ماروتی جیمنی در جاده دیده شد

ماروتی سوزوکی نامی قابل اعتماد در بازار خودرو هند است که برای چندین دهه خودروهای مقرون به صرفه و قابل اعتمادی را به مشتریان ارائه می دهد. آ،ین پیشنهاد این شرکت، جیمنی 5-در مورد انتظار است. این خودرو در نمایشگاه خودرو 2023 به نمایش گذاشته شد، جایی که سر و صدای زیادی در بین علاقه مندان به خودرو ایجاد کرد.

ج، زمان ویترین مشتریان Maruti Jimny

خط موتور، قیمت جیمنی

Maruti Suzuki Jimny 5-در جدیدترین محصول اضافه شده به خط SUV این شرکت است. مدل 5 درب نسبت به مدل 3 درب عملی تر است و درهای اضافه شده آن دسترسی بهتر به صندلی های عقب را تضمین می کند. همچنین فضای کابین و صندوق بار بیشتری را ارائه می دهد. جیمنی بین Brezza و Grand Vitara قرار دارد و در دو نوع زتا و آلفا ارائه می شود.

جیمنی اکنون در یک جاده عمومی دیده شده است و به ما ایده بهتری در مورد حضور جاده ای آن می دهد.
جیمنی اکنون در یک جاده عمومی دیده شده است و به ما ایده بهتری در مورد حضور جاده ای آن می دهد.

راه اندازی فازی در نمایندگی ها – Maruti Suzuki جیمنی 5 در جدید را در شهرهای منتخب در سراسر کشور از 26 مارس تا 7 آوریل 2023 به نمایش می گذارد. در مرحله اول، جیمنی جدید در 30 نمایندگی در 9 شهر به نمایش گذاشته می شود. از جمله دهلی NCR، احمدآباد، چندیگر، موهالی، لودیانا، رایپور، بوبانشوار، بمبئی و بنگالورو. با این حال، فقط برای مشاهده باز است و درایوهای آزمایشی در مرحله بعد شروع می شود. واحدهای نمایشگر در فاز بعدی وارد شهرهای دیگر خواهند شد.

جیمنی کاربردی: چرا مدل 5 در انتخاب هوشمندانه است

طراحی و ابعاد جیمنی – ساخته شده بر روی یک نردبان روی شاسی فریم، جیمنی با سیستم چهار چرخ متحرک AllGrip Pro سوزوکی (4WD) به صورت استاندارد پیش می‌رود. Maruti Suzuki Jimny 5-Dor بلندتر و پهن تر از مدل 3-Door است. طول آن 3985 میلی متر، عرض 1645 میلی متر و ارتفاع 1720 میلی متر است. همچنین مدل 5 در دارای فاصله بین دو محور بلندتر 2590 میلی متری است که فضای بیشتری را در کابین فراهم می کند. با این حال، 5 در از نظر طول و فاصله بین دو محور به ترتیب تنها 340 میلی متر از 3 درب بزرگتر است. فضای صندوق عقب جیمنی 208 لیتر است.

Maruti Jimny 5 Door - Road Presence
Maruti Jimny 5 Door – Road Presence

Maruti Jimny 5 در به موتور 1.5 لیتری K15B DualJet بنزینی مجهز می شود که قدرت 103 ، بخار در 6000 دور در دقیقه و گشتاور 134 نیوتن متر در 4400 دور در دقیقه ارائه می دهد. به مبدل گشتاور 5 سرعته دستی یا 4 سرعته متصل می شود. نیرو از طریق سیستم AllGrip Pro 4WD Maruti به تمام چرخ ها ارسال می شود. جیمنی 5 در جدید احتمالاً از 10 میلیون روپیه به بعد (نمایشگاه سابق) قیمت خواهد داشت. ویدیو به کانال True Car Advice اعتبار داده شده است.


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-jimny-customer-s،wcase-time-table-9-cities-30-dealers-12464950.html

چیدمان داخلی، فناوری جدید – فضای داخلی Jimny دارای طرح چهار نفره، با صفحه نمایش لمسی 9 اینچی با اندروید اتو بی سیم و Apple CarPlay، به همراه سیستم صوتی 4 بلندگو است. امکانات رفاهی راننده و سرنشین شامل کنترل آب و هوای خودکار و کروز کنترل است، در حالی که ایمنی از طریق مجموع 6 کیسه هوا، برنامه پایداری الکترونیکی، نگه داشتن در سربالایی و فرود از سربالایی و کمک ترمز است. همچنین دارای دوربین دید عقب، پایه صندلی کودک ISOFIX و ABS و EBD است.

امکانات رفاهی و ایمنی – انتظار می‌رود که ماروتی سوزوکی جیمنی 5 در با مجموعه‌ای از امکانات رفاهی و ایمنی عرضه شود. انتظار می‌رود این شاسی‌بلند دارای ویژگی‌هایی مانند تهویه مطبوع، شیشه‌های برقی، صفحه نمایش لمسی اطلاعات سرگرمی، ورود بدون کلید، کنترل آب و هوای خودکار، چراغ‌های جلو LED و سانروف باشد. انتظار می رود ویژگی های ایمنی شامل دو کیسه هوا، ABS با EBD، سنسورهای پارک مع، و دوربین دید عقب باشد.

جیمنی 5 در: نه فقط یک شاسی بلند دیگر. نگاهی اجمالی به جیمنی 5 درب بیندازید، در اینجا برنامه نمایش نمایندگی Nexa آمده است

حضور جاده ماروتی جیمنی
حضور جاده ماروتی جیمنی

رزروهای قبل از راه اندازی در 12 ژانویه 2023 آغاز شد. با استقبال خوبی مواجه شد و بیش از 23500 رزرو دارد حتی با وجود اینکه قیمت ها هنوز اعلام نشده است. این SUV اکنون به صورت مرحله ای راه خود را به نمایندگی های NEXA در سراسر کشور باز کرده است. بیایید نگاهی دقیق تر به این برنامه نمایش Jimny Nexa بیاندازیم.

ج، زمان و تاریخ نمایشگاه مشتریان Maruti Jimny - در بین 30 فروشنده در 9 شهر هند
ج، زمان و تاریخ نمایشگاه مشتریان Maruti Jimny – در بین 30 فروشنده در 9 شهر هند