینی و سپر نیز احتمالاً به روز می شوند.

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/tata-safari-facelift-s،ted-new-lighting-alloys-tata-logo-12470007.html

احتمال Safari الکتریکی از رویت‌های قبلی ناشی می‌شود، جایی که قاطر آزمایشی با چرخ‌های آلیاژی محافظ دیده می‌شد. خودروهای برقی معمولاً دارای این نوع چرخ‌های آلیاژی هستند تا جریان هوای صاف را تضمین کنند. علاوه بر این، همانطور که Harrier EV قبلاً رونمایی شده است، تا زم، که Safari electric به مرحله تولید برسد، فقط مسئله زمان است.

لیفت صورت تاتا سافاری 2023 مشاهده شد
لیفت صورت تاتا سافاری 2023 مشاهده شد